در مورد آنها به ساخت زمین بزرگترین استودیوی فیلم زمانی که یک بیماری همه گیر ضربه

Kane Studios

یک هنرمند مفهوم پیشنهاد کین استودیو پردیس. کین Studios

هالیوود بسیار مشکل بزرگ در دست خود را. آن را به معنای واقعی کلمه در حال اجرا از اتاق به فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس زمین تولید به توقف soundstages که در آن نشان می دهد و فیلم را تا حد زیادی فیلم برداری شد عامل در بالاترین اشغال ظرفیت در تاریخ هالیوود. بالونی را از جریان خدمات و سری اسکریپت قرار داده است یک سویه در تامین فضاهای مورد نیاز برای دیدار با گرسنه تقاضا از محتوا است. در حال حاضر اگر یک استودیو امیدوار به فیلم در صدا آنها ممکن است برای ذخیره فضا تا آنجا که 18 ماه در پیش است.

در آب و هوای این رقیب studios پنجه در یکی دیگر برای صدا اقامت و هزینه های در حال تبدیل شدن هشدار دهنده و مضر برای سلامت طولانی مدت از این صنعت است. آن را تنها بدتر به لطف تولید جهانی shutdown ناشی از این بیماری همه گیر. محصولات در حال مواجهه با یک شمع تا زمانی که هالیوود است که با توجه به چراغ سبز را از سر گرفت. که اولویت در هنگام floodgates باز ؟ پروژه هایی که نبودند قادر به بسته بندی تولید قبل از COVID کنار آنها ؟ پروژه که متعلق به بیش از یک سال پیش ؟ مهمتر از همه می توانید هر تولید اولویت بندی بهداشت و ایمنی حرکت رو به جلو ؟ کسب و کار به عنوان معمول نیست طراحی شده برای کارگر پسند شرایط.

در هالیوود از نظر وجود یک غول برخورد شهاب سنگ به سمت صنعت و بروس ویلیس و بن افلک در اینجا به صرفه جویی در روز. اما در حالی که جهان پناه در محل یک شرکت کین Studios است که شخم پیش با طرح های خود برای آینده است. طرح: استفاده از مشوق های اقتصادی برای ایجاد یک تولید جدید استودیو که آدرس همه ناکارآمدی و مشکلات ایمنی در حال حاضر بودجه ای فیلم و تلویزیون تولید می باشد. ناظر خطاب به شرکت در رهبری و شریک ساخت و ساز به شکل از چگونه آنها در حال کشیدن این همه خاموش در وسط یک بیماری همه گیر.

“تیم اصلی اولویت است که برای ساخت بهترین, هدف ساخته شده و محتوای مرکز تولید در جهان است. ما می دانیم که وجود دارد در حال حاضر عمده کمبود صدا در صنعت و نیاز است که تنها در حال رشد” گفت: Scott Taylor شرکت مالک کارتر توسعه, است که ساخت و امکانات. “کین استودیو می تواند به جای عمده دراز مدت محصولات و کمک به کاهش رشد خط لوله تعداد پروژه های.”

Disney Star Wars Marvel

شرکت والت دیزنی با استفاده از Pinewood Studios در آتلانتا و جورجیا به ساقه اصلی فیلم های پرفروش مانند مارول و جنگ ستارگان سینما. دیزنی

آبمیوه فرصت منطقه

کین Studios ساخته شود در آلبانی گرجستان است starry eyes و جاه طلبی های بزرگ است که در سراسر آمده به عنوان ساده و بی تکلف. هدف اعلام شده آن است به انقلابی در تولید کنار هالیوود با وجود این واقعیت است که این صنعت باقی مانده است تا حد زیادی استاتیک بیش از چند دهه.

“این سال از زندگی من” بنیانگذار و مدیر عامل شرکت پاتریک Millsapps گفت: ناظر “و من به ارمغان آورد برخی از مردم هوشمند ، اما من فکر می کنم بهترین ایده ها را هنوز هم می آیند از افراد و شرکت هایی که می آیند و با ما کار می کنند. اگر شما یک پروژه ای است که همه شاد و خوب هم کار می کند شما می توانید آن را ببینید بر روی صفحه نمایش.”

به آدرس فشار در فضای موجود کین امید به بزرگترین تولید استودیو در جهان است. که شامل حدود 3000 مجموع هکتار و بیش از 650,000 فوت مربع جدید, صدا, فضا, 300,000 متر مربع تولید دفاتر 100 ، 000 فوت مربع از کمکی فضا و بیش از 1000 هکتار از backlot. برای مقایسه پاینوود آتلانتا امتداد 700 هکتار با backlot از 400 هکتار است. کین که به عنوان بلند پروازانه به عنوان چارلی چاپلین, Howard Hughes یا والت دیزنی می توانست تا کنون تصور once upon a time.

اما به عنوان ضرب المثل می اندازه مهم نیست تا آنجا که چگونه شما از آن استفاده کنید. کین استخدام غیر متعارف به روش آدرس دیرینه مسائل به طور فزاینده ای پیچیده فرایند تولید یک خط که نسبتا بدون تغییر باقی مانده است و برای چندین دهه است در حال حاضر به دنبال در یک بیماری همه گیر و بیش از حد شلوغ فضای استودیو.

مجموعه طرح ساده منبع: پول. پس از گرجستان معرفی مالیاتی دولت انگیزه ای برای فیلم و تلویزیون تولید در اواسط 2000s آن را تبدیل به یک هالیوود سر چشمه. مهمترین دیزنی با بهره گیری از Pinewood Studios در آتلانتا برای برخی از بزرگترین Marvel productions. کین دو را در انگیزه های مالی برای استودیو به خصوص که این بیماری همه گیر بسیاری از برگ—هر دو بزرگ و کوچک—برای پول نقد. آنها در حال ساخت یک پردیس که شامل فوق soundstages, backlots مسکن برای کارکنان بنیادی مبتنی بر برنامه های آموزشی برای دانش آموزان و پایدار جامعه محلی-عملیات کشاورزی.

کین می توانید تمام این کار به دلیل وسعت زمین به جریب واقع شده است در یک “فرصت”منطقه—انگیزه های اقتصادی که به تصویب رسید از طریق بحث کاهش مالیات & مشاغل قانون از سال 2017 به تصویب جمهوری خواه به رهبری کنگره به پمپ سرمایه به لحاظ اقتصادی مناطق افسرده در ازای مزایای مالیاتی. تقریبا وجود دارد 8,600 در سراسر کشور به عنوان در حال حاضر. لس آنجلس استفاده شده این مقننه به مشوق تولید را کین Studios به طور بالقوه صرفه جویی در Disneys و Netflixes از جهان ده ها میلیون دلار در این فرآیند است.

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد استودیوهای بزرگ این است که یک راه برای آنها را به شاید قبل از مالیات پول و سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید در یک فرصت منطقه” وکیل و فرصت منطقه متخصص مت Peurach گفت: ناظر.

Detractors انتقاد کرده اند فرصت مناطق برای دادن دولت و سیاستگذاران بیش از حد از نفوذ در تعیین روند و نه از جمله به اندازه کافی برای حمایت از مردم محلی به بهره مندی از سرمایه گذاری و ارائه نقاط ضعف بالقوه که اصلا تحریک جامعه و اقتصاد است. اما آنها اجازه می دهد توسعه دهندگان مانند کین به در آمده و ساخت با ضد خود را. “آنها در حال گرفتن یک مالیات بر پس انداز و سود اقتصادی در حالی که به طور همزمان کمک به این مضطرب جوامع و ایجاد شغل” گفت: Peurach.

اقتصادی کین خواهد بود studio-دوستانه که بسیار مهم است در هالیوود رکود مالی. خارج از Netflix تقریبا هر عمده رسانه, سرگرمی, کنگلومرا دیده است آن سهام افت بیش از شش ماه گذشته. جوانه سکه هنجار خواهد بود برای آینده قابل پیش بینی به خصوص به عنوان صنعت می ایستد و دست به 160 میلیارد دلار بیش از پنج سال آینده با توجه به COVID-19.

امید است که جامعه نیز بهره مند شوند. این 12th فقیرترین کنگره منطقه در کشور و دولت در حال حاضر در پشت در, ریاضی, علوم و خواندن در مقایسه با سطح ملی است. هدف این است که برای استخدام بین 2000 و 3000 نفر برای این تلاش و همکاری با دو و چهار سال در کالج برای برنامه های آموزشی ابتدا در کلاس ششم در حال حاضر در محل.

“نیز وجود دارد یک همکاری با یک دانشگاه بزرگ به ارائه یک برنامه آموزشی به شهروندان این بسیار مضطرب منطقه یادگیری تجارت و در واقع یک کار پس از آن” Peurach گفت. “این یک محل که در آن وجود دارد برای رفتن به عظیم ایجاد شغل در منطقه است که قطعا نمی خواهد آن را دیده اند اما از این فرصت منطقه ابتکار.”

هنگامی که شما جفت این فرصت را منطقه منافع با گرجستان اعتبار مالیاتی در حال حاضر در دسترس در داخل دولت وجود دارد غیر قابل انکار اقتصادی انگیزه ای برای یک استودیو CFO به استفاده از این و قرار دادن خود در آلبانی گرجستان برای تولید. آیا که betters جامعه در دراز مدت باقی مانده است دیده شود اما یک عمده فروش نقطه کین را توسعه می دهد.

ساده فرآیند تولید

با توجه به افزایش قیمت املاک و مستغلات جغرافیایی محدودیت هزینه های حمل و نقل و مناجات از هزینه های دیگر که به سرعت جمع آوری و تولید و در مراکز عمده مانند لس آنجلس و نیویورک است تکه تکه ضرورت است. Soundstages, backlots, آرایش و لباس, ویرایش خلیج در حال گسترش در سراسر نقشه. این به ناچار به ساعت های طولانی تر و کلی inefficiency. یکی از کین اهداف است که به تمرکز و از بین بردن آن ناکارآمدی.

“به جای توسعه این بر اساس محل و یا اموال است که به طور معمول انجام شده در صنعت شما رو هدفمند طراحی شده در استودیو است که به معنای به تیک تیک کردن تمام چیزهایی است که تولید را دنبال و تمام آن را در داخل یک حصار” برت برانتلی COO گرجستان گروه توسعه اقتصادی گفت: ناظر.

در kane’s برنامه backlots در حال نزدیکی soundstages که در واقع نزدیک به ویرایش خلیج که فقط سریع هاپ به بازیگران و خدمه مسکن, تسهیلات, eateries و اتاق های غربالگری. فراتر از فضای فیزیکی کین نیز در حال توسعه یک نرم افزار اختصاصی است که می داند گرجستان ممیزی کمک های مالی و مالیاتی, اعتبار, به طوری که آن را می توانید ایجاد یک استاندارد سیستم به طور خودکار ارائه پیشنهادات به به گرجستان بخش از درآمد همان one-stop-shop فلسفه استودیو در نرم افزار فرم.

“این امر می تواند یک اسب شاخدار” Brent گفت: kane’s رویکرد جامع خواستار آن “چیزی است که قبل از انجام شده است.” و مانند دیگر اصطلاح “اسب شاخدار” راه اندازی کین سود یک تخته سنگ سفید—سبکبار توسط نفخ یا بوروکراسی میراث سرگرمی شرکت به ساخت کسب و کار خود را از زمین تا.

با استفاده از یک بیماری همه گیر را زمان بندی برای ایجاد بهترین شیوه

Tyler Perry آغاز خواهد شد تولید در آتلانتا-بر اساس Tyler Perry Studios در فصل دوم خود را شرط بندی نشان می دهد Sistas در جولای 8. برای محافظت در برابر گسترش coronavirus امکانات خود را ترکیب چندین تست دوره برای بازیگران و عوامل, غذا, غلاف که به حداقل رساندن خطر شیوع خصوصی هواپیما برای حمل و نقل خارج از کشور افراد و با استفاده از پیر نظامی پایه چهارم زندگی برای کسانی که درگیر در تولید. همه از این تعجب می آید در “هزینه زیادی برای بودجه است.” جهانی را Jurassic World: Dominion است برای تبدیل شدن به اولین استودیوی بزرگ فیلم برای از سرگیری فیلمبرداری در انگلستان با اضافی $5 میلیون دلار در هزینه های اختصاص داده شده به بهداشت و ایمنی. از جمله اقدامات عملی ممکن برای همه تولید لباس و حتی اگر آنها لازم در یک پست-COVID جهان است.

کین Studios با کمک های مالی تعهدات در آماده بود به شکستن زمین در ماه آوریل قبل از همه گیر رسید. این برنامه بودند متوقف شد تا اطمینان حاصل شود که طرح آن شامل پیشرفته ترین و موثر عقیم سازی تکنیک های در دسترس است. این به این معنی نصب اشعه ماوراء بنفش نور در تمام soundstages و زمینه های مشترک به طوری که ساختمان ها می توان به استریل به سرعت. حتی اگر این استودیو است و نه مجموعه ای برای باز کردن و تا اواخر سال 2022 این برنامه به ماندن بگیرید پیش از منحنی برای اطمینان از ایمنی در محوطه دانشگاه.

“این پروژه را زمانبندی می دهد این تیم به نفع ترکیب جدید استانداردهای صنعت به امکانات خود از زمان آغاز آن” تیلور گفت. “ما طلب کردن موضوع کارشناسان برای کمک به نوشتن این اصول راهنما برای همه سلامت و پروتکل های ایمنی. نیز وجود خواهد داشت افزایش تمرکز در تهویه مطبوع و روشنایی و سیستم های کنترل دسترسی برای اطمینان از آنها در حال حمایت از محیط زیست سالم.”

در حالی که دیگر امکانات تقلا برای نوشتن یک طرح اقدام برای واقعیت های جدید تولید کین می گوید آن است که با استفاده از این تاخیر به طراحی ایمنی امکانات رفاهی از همان ابتدا ایده آل و جلوگیری از هزینه های گزاف پایین جاده.

Kane Studios

یکی دیگر نمونهای از کین Studios. کین Studios

خدمت هالیوود (و امیدوارم جنوب غربی گرجستان بیش از حد)

Millsaps kane’s مدیر عامل شرکت گفت: ناظر است که بر خلاف دیگر سگمنتال محصولات که نیاز به عظیم چشمگیر سرمایه گذاری کین در نظر گرفته شده است به عنوان یک خلاق “اکوسیستم” به دنیا آمد و از “زباله” و “مدیریت نشده در معرض خطر” او مشاهده شده در طول زمان خود را به عنوان یک تولید کننده فیلم. برخی از معروف L. A. soundstages در حال نزدیک شدن به 100 سال و به لطف قیمت املاک و مستغلات و محدودیت فضا تنها موفق به ساخت یکی بالای دیگری بدون اینکه روز به روز وظایف فرایند تولید هر گونه آسان تر است.

Millsaps گفت: او سال ها صرف جمع آوری ورودی از نویسندگان showrunners مدیران و تهیه کنندگان و بازیگران در چه کار می کند و چه نمی کند—که در آن ناکارآمدی و هستند و آنچه باید انجام شود به آنها درست باشد.

“برای تلفن های موبایل من می خواهم کین به یک محل که در آن مردم درگیر می خواهید به ماندن طولانی تر پس از آنها به پایان رسید. ما در حال ساخت خانه های بزرگ و آپارتمانهای بنابراین شما می توانید خانواده خود را, ما قصد داریم برای نمایش هنر ما در حال رفتن به 80 هکتار مزرعه وجود دارد و قصد امکانات به طوری که آن را احساس می کند مانند یک تعطیلات” Millsaps گفت. “برای اقتصاد محلی, من می خواهم برای پایان دادن به نسل فقر است.”

مدیر عامل تصدیق میکند که برنامه های خود را صدا مانند یک “پای در آسمان است.” اما او اصرار دارد که یک استراتژی پشت سر کین است که باعث می شود همه از آرمان گرایی امکان پذیر است.

“اولین تصمیم استراتژیک ما ساخته شده بود برای ساخت این مجتمع که در آن زمین فراوان است و ارزان” او توضیح داد. “هزینه تولید است که در حال حاضر بالا رفتن سرسام آور و من هرگز نفهمیدم که چرا استودیو شد و در حال گسترش در گران ترین املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا در لس آنجلس و نیویورک و حتی مترو آتلانتا. بودن در خارج از مترو آتلانتا منطقه سرزمین من هزینه ها به صورت تصاعدی ارزان تر که در حال پس انداز منتقل کنم به محصولات. در حال حاضر با تمام هزینه اضافه از COVID-الزامات مربوط و هزینه های بیمه این حاشیه را مهم تر از همیشه است.”

اما چسبیده با هالیوود استعاره است و این واقعا درست است که اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد ؟

“ما در مذاکرات با چند شرکت studios و شرکت های تولید برای دراز مدت اجاره از ما مراحل” Millsaps گفت: با دقت. “اما ما باید استانداردهای بالا. ما فقط می خواهید شرکت در دانشگاه ما که می خواهند به افزایش مالی خود را در حاشیه نگه داشتن خود بازیگران و خدمه شاد و سالم در یک مرکز رشد می کند که خود آلی میوه ها و سبزیجات را ناچیز کربن و به زندگی تغییر خواهد کرد هزاران نفر از مردم برای نسل های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>