این دکتر در سمت چپ Cushy زندگی در آفریقا به بازگشت به بمبئی و مبارزه با COVID-19

“چه نقطه از من به عنوان یک پزشک وقتی که من نمی تواند کمک به کشور در یک بحران می گوید:” Dr Divya سینگ که خرد از موهای خود را به طوری که او می تواند پوشیدن PPE کیت در طول روز در گرما غیر قابل تحمل. #احترام #ThankYou

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


“Wمرغ ما جوان ما شنیدن داستان های بسیاری از سربازان به خطر انداختن جان خود برای کشور و کار در خط مقدم. بنابراین هنگامی که یک بحران مانند این آمد و من می دانستم که من تا به حال به یک خدمت به بیماران” آغاز می شود Dr Divya سینگ.

تنها سه ماه پیش دکتر سینگ که یک خانم در جراحی عمومی از جواهر لعل موسسه کارشناسی ارشد پزشکی و تحقیقات (JIPMER) بود نقل مکان کرد به جیبوتی در آفریقا همراه با شوهرش که در حال کار با خارجی خدمات.

اما در شنیدن اخبار در مورد گسترش COVID-19 گیر او تصمیم به بازگشت به هند پیش بینی افزایش نیاز به پزشکان در کشور ما است.

“من به هند بازگشت با هفته اول ماه مارس زمانی که تعداد موارد مثبت بود فقط در مورد زیر 400. در عرض یک هفته من دریافت یک درخواست برای کمک از واتساپ گروه داوطلب مستقر در بمبئی است. آنها مورد نیاز متخصصان پزشکی برای کمک به با این بیماری همه گیر نظارت در Worli و Dharavi مناطق زاغه” او به یاد می آورد.

بنابراین برای تقریبا یک ماه دکتر سینگ رفت از درب به درب انجام نظرسنجی برای شناسایی افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم.

“ما یک گروه 10 پزشکان مشغول به کار در آن منطقه است. این روش به آنها بخواهید در مورد سفر خود تاریخچه اگر آنها تا به حال تماس با هر COVID-19 بيمار اگر آنها نشان دادن علائم ما را به جمع آوری سواب که فرستاده خواهد بود برای تست. این روش هنوز هم در حال ادامه داد: امروز با افزایش در تعداد موارد مثبت در هر روز,” او توضیح می دهد.

علاوه بر این او نیز سازماندهی جمعیت جمع آوری کمک همراه با دیگر پزشکان که بخشی از بمبئی فولاد جامعه برای جمع آوری کمک به حل و فصل PPE کیت کمبود.

“تا پایان ماه مارس این موارد در هند آغاز شده سر به فلک کشیده و BMC شروع به راه اندازی موقت تب درمانگاه برای جلوگیری از خوشه ها در بیمارستان. متوسط موارد مثبت که من دیدم روزانه رفت و از 2 تا 20 در عرض فقط چند هفته. اما در طول تمام این, من می توانید ببینید که تمام کارکنان بهداشتی در اطراف من مشغول به کار بودند فعالانه به مبارزه با این بیماری همه گیر” می گوید: دکتر سینگ که در طول این زمان نیز تصمیم به قطع مو و اهدای آن به یک سازمان غیر دولتی است که باعث ایجاد کلاه گیس برای بیماران مبتلا به سرطان.

اگر چه پدر و مادر او در ابتدا می ترسم در مورد او تصمیم به قدم و داوطلب, آنها فوق العاده افتخار ذهنیت او را برای خدمت به جامعه در طول این زمان.

“بسیاری از مردم از من خواسته اند آنچه انگیزه من برای چنین شدید تصمیم به بازگشت از آفریقا در یک زمان هنگامی که آن را یکی از معدود کشورهای با کاهش COVID-19 تعداد دفعات مشاهده است. پاسخ من این است که کاملا ساده است: این وظیفه من. اگر چه من تنها تمرین پزشکی برای یک سال پس از اتمام مطالعات من اعتقاد دارم که یک بار شما را گرفته ام تا به جامعه خدمت می کنند وجود دارد هیچ عطف بازگشت تا آن را برآورده شده است,” او به این نتیجه میرسد.

کنار گذاشتن منافع شخصی و خطر زندگی خود, Dr Divya سینگ یکی در میان بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران مشغول به کار در خط مقدم به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. ما درود می فرستم همه آنها را!

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>