در تامیل نادو 330 هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شده اند توسط #startup برای پاکسازی مکان هایی مانند بیمارستان ها. در واقع یک بانک اروپایی نیز رسیده برای استقرار 1000 هواپیماهای بدون سرنشین در اسپانیا. #CoronaVirusUpdates

COVID-19 آورده جهان را متوقف کند. با توجه به شدت عفونی طبیعت از بیماری, تنها راه برای جلوگیری از گسترش آن در حال حاضر است به خود منزوی. در حالی که ممکن است ما باید از این امتیاز به کار از خانه بهداشت کارگران و پزشکان و تحویل مدیران هنوز در تلاش برای زندگی ما را آسان تر است. اگر چه رباتیک جایگزین برای پزشکان به نظر می رسد مانند یک رویا در حال حاضر وجود دارد این است که قطعا یک جایگزین برای کارگران بهداشت معتقد است چنای بر اساس مهندس-کارآفرین Agnishwar Jayaprakash که راه اندازی است که با استفاده از حدود 330 هواپیماهای بدون سرنشین برای پاکسازی نقاط در شهر با اسپری ضد عفونی کننده!

با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در مبارزه با COVID-19

Garuda هوافضا با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ضد عفونی عفونت نقاط مهم برای کنترل گسترش COVID19

Agnishwar رئیس جمهور هواپیماهای بدون سرنشین, راه اندازی, Garuda هوافضا که او تاسیس در سال 2015. هواپیماهای بدون سرنشین خود را در حال حاضر در حال کار برای ضد عفونی کردن محل راجیو گاندی دولت بیمارستان عمومی و Kilpauk کالج پزشکی (KMC) در چنای. هواپیماهای بدون سرنشین پاکسازی محل هر چهار ساعت بین 6 صبح تا 6 بعد از ظهر با هر پوشش خطی فاصله 20 متر.

“امروز مهمترین کار این است که برای مهار این بیماری همه گیر. از طریق فعالیت های ما ما نه تنها کارآمد تلاش برای ضد عفونی عفونت نقاط بلکه تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض بهداشت کارگران از آنجا که ما دارای این تکنولوژی برای اجرای آن” توضیح می دهد که 29 ساله Agnishwar.

چگونه ضد عفونی روند شروع کنم ؟

بنیانگذار Agnishwar (سمت چپ) و مدیر عامل شرکت Vimal

Vimal راج Venkatesar مدیر عامل شرکت راه اندازی و یک مهندس هوانوردی می گوید که از آنجایی که آنها در حال حاضر مشغول به کار با دولت پیش از این در پروژه های دیگر Garuda هوافضا با نزدیک شدن آنها را به طور مستقیم.

“هنگامی که ما در مورد این ایده با آنها آخرین جمعه همان روز ما آزمایش امکان سنجی پیشنهاد ما. ما آزمایش آن در محل اداره علوم پزشکی (DMS) که در آن وزیر بهداشت و خانواده وزارت رفاه Dr C Vijaya Baskar نیز موجود بود می گوید:” Vimal.

روز بعد آنها که تایید کردم به اسپری در راجیو گاندی دولت بیمارستان عمومی به دنبال KMC در روز پنج شنبه. در خط بعدی هستند محل تامیل نادو برق مدیره (TNEB).

“کارکنان در TNEB در خارج از خانه های خود انجام وظیفه خود را. برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را, ما می رویم به اسپری پارکینگ و مونتاژ مشترک مناطق در محل نیز می گوید:” Vimal.

از 330 هواپیماهای بدون سرنشین که مستقر شده اند, 300 از این ظرفیت 10 لیتر در حالی که دیگر 30 حمل یک لیتر مواد ضد عفونی کننده مانند Lizol و هیپوکلریت سدیم.

عملیات بر روی زمین

Vimal توضیح می دهد که آنها هرگز قادر به انجام عملیات خود را بدون کمک از داوطلبان در رشته های فنی.

“همه 330 هواپیماهای بدون سرنشین را متعلق به ما است. بسیاری از این هواپیماهای بدون سرنشین شده اند جمع از دیگران است. ما در حال پرداخت آنها را برای استفاده و همچنین اطمینان حاصل کرد که هواپیماهای بدون سرنشین خود را در دست های امن هستند. ما نیز باید 450 داوطلب خلبانان که دستی عامل این هواپیماهای بدون سرنشین” توضیح می دهد که Vimal. او همچنین اشاره می کند که آنها می خواهند به مقیاس پروژه در 30 بيمارستان های دولتی در دولت و در سراسر, Tamil Nadu.

پروژه های دیگر و افزایش تقاضا در سراسر مرزهای

به عنوان Vimal قبلا ذکر شد, این اولین بار نیست که راه اندازی کرده با دولت است. در سال 2015 آنها شروع به کار با وزارت جنگل برای مقابله با درگیری بین فیل ها و مردم ساکن در شهرک های نزدیک به مناطق جنگلی.

“ما متوجه باشند که فیل ها ترسیده بودند زنبور عسل و شیر. بنابراین ما هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای تشخیص هر نوع فیل جنبش ما متصل به یک سیستم در هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند تقلید صدای زنبور عسل و شیر به عنوان با صدای بلند به عنوان 130 دسی بل است. این بسیار مفید در مدیریت انسان و حیوانات درگیری در منطقه” او توضیح می دهد.

علاوه بر این, آنها نیز مشغول به کار در زمینه کشاورزی دوباره در دولت که در آن هواپیماهای بدون سرنشین استفاده شده است به اسپری کود در محصولات کشاورزی. اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از پروژه های آنها کار کرده است.

داخل Garuda هوافضا ایستگاه کار

در رابطه با خود COVID19 ضد عفونی پروژه تقاضا برای خدمات خود را از دور و گسترده. Vimal ذکر شده است که دولت از چتیسگر کرالا و آسام بدست در تماس با آنها.

در واقع آنها حتی یک نهایی معامله در محل با Chhattisgarh اما به دلیل مستند و مرز محدودیت های آنها نبوده است قادر به ایجاد نوآوری های خود را در دسترس است.

Agnishwar نیز ذکر شده است که یک بانک سرمایه گذاری اروپا بدست در تماس با آنها و می خواهد برای شروع عملیات در چهار تا شش هفته.

“آنها می خواهند ما را به عرضه حدود 2500 هواپیماهای بدون سرنشین که در حدود 1000 فقط برای عملیات در اسپانیا به عنوان گسترش عفونت در کشور است که هنوز هم در حال افزایش” او اشاره.

بنابراین آنچه که می خواهید برای رسیدن به و یا پس از بهبود در آینده ای نزدیک ؟

Agnishwar آگاه است که آنها در حال کار بر روی هواپیماهای بدون سرنشین بر اساس تحویل در مورد ملزومات مانند دارو و مواد غذایی است. او همچنین اضافه می کند که خدمات تحویل مواد غذایی ارائه کرده است در حال حاضر رسیده به آنها و آنها در حال کار کردن یک معامله است.

“رفتن به جلو ما همچنین می خواهم به طور خودکار فرآیند عملیاتی هواپیماهای بدون سرنشین. ما در حال حاضر قادر به اسپری به طور موثر با اطلاع رسانی کارکنان قبلی و به دلیل فضاهای هستند به هر حال خالی است. با خودکار این فرایند ما قادر خواهید بود برای جماهير فضاهای در شب هنگامی که مردم در خواب هستند” او می گوید: امضای کردن.


همچنین بخوانید: Coronavirus مستند: بمبئی راه اندازی خواهد شد تحویل مزرعه سبزیجات تازه در آستان شما


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de