فکر می کنم شما ممکن است COVID-19? ما باید 3 پزشکان به توضیح آنچه شما باید انجام دهید

#CoronaVirusUpdate سرفه? تب? نگران داشتن #COVID19? وحشت نکنید. در اینجا برخی از مشاوره مستقیم از پزشکان

منn پی COVID-19 یک گردباد از یک بیماری همه گیر مردم بیش از همه در جهان در همان قایق است و در حال حاضر تنها یک راه حل برای در امان ماندن از این مشکل: اجتماعی فاصله. بودن در خانه تضمین می کند که شما باید یک فرصت خوب از ابتلا به ویروس.

کلکته-بر اساس Dr Subroto Chakrabartty MD (اطفال), DCH, FIAP می گوید: اولین مرحله از یک خانه قرنطینه است نه ترس و وحشت. او می گوید: دو راه وجود دارد یک ویروس می تواند به شما از طریق قطرات تنفسی و یا fomites.

“اگر یک فرد با COVID-19 مذاکرات در مجاورت نزدیک به شما ویروس تمایل به چسبیدن به در هوا قبل از گرانش آن را می کشد پایین. زندگی از ویروس است که نزدیک به 6 ساعت. اگر وجود ندارد یک فرد آلوده در خانه مطمئن باشید هیچ تهدید. پس از آن وجود دارد fomites در شرایط ساده حامل ویروس. آنها را می توان در روزنامه ها و شیر بسته و امثال ان. بنابراین اطمینان حاصل شود که شما یا توقف مصرف آنها را و اگر شما کاملا باید در مورد شیر بسته و سپس آنها را بشویید با آب و مواد شوینده قبل از استفاده از آنها.”

اما اگر این علائم به وضوح کسانی که از coronavirus مانند سرفه و تب و تنگی نفس به او می گوید که این بسیار مهم است برای شما برای دریافت در تماس با مقامات محلی و یا به تماس COVID تلفنی و دریافت خود را مورد آزمایش قرار.

covid-19

به طور مشابه بر اساس بمبئی-Dr Khushnuma سام Calagopi, BHMS یک پزشک هومیوپاتی در پارسی هومیوپاتی داروخانه دریایی خطوط می پرسد شما را به ماندن در خانه به جز برای دریافت مراقبت های پزشکی. “را ترک نمی کند مگر به دریافت مراقبت های پزشکی. و نه بازدید از مناطق عمومی. اگر شما احساس بدتر و یا شما فکر می کنم آن است که یک اورژانس اقامت در تماس با دکتر خود تماس گرفته و آنها را قبل از اینکه شما را هر پزشکی” توصیه است.

در صورتی که شما خود quarantining (بر اساس توصیه های پزشکی), Dr Calagopi نشان می دهد که ماندن در یک اتاق جداگانه و با استفاده از یک حمام جداگانه ضروری است. وجود دارد باید کاملا بدون تماس با هر فرد دیگری و یا حیوانات خانگی (اگر چه حیوانات نیست گزارش COVID-19 تا به حال بهتر است برای حفظ یک فاصله تا اطلاعات بیشتر در دسترس است).

اما اگر شما باید مراقبت برای حیوان خانگی خود را و یا در اطراف حیوانات در حالی که بیمار شما دستهای خود را قبل و بعد از ارتباط برقرار کردن با آنها.

ما همچنین خطاب به دکتر Surajit Chatterjee, MBBS – لیسانس, طلا, مدال, MD – ریوی دارو (قفسه سینه), FCCP (ایالات متحده آمریکا) مستقر در کلکته.

“اگر یکی می شود روشن علائم آنها باید به فوریت به دنبال توصیه های پزشکی مناسب راه اندازی; انجام تست های, اگر توصیه شده توسط پزشکان ثبت شده و از همه مهمتر صفحه اصلی قرنطینه به مدت حداقل 14 روز است.”

همه گیر نشده وارد مرحله 3 در هند نشده است. در حالی که اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب است به مراتب مشکل تر است در محلات و یا روستاها به عنوان مخالف به مناطق شهری کشور گسترده مستند موثر از مارس 25 توسط یک گام بزرگ برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

این نیز بگذرد; و در اینجا به این امید که ما جمعی ما کمی برای غلبه بر این بحران.


همچنین بخوانید: هند تحت مستند برای COVID-19: آنچه در آن به معنی آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>