این مبتنی بر فن آوری شرکت ها در حال تکان دادن تا زیبایی و بهداشت و درمان صنعت

photo-of-woman-wearing-turtleneck-top-2777898

بهداشت و زیبایی دو جنبه از انسان است که می توان گفت به عنوان قدیمی به عنوان جهان خود را. هنگامی که شما سالم هستند و متلاطم با زندگی شما هر تمایل به موفقیت. از سوی دیگر اگر شما در حال حاضر خود را در راه است که درهم و برهم و ژولیده شما بدون شک به این تصور که شما در حال شاید غیر مسئولانه است. زیبا, شما, سالم, شما, بلیط شما نیاز به باز کردن درب به فرصت است.

این ساخته شده است, بهداشت و زیبایی, فرمان توجه همه است. اتفاقات و نوآوری در این صنعت بسیار جدی گرفته شود به خصوص در منطقه محصول شخصی. به همین دلیل است که شما باید مراقبت در مورد این تکنولوژی محور شرکت ها هستند که دنباله دار دنباله دار در بهداشت و درمان و زیبایی میباشد.

  1. Thryve

COURTESY OF Thryve

Thryve حسن نیت ارائه میدهد از Thryve

Thryveبود که شرکت تاسیس شده توسط ریچارد لین در سال 2016 تعیین کرده است در این ماموریت به قدرت شما را به اتهام سلامت روده خود را بنابراین شما می توانید احساس خود را بزرگترین. ریچارد لین, که همچنین مدیر عامل شرکت باعث شده تجربه شخصی است.

این بود که چگونه او آن را قرار داده: “حدود دو سال پیش من در زمان آنتی بیوتیک برای سرماخوردگی, این منجر به بستری با توجه به عمده روده عفونت است. من تا به حال از دست داده کنترل سلامت و زمانی که من می دانستم که چیزی در حال تغییر است. شروع کردم به خواندن همه چیز را من می توانم در مورد روده سلامت. در جستجو برای یک راه حل من باقی مانده بود با سوالات بیش از پاسخ. من شروع Thryve برای پیدا کردن پاسخ به بهتر روده سلامت. من امیدوارم که شما پیوستن به من در سفر است.”

نام تجاری محصول که شامل یک میکروبیوم تست DNA دیجیتال برنامه (گزارش سلامت سفارشی برنامه غذایی) و شخصی پروبیوتیک ها برای اولین بار در جهان راه حل های سفارشی به هدف روده سلامت. به صورت گسترده اثر این تیم استفاده هوش مصنوعی (پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشین) در سفارش به طور خلاصه 50,000+ مقالات پژوهشی در میکروبیوم به علم در دسترس و آسان به درک.

Thryve قادر به رسیدن به این شاهکار را با کمک نام تجاری هیئت مشاوران علمی از موسسات معتبر مثل MIT, Stanford, دانشگاه هاروارد, پوردو و دانشگاه UC Davis. Thryve مطرح شده از برجسته سرمایه گذاران مانند Unilever سرمایه گذاری PivotNorth سرمایه TrailMix سرمایه گذاری, عزیز, سرمایه گذاری, پلاگین و بازی سرمایه گذاری منفور سرمایه گذاری Joyance شرکای اجتماعی شروع می شود Shanda گروه Pharmapacks و Bioverge.

  1. ثابت

COURTESY OF PROVEN

اثبات حسن نیت ارائه میدهد از ثابت

ثابت, شرکت تاسیس شده توسط Zhao Ming و دکتر امی یوان است این شرکت برای اولین بار به ترکیب هوش مصنوعی و داده های بزرگ و شخصی برای پایان دادن به چرخه آزمون و خطا در محصولات مراقبت از پوست. آنها ساخته شده است برنده جایزه پوست پروژه ژنومبزرگترین زیبایی پایگاه داده; آن را با استفاده از قدرت هوش مصنوعی به تجزیه و تحلیل بیش از 20 میلیون مصرف کننده نظرها و 4000 پوست-مربوط به مقالات علمی. از آنجا ثابت مشغول به کار دانشگاه استنفورد متخصصین پوست و دانشمندان برای ایجاد کامل هوش مصنوعی-طراحی محصولات مراقبت از سیستم شما.

دلیل شخصی از محصولات مراقبت از پوست با توجه به Zhao Ming است اگر شما بخواهید 100 متخصصین پوست 99 از آنها به شما خواهد گفت که پوست ما (که بدن ما بزرگترین اندام) نیاز به مراقبت های فردی مبتنی بر ذاتی آن عوامل به عنوان عوامل خارجی مانند محیط زیست و شیوه زندگی است. بنابراین به منظور واقعا حل یک فرد محصولات مراقبت از پوست, مشکلات, شما باید در عمق دانش فردی است. در ژائو مورد generic one-size-fits-all محصولات در بازار کار نمی کند و این باعث ژائو به او در پیدا کردن راه حل خاص خود را.

بر اساس سه دقیقه پوست ژنوم مسابقهثابت شده است که قادر به جمع آوری و تجزیه و تحلیل 47 عوامل مورد شما از جمله خود را بیان ژن شیوه زندگی و محیط زیست و اهداف پوست. سپس آنها تدوین و فرموله کردن آن دسته از محصولات و دریافت می کنید یک شخصی روال مراقبت از پوست است که مناسب برای شما در این پست.

ثابت پوست پروژه ژنومTM به رسمیت شناخته شده توسط پیشرو در تکنولوژی و هوش مصنوعی مقامات از جمله برنده شدن در دانشگاه MIT, هوش مصنوعی, تکنولوژی, جایزه سال, به عنوان به خوبی به عنوان برنده Nvidia عمیق تکنولوژی آغاز به کار جایزه برای آن پختگی و همچنین برای این نرم افزار نوآورانه از هوش مصنوعی و داده ها را به یک تکنولوژی مصرف کننده نادیده گرفته شده بخش.

  1. Effaclar Spotscan

COURTESY OF Spotscan

Spotscan حسن نیت ارائه میدهد از Spotscan

پس از کشف که مصرف کنندگان در چین خودداری از خرید cosmeceuticals چرا که آنها نمی دانند که اگر محصولات مناسب برای پوست خود, l’oréal را در La Roche-Posay برند همراه با تکنولوژی Alibaba Group آمد تا با Effaclar Spotscan. این محصول تبلیغ می شود اولین بار در جهان هوش مصنوعی-تلفن همراه مجهز آکنه تست نرم افزار.

نوآوری تضمین می کند که مصرف کنندگان که قبلا برای رفتن به فروشگاه برای پوست خدمات تست می تواند در حال حاضر انجام این کار از راحتی از خانه خود را با استفاده از برنامه های تلفن همراه. این همچنین حذف نیاز و محدودیت های مالی درگیر در مراجعه به متخصصین پوست برای حمل کردن پوست است.

Effaclar spotscan ساخته شده است که اولین حضور خود را در Alibaba است Tmall و Taobao e-commerce نرم افزار است که بر اساس تحقیقات پوست توسط La Roche-Posay و طراحی شده توسط Alibaba, ماشین-یادگیری فن آوری. از خود عکس های سلفی خود را نوع ضایعات آکنه می تواند تجزیه و تحلیل توسط نرم افزار.

با نام تجاری گفت که به منظور اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال درست شد لازم به استفاده از هزاران نفر از تصاویر زنان و مردان با انواع مختلف پوست و ضایعات آکنه در آموزش مدل.

نگرانی های حریم خصوصی

به دنبال در این شرکت ها آن را آشکار است که مقدار زیادی از کار انجام شده در زمینه نوآوری است که وابسته به داده ها. این کار آسانی نیست به فرد بسیاری از این پروسه ما را دیده اند تا کنون در بهداشت و درمان و زیبایی میباشد.

آنچه به ذهن می آید این است که چگونه علامت های تجاری قادر خواهد بود به درستی امن این ماموت نسبت از اطلاعات شخصی را در اختیار خود. اگر شما نیز به در نظر گرفتن که تخمینی از بین 41.6 و 64 میلیارد IoT دستگاه به شمار می رود مستقر در سراسر جهان تا سال 2025 در صنعت بهداشت و درمان آن dawns بر شما واضح است که با هر “هوشمند” دستگاه در حال بالقوه بردار به حمله و بهره برداری از شبکه شرکت شما ممکن است در معرض خطر است.

Cybercriminals به همیشه در کمین و کار پشتکار پشت صحنه با قصد تخمگذار دست مردم اطلاعات شخصی. هیچ نام تجاری می خواهد به خود را به خطر اندازد حفظ حریم خصوصی و ایمنی پس از مراقبت شدید هنوز هم نیاز به انجام شود تا اطمینان حاصل شود که برندها و همچنین به عنوان افراد هستند ناخواسته در معرض مشتریان خود را به نقض و حملات سایبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>