این شخصیت های جدید در حال آمدن به ‘صبح’ فصل 2: منحصر به فرد

The Morning Show Season 2 Info Details

آنچه باید بینندگان انتظار از فصل 2 از تلویزیون اپل+’s صبح نشان می دهد? تلویزیون اپل+

هنگامی که آن را برای اولین بار اعلام کرد در اواخر سال 2017 است که اپل تا به حال برنده گرم جنگ مناقصه برای یک درام جدید از ریس ویترسپون و جنیفر آنیستون صنعت سرگرمی بود و طبعا شگفت زده کرد. اما اپل بود که قصد ارسال پیام به هالیوود است که آن را وارد جریان عرصه برای رقابت برای یک لیست استعداد نه فقط به عنوان یک ثانویه کسب و کار مورد توجه است. هنگامی که آن را بعدها نشان داد که اپل به طور بالقوه پرداخت 300 میلیون دلار به صورت فوری دو فصل منظور از نشان دادن چشم نهان آن تمام شده کمی بیشتر حس. هیچ شرکت دیگری در جهان می تواند خارج صرف اپل با ارزش ترین شرکت در تاریخ است. که باعث می شود تلویزیون اپل+ یک برنامه به طور بالقوه قدرتمند پلت فرم در دراز مدت.

همچنین نگاه کنید به: از جیمز باند به مولان در اینجا 11 فیلم ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید این بهار

پس ولرم پاسخ به صبح نشان می دهد‘s first season (که دارای 61 درصد در گوجه فرنگی فاسد و 61 را در تقویم) این سری است که به دنبال اضافه کردن یک تعداد انگشت شماری از شخصیت های جدید و طرح خطوط. این مهم است به یاد داشته باشید که تولید قسمت جدید هنوز در مراحل اولیه آن پس از نام شخصیت ها و جزئیات ممکن است در طول زمان تغییر. اما در اینجا چیزی است که ما ممکن است فصل آینده است.

اپل بلافاصله پاسخ به ناظر درخواست برای نظر.

Ty: اوایل تا اواسط 20s. هوشمند شدید کاریزماتیک زرنگ و دانا و تا حدودی مرموز یوتیوب ستاره. او پسرانه خوب به نظر می رسد و حس کنجکاوی سیری ناپذیر. Ty را به دست آورد مناسبی زیر برای کانال خود با ساخت متنوع انگلیسی دوبله و “داغ طول می کشد” در وضعیت فعلی امور در فیلم های خود را. او مراقبت عمیقا در مورد پایه فن و می خواهد به ماندن درست به خود نام تجاری: اصالت. جاذبه خود را و آشکار عمق تحت الشعاع قرار دادن هر ساده لوحی او ممکن است داشته باشد. (سری به طور منظم)

Ama Lihn: اواخر 20s اولیه 30s. یک تکنولوژی جهان wunderkind که پر از شعله نبوغ را در جسارت و نوآوری است. او شهامت و بی باکی او را یکباره به بالای یک شرکت رسانه های آنلاین است که caters به یک هزاره و Gen Z مخاطبان است. او فوق العاده تهدید آمیز به کسانی که در اطراف او با توجه به مطلق عدم ترس و دلبستگی عاطفی. برخی از مردم به شدت دستپاچه شده توسط هشدار دهنده بی پرده بودن در حالی که دیگران با او مفتون شده طنز و پهلوانان. همه توافق دارند که او خطرناک است. (سری به طور منظم)

Cybill: رئیس یوبا هیئت مدیره. (تکرار)

لورا پترسون: جدید TMS خبرنگار. (تکرار)

الیوت گریر: 40s. درس خوان خوش تیپ, سیاسی, هوشمند, هوشمند محاسبه و تیز. پسر دو دانشگاه هاروارد تحصیل کرده روانشناسان الیوت به دست آورده B. A. در دانشگاه استنفورد و M. B. A. از مدرسه کسب و کار وارتون. اما اگر او چشمگیر شجره نامه آن است که خود را تیز شهود و چشم برای استعداد ساخته شده است که او موفق خواهد شد. او ممکن است به نظر می رسد نوع و آرام اما انگیزه او هرگز به طور کامل در جدول و مغز او همیشه به دنبال دور به آینده برای همه نتایج ممکن است. (تکرار مهمان ستاره).

رایان: اواسط 20s اولیه 30s. سکسی مردانه و مخ زن حرفه ای بازیکن بیس بال که فقط بیرون آمد به عنوان یک همجنسگرا. برای سال او مستور با توجه به رختکن فرهنگ و خفه کننده مسئولیت به خانواده اش. در حال حاضر که او را از “اختیار” کلمه ای است که باعث می شود او ناراحت کننده است. او تلف زمان زیادی وانمود کنند که در حال حاضر او زندگی می کند او در حقیقت با صدای بلند. اما اگر او لذت می برد نوشیدن دوستیابی و زندگی او است که هنوز هم نا امنی در مورد از دست دادن خانواده خود را حمایت. “پسر خوب” در قلب او نمی تواند کمک کند اما به دنبال تایید از کسانی که به او نزدیک است ، (تکرار مهمان ستاره).

فصل 2 از تلویزیون اپل+’s صبح نشان برتر خواهد شد بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>