این 24-YO کرالا دختر جنگیدند برای رویاهای خود را تا استخوان های او را شکست کاملا به معنای واقعی کلمه

“به محض این که من وارد اتاق اعضا در زمان یک نگاهی به من صندلی چرخدار و گفت که من واجد شرایط نیست. من به طور کامل دل شکسته” #الهام

ارتقاء

Cیک شما تصور کنید یک سناریو که در آن استخوان های شما را شکسته اگر شما عطسه بیش از حد سخت و یا اگر شما لرزش دست در دست کسی است ؟

برای Fathima Asla, 24 است که در زندگی با استخوانسازی imperfecta (OI) همچنین به عنوان شناخته شده بیماری استخوان شکننده, از آنجا که او تنها سه روز این است که هر روز مهم است.

حتی کوچکترین حرکتی می تواند باعث شکستگی شدید به پاها و بازوها است. فقط در 20 سال او تا به حال بیش از 50 شکستگی در بدن و فقط به عنوان بسیاری از اعمال جراحی.

اما با وجود محدودیت های فیزیکی Fathima پرورش رویاهای بزرگ و سخت کار می کرد به آنها می پیوندند. این داستان او است.

چند سال اول

“پدر من عبد نذار نیز مبتلا به OI به عنوان یک کودک. اگر چه آن را به عنوان شدید به عنوان معدن, او تا به حال به صورت بسیاری از مشکلات و مجبور به تسلیم در بسیاری از رویاهای خود را. به همین دلیل است که زمانی که پدر و مادر من در بر داشت که من آن را به حال آنها مطمئن ساخته شده است که من هرگز هرگونه فرصت” Fathima توضیح می دهد.

مثل هر کودک دیگر در کالیکوت را Poonoor روستای Fathima نیز در نزدیکی مدرسه دولت. هر روز مادرش را حمل Fathima بر روی یک شانه و کیف مدرسه اش ،

“من هنوز هم به یاد داشته باشید من در مدرسه ابتدایی روز. پدر و مادر من تا به حال مرتب جداگانه صندلی برای من در گوشه ای چون من نمی تواند نشستن بر روی نیمکت های چوبی مانند دیگر بچه ها. این یک نوع انزوای من نمی بپرسید اما نتوانستم چرا که از وضعیت من,” او اضافه می کند.

Fathima بزرگ شده در یک جو—هر کس از معلمان او به همکلاسی های بسیار حساس به بیماری است. اما او craved پذيرش و می خواستم به یکی از آنها.

“همه دانش آموزان بسیار دلسوز بود و به من کمک کند را یادداشت و خوردن ناهار من و حتی شستن دستها برای من اما هیچ کس نمی خواست با من دوست باشند و فقط نشستن و صحبت کردن با من بود که بسیار سخت است برای من” او به یاد می آورد.

اما در سن 12 هنگامی که او در کلاس 6, Fathima تصمیم به تغییر چشم انداز خود را در زندگی. او تصمیم گرفت که او ناتوانی جسمی هرگز در این راه از آنچه او واقعا می خواستم برای انجام که در این مورد بود برای پیدا کردن دوستان.

“من تعامل با آنها و به آنها یک شانس برای رسیدن به من. در انجام این کار من به آرامی ریخته من خویشتنداری و که به من کمک کرد تا متوجه من بالقوه است. من شروع به این باور است که من قادر به رسیدن به چیزی که من می خواستم” او توضیح می دهد.

قوی تر از استخوان

پس از به ثمر 90% در کلاس 10 امتحانات Fathima تصمیم به ثبت نام در علم جریان برای بقیه آموزش در مدرسه خود را.

در حالی که مقامات مدرسه دلسرد او را از پیش رفتن با این تصمیم و خواسته خود را به انتخاب کردن برای علوم انسانی جریان به جای بیان کرد که او نمی خواهد بود قادر به حذف عملی امتحانات تعیین Fathima جلو رفتم و با برنامه بود که در نهایت پذیرفته شده است.

اما یک شکستگی شدید و یک عمل جراحی است که به دنبال آن ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای او برای مقابله با برنامه درسی و مطالعه برای امتحانات.

“من تا به حال شکسته من ران راست و از آن سخت بود برای من به حرکت در اطراف و حتی در صندلی چرخدار. اما من شده از طریق دلیل آن را می خواستم به پایان مطالعات من در همان زمان به عنوان هر کس دیگری. خانواده من نمی تواند استطاعت برای من ارسال به صورت جداگانه شهریه بنابراین من تصمیم گرفتند برای دوره سقوط که من مدرسه ارائه شده که در آن من می توانم یاد بگیرند که همه چیز را در یک بروید. بنابراین پس از چند ماه از دست رفته کلاس رفتم برای نوشتن امتحانات نهایی من می گوید:” Fathima.

پاکسازی تمام کتبی و عملی آزمون Fathima فارغ التحصیل با 85% اثبات همه معلمان اشتباه است. با روشنی هدف برای رفتن به کالج پزشکی Fathima آمادگی برای امتحانات ورودی.

“اگر چه من آزمون ورودی من در متفاوت-abled رده بنابراین وجود یک گفتگوی ویژه با هیئت پزشکی و تصویب آنها مورد نیاز بود برای من به دنبال این دوره است. به محض این که من وارد اتاق اعضا در زمان یک نگاهی به من صندلی چرخدار و گفت که من واجد شرایط نیست. من به طور کامل دل شکسته,” توضیح می دهد Fathima.

راه رفتن به رویاهای او

اما Fathima نمی دهد. او را کنار بگذارند که در آن سال به طور کامل برای آماده شدن برای امتحانات ورودی و سعی کنید چیزی او تا به حال هرگز انجام می شود در تمام عمر او به راه رفتن.

“من درک که اگر من تا به حال به واجد شرایط من را مجبور به خارج شدن از صندلی چرخدار. بنابراین در طول چند ماه آینده من سعی کردم راه رفتن در اطراف خانه و با عصا. آن را بسیار مخاطره آمیز است اما با کمک پدر و مادرم و خواهر و برادر من من شروع به از آن آویزان می گوید:” Fathima.

یک سال بعد Fathima قادر به شرکت در مصاحبه در او عصا. او اجازه دهید یک فریاد شادی زمانی که هیئت مدیره به تصویب آن—او تا به حال کاملا به معنای واقعی کلمه مبارزه راه خود را از طریق رویاهای خود را.

امروز او یک سال آخر دانشجو در کتیم کالج پزشکی و ادامه تحصیل در رشته طب هومیوپاتی.

در علاوه بر این به مطالعات Fathima نیز YouTuber و صاحب یک کانال به نام “رویای فراتر از بی نهایت” که در آن او خود افکار و ایده های. از طریق کانال که در حال حاضر بیش از 5000 مشترک او همچنین معرفی دیگر متفاوت-abled افراد و آنها را می دهد یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

“متفاوت بودن-abled معنا نیست که شما باید به من بدهید تا در رویاهای خود را; آن را فقط بدان معناست که شما باید سعی کنید متفاوت ‘راه های رسیدن به آنها” Fathima نتیجه می گیرد.


همچنین بخوانید: در ادای احترام: 5 دلیل Irrfan Khan, ما همه سقوط در عشق با او


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>