این 25-YO خلاقانه نقاشی های در حال آموزش 50 آندرا روستاها مورد COVID-19

اطلاعات ضروری امروز است. اما بسیاری وجود دارد که با دسترسی به آن است. این هنرمند کار در coronavirus را می توان نمونه برای بسیاری از کسانی که می خواهند به گسترش آگاهی است.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


منt در حدود 7.30 و Somashekhar Gudipalli از آندرا پرادش را آنانتاپور است که همه مجموعه ای برای به دست گرفتن روز.

مسلح با یک ماسک برس و رنگ 25 ساله و برگ برای 90 متر سفر به کدیری ایجاد کرد. مادر او باعث می شود مطمئن شوید که او حامل یک جعبه ناهار به عنوان آن را برای رفتن به یک روز طولانی برای سال آخر دانشجوی هنرهای زیبا در یوگی Vemana دانشگاه.

ارتقاء

پس Somashekar در حال حاضر گرفته شده با کسب مجوز از پلیس محلی و panchayat هیچ کس متوقف می شود و او را از ورود به این روستا با وجود سخت مستند.

بیش از چند ساعت آینده Somashekar رنگ زرق و برق دار تصویر از بانوی پیر ورزشی یک ماسک بر روی دیوار یک خانه.

او به خانه می آید با شب آغاز می شود و prepping برای یکی دیگر از قطعه ای از خیابان هنر در دیگری ایجاد کرد.

این است Somashekar برنامه همیشه از سراسر کشور مستند تحمیل شد برای کنترل گسترش COVID-19.

به عنوان کالج خود را بسته است که برای زمان حال Somashekar تبدیل شده نسبت به گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس در منطقه خود را از طریق آثار خود را. او ساخته شده است که حدود 90 COVID-19-مربوط به نقاشی های سراسر 50 روستا تا کنون.

“هر کس در روستا ممکن است دسترسی به, تلویزیون, روزنامه یا اینترنت برای دریافت اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در حال انجام. اما خیابان نقاشی دیده می شود توسط هر کس و همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک یادآوری. من با هدف گسترش آگاهی در مورد اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه در میان به عنوان بسیاری از روستاییان که ممکن است” Somashekar می گوید بهتر از هند است.

همراه با برخی از نقاشی های او Somashekar همچنین می نویسد: پیام های آموزنده در زبان های منطقه ای.

Tummina daggina cheti rumalu vada دی (استفاده از دستمال در حالی که سرفه و عطسه). تاج mahamari ni nirmoolinchandi (ریشه کن کردن بیماری همه گیر کوروناویروس)” می خواند یکی از نقاشی های دیواری.

Somashekar هنر تکه کردم پاسخ مثبت از مردم “مردم اغلب می آیند تا به من برای پرس و جو در مورد نقاشی در حالی که من در این فرآیند است. به این ترتیب من سعی می کنم برای شروع یک مکالمه در اطراف پروتکل های ایمنی آنها باید به دنبال.”

در ضمن پدر و مادر خود را که در مزرعه کارگران نیز حمایت از او را در خرید رنگ و ملاقات با هزینه های سفر.

Somashekar استعداد شناسایی شد توسط معلمان خود را هنگامی که او در کلاس دوم. خود به تشویق او را به شرکت در سالانه جشنواره هنر سازماندهی شده توسط توسعه روستایی اعتماد (RDT).

آثار هنری خود را در مورد خشونت علیه زنان بسیار زیاد به دست آورده به رسمیت شناختن و حتی یک جایزه در RDT جشنواره است. پس از آن کار خود را عمدتا حول محور معاصر, مسائل اجتماعی, آخرین یکی بودن COVID-19.

“نقاشی بیان افکار و ایده های. آن را فراتر از طریق تمام, فرهنگی و اجتماعی, موانع و هر کس می تواند مربوط به آن” او آمده است.

اتمام Somashekar ساده و نوآورانه و آموزنده آثار:

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>