دهلی نو: در حالی که رهبری این کشور کشف و ضبط از راه رو به جلو پس از مارس 14 زمانی که 3 هفته ملی مستند در پی Coronavirus بحران به پایان می آید و بر اساس چنین تصمیم گیری است که مورد بحث معاون رئیس جمهور هند M. Venkaiah Naidu خواست که نگرانی در مورد سلامت مردم باید در اولویت بیش از آن که ثبات به اقتصاد است.

در ارزیابی خود از اتمام دو هفته از قفل کردن امروز و راه رو به جلو شری Naidu اشاره کرد که هفته آینده حیاتی خواهد بود برای تصمیم گیری در مورد خروج از در حال حاضر در سراسر کشور محدودیت در نیروی از 25 مارس. او گفت که اطلاعات در مورد وسعت و میزان گسترش عفونت ویروس را تحمل بر یک استراتژی خروج.

با اشاره به رایزنی های بین نخست وزیر و وزرای ارشد در استراتژی خروج Naidu از مردم خواست برای رعایت هر چه تصمیم گیری به شرح زیر و همکاری با همان روح است که تا کنون نشان داده شده است حتی اگر سختی شد به ادامه پس از تاریخ 14 آوریل. او انتظار می رود که دولت خواهد اطمینان از عملکرد صاف از زنجیره تامین و کافی امداد و حمایت از بخش های آسیب پذیر.

با اشاره به پاسخ قاطع مردم به Janata منع رفت و آمد در مارس 22, این مستند در سراسر کشور از مارس 25 و روشنایی از شمع در مارس 5, معاون رئیس جمهور تاکید کرد که این نشانه ای از فضیلت و معنویت است که اشکال اصلی از اخلاق. با تشریح این شری Naidu گفت که معنوی و رستگاری است, همه چیز در مورد نابودی خود محوری و تلاش برای خوب از همه و مردم این کشور نشان داده اند این ارزش اصلی به وفور در طول این ساعت از بحران و مانند یک روح خواهد شد کمک به ما در غلبه بر این چالش است.

اشاره به Tablighi Jamaat جماعت در سرمایه های ملی و سقوط آن از زمانی که تلاش برای مسطح Coronavirus منحنی بودند تحمل میوه Naidu گفت که این یک امری غیر قابل اجتناب و افشاگری به دیگران است.

معاون رئیس جمهور خواست جامعه جهانی به رسم درست درس از بحران در حال حاضر به طور موثر صورت بعد از قریب الوقوع یکی از پرداختن به کاستی در رابطه با اثربخشی موسسات و زیرساخت های اطلاعات بین المللی همکاری و اقدامات فردی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de