این 26-YO رستوران از گواتی تغذیه 4000 نیازمندان روزانه!

“من درخواست تجدید نظر به بیشتر مدیران هتل ها به ارائه مجموعه خود را تا به انجام عملیات است. آن را نمی ممکن است به معنی بسیار را برای شما به دست بیش از یک بسته به کسی نیاز دارند اما برای آنها ممکن است تنها وعده غذای گرم می خورند که روز” می گوید: Dhruv. #hungerheroes #coronawarriors

منf شما شده اند به دنبال اخبار از نزدیک ممکن است شما را به خواندن در مورد چگونگی مستند شده است به خصوص در کارگران مهاجر و محروم. در حالی که بسیاری از ما به راحتی از خانه ها و منابع مالی برای حفظ خوبی مواجه نگردند شربت خانه دیگران نمی به عنوان خوش شانس.

خوشبختانه برخی وجود دارد که بیرون رفتن از راه خود را به اطمینان حاصل شود که نیازمند و نه گرسنه. یک چنین فرد Dhruv Arya کارآفرین مستقر در گواتی است که مالک و رئیس عملیات در Makhan Bhog خانواده-اجرای رستوران آغاز شده است که عملیات خود را در سال 2005.

وانت که مواد غذایی را به کارگران مهاجر و محروم

ابتکار عمل خود را به نام ‘کمک به قلب’ آغاز شد و در 26 مارس. در روز اول او تغذیه حدود 300 نفر است. اما در حال حاضر با بیش از 70 نفر در حمایت از علت حدود 4000 نفر در حال تغذیه در یک روز و او امیدوار به ادامه تغذیه مردم به عنوان طولانی به عنوان او می تواند.

“من مطمئن هستم که چه مدت آن را برای اقتصاد به ثبات و برای این مردم روی پای خود بایستند. بنابراین من رفتن به ادامه با این مواد غذایی درایو را به عنوان زمانی که ممکن است می گوید:” 26 ساله.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


وام کمک به دست

Dhruv مالک و رئیس عملیات در خانواده-اجرای رستوران.

دانه برای انجام این بشردوستانه فعالیت کاشته شد در Dhruv ذهن توسط عموی خود آقای Sanwar Kanoria.

“هنگامی که من شنیده ام در مورد مستند من می دانستم که مردم از محروم بخش در حال رفتن به بدترین ضربه است. من تا به حال چت با عمویم زندگی می کند که در بمبئی و او تحت فشار قرار دادند من برای شروع تغذیه به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم. در واقع او اخذ شده است مواد غذایی پخته شده در خانه و تغذیه در مورد 250 نفر در هر روز” می گوید: Dhruv.

Dhruv دایی تصمیم به حمایت از نیمی از بودجه مورد نیاز برای فعالیت است. کمک به هم در آمد از شبکه های کسب و کار بین المللی (BNI) و شبکه های کسب و کار سازمان است که Dhruv است بخشی از.

“من در برنامه های من با اعضا و حدود 70 نفر اهدا شود. ما به پایان رسید تا در مورد بالا بردن Rs 12 لاخ و که در حال حاضر کمک به ما در انجام این عملیات” به اطلاع Dhruv.

اما قبل از همه چیز او می دانست که او تا به حال به کسب اجازه از پلیس به طوری که وسایل نقلیه می تواند حرکت یکنواخت و بدون هیچ سکسکه. او سپس نقشه برداری از مناطق در گواتی که در آن جایی که فقیرترین فقرا زندگی می کنند از جمله ایستگاه راه آهن Solapara مستعمره و Bhutnath محل.

Makhan Bhog کارکنان در محل کار

“روزانه دستمزد حقوق بگیران مانند کالسکه walas سبزی فروشندگان روب (در میان دیگران) بیشتر زندگی می کنند در این جیب. این افراد لازم نیست به اندازه کافی پس انداز و بستگی به کار روزمره برای حفظ خود. از آنجا که مستند به آمار آنها را سخت ما آغاز شده و توزیع مواد غذایی بسته اینجا” به اطلاع Dhruv.

این مواد غذایی بسته های حاوی khichdiکه سبزیجات مانند لوبیا و هویج و پوری halwa. همه از این است که به طور جداگانه بسته بندی شده به طوری که اگر یک فرد نمی تواند پایان آن را همه در یک بار آنها می توانید آن را ذخیره کنید برای بعد یا به اشتراک گذاری آن با اعضای خانواده خود را.

تمام مواد غذایی آماده در Makhan Bhog آشپزخانه که در آن حدود 35 کارکنان در حقوق و دستمزد.

Khichri بودن بسته بندی شده توزیع شود

من از Dhruv اگر آن را دشوار است برای متقاعد کردن کارکنان می آیند و کار می کنند. “نه در همه. به عنوان به زودی به عنوان ما به آنها گفت که آنها بیش از خوشحال به انجام کمی خود را. من غرق تمایل خود را به کمک” او پاسخ.

مواد غذایی پخته شده است از 7 الی 10. ظهر آن را تمام بسته بندی شده و دو وسیله نقلیه استفاده می شود به ارائه این مواد غذایی بسته است. 4 ساعت آنها انجام می شود با تمام آماده سازی در حالی که کارکنان شروع می شود prepping برای روز بعد.

Dhruv ذکر شده است که کارکنان به شرح زیر دقیق چک و اقدامات ایمنی در آشپزخانه.

“قبل از آنها وارد آشپزخانه آنها پاکسازی خود دست و ساعد و پوشیدن ماسک ، کلاه و hairnets. در واقع یکی از آشپزخانه های ما واقع شده است در یک مجتمع مسکونی ما ارائه شده برای کارکنان ما است که باعث می شود آن را حتی امن تر است. آنها شده اند خود-جدا از مستند و تنها وسیله نقلیه می رود به انتخاب کنید تا مواد غذایی بسته در ورودی. هیچ کس مجاز به ورود به,” او می گوید.

چالش ها و به دنبال به جلو

پلیس اسکورت که اطمینان اجتماعی فاصله در حالی که مواد غذایی است که توزیع شده است.

Dhruv آگاه است که او گاهی اوقات می رود برای انجام عملیات بر روی زمین در حالی که در زمان های دیگر داوطلبان از BNI همراه وانت.

پس او از هر گونه چالش ها تا به حال ؟

“من فکر می کنم بزرگترین چالش برای ما این است که مدیریت جمعیت است. آنها درک نمی کنند مفهوم اجتماعی فاصله. زمانی که آنها گرسنه هستند و آنها تمایل به جمع آوری در یک جمعیت. اما برای مقابله با این دو پلیس اسکورت اطمینان حاصل شود که مردم حفظ فاصله از یکدیگر,” او می گوید.

چه Dhruv برنامه ریزی برای انجام چند روز آینده?

او می گوید که ادامه تغذیه 4000 نفر در هر روز است و نه در نظر گرفتن هر گونه کمک های مالی در حال حاضر. “کل ایده این است که به اطمینان حاصل شود که هر کس ما خوراک ما می توانید آنها را برای دیگر. در حال حاضر با کارکنان ما نمی توانیم زیاد آنها را به عنوان ما به آنها نیاز به همکاری با ما برای دیگر,” او می گوید.

مواد غذایی است که به صورت جداگانه بسته بندی شده در ظروف به طوری که در مورد یک فرد است که قادر به پایان آن در یک بروید آن را می توان ذخیره برای بعد.

او آگاه است که یک چیز او مشاهده شده در گواتی است که بسیاری از مکان ها را تحویل مواد غذایی به خانه. وجود دارد چند نفر که ممکن است به تنهایی زندگی می کنند و یا دسترسی به مواد غذایی به طوری که او نیز مایل به تهیه کردن به آنها در آینده است.

Dhruv نیز درخواست تجدید نظر ویژه ای برای صاحبان رستوران.

“هنگامی که ما آغاز شده و ما احساس خوش شانس به دستگاه و منابع برای تغذیه بسیاری از مردم است. من فقط درخواست تجدید نظر به صاحبان رستوران و مدیران هتل ها خواهد بود که این امر می تواند بزرگ اگر آنها می توانید ارائه خود را راه اندازی به انجام چنین عملیات اگر آنها در حال انجام آن را در خود را دارند. آن را نمی ممکن است به معنی بسیار را برای شما به دست بیش از یک بسته به کسی نیاز دارند اما برای آنها ممکن است تنها وعده غذای گرم می خورند که بعد” او می گوید: امضای کردن.


همچنین بخوانید: #CoronaWarriors: کشاورز زن و شوهر صرف پس انداز زندگی برای تغذیه 6000 خانواده در مستند


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>