جایی در توالت تمیز کننده شما یک لیست طولانی از مواد شیمیایی مضر و کلمه از احتیاط بیان ‘دور از چشم و دهان” یا ” مضر برای حیوانات و انسان. آیا ما واقعا نیاز به چنین اسیدهای سمی برای تمیز کردن توالت?

ثانیهave شما همیشه نگاه مواد و احتیاط پیام های پشت سر خود را حمام پاک کننده? اگر شما در میانهی شب پیش بروید و نگاهی به. شما یک لیست طولانی از مواد شیمیایی مضر و کلمه از احتیاط بیان ‘دور از چشم و دهان” یا ” مضر برای حیوانات و انسان.

آیا این مواد شیمیایی مضر و چرا ما نیاز به چنین اسیدهای سمی برای تمیز کردن توالت?

ما در زمان نزدیک در این محصولات و در اینجا آنچه ما در بر داشت:

پاک کننده ها که معمولا در بازار یافت می شود ساخته شده از نسل اول ترکیبات مانند فنیل که مشتق شده از اسید carbolic و عمدتا به عنوان ضد عفونی کننده در پاک کننده ها. قرار گرفتن در معرض به فنیل می تواند باعث pulmonary oedema می سوزد و احساس خارش است. آنها همچنین حاوی مواد شیمیایی مانند هیپوکلریت سدیم, اسید کلریدریک و یا سفید کننده ترین که شما را تحریک چشم و پوست و سوختگی گلو خود را. کلر سفید کننده مایع نیز می توان در کف پاک کننده و می تواند باعث درماتیت در تماس مستقیم با پوست است.

مصرف این مواد شیمیایی باعث oesophagal آسیب معده, سوزش و طولانی مدت تهوع و استفراغ است. این اولین نسل ترکیبات نیز مختل Ph و سطح آب بدن است و می تواند خود را قرار داده و کودکان و حیوانات خانگی در خطر سلامت.

چه موثر جایگزین ؟

the better home subscribe

نسل چهارم ترکیبات تازه ترین نوآوری در زمینه پاک کننده و ضد عفونی کننده است که امن برای پوست و نمی شود هر گونه مشکلات سلامتی. این پاک کننده توالت ساخته شده است از جمله ترکیبات و کاملا باکتری ها بر اساس.

باکتری های موجود در این پاک کننده ترشح آنزیم ها و کاهش ترکیبات آلی مانند اسید اوریک و آمونیاک است که منجر به میکروب ها و بوی در توالت. این باکتری است که “جدا” از طبیعت و در یک خفته مرحله. این باکتری ‘خوب’ انتشار آنزیم است که کمک در تمیز کردن سطوح.

در اسیدی پاک کننده تمام باکتری ها (خوب و بد) نابود شده است. به جای پرداختن به ریشه مشکل آنها پوشش با بوی عطر و ارائه یک راه حل موقت است.

چقدر امن است ؟

این باکتری ها بر اساس کف پاک کننده ساخته شده از غیر-میکروارگانیسم های بیماری زا به طور طبیعی مشتق شده از آنیونی و غیر یونی سورفكتانت و فرآوری روغن های ضروری; آنها شامل غیر میکروارگانیسم های بیماری زا و چرب اسید آمینهای به طور طبیعی مشتق شده از سورفکتانت آنیونی و مرکبات اسید. این پاک کننده ها امن هستند برای انسان و حیوانات است.

فاضلاب تولید شده از تمیز کردن می توان مورد استفاده برای گیاهان آب به آنها اضافه شده تغذیه با توجه به این باکتری است. این آب نیز می توان ریخت به حمام تخلیه برای کمک به گرفتگی. این پاک کننده و نیز محیط زیست و باعث به هیچ وجه صدمه به آب بدن.

آیا شما به دنبال اعتماد سیاره پسند پاک کننده? آنها در حال حاضر فقط با یک کلیک دور. لباس های شسته شده خود را ظرف شستن کف و تمیز کردن توالت است که تمام مجموعه به امن است. به دنبال این لینک به دانستن بیشتر در.


همچنین بخوانید: گرگرفتگی های آینده ما: صفحه اصلی پاک کننده ها می تواند به دلیل یک دریاچه در حال سوختن است


(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de