این خدمات مدنی تجارت پیوست و دست به مربی UPSC جزوات به صورت رایگان!

به بیش از مسائل تدارکاتی ما تصمیم گرفت تا آن را مجازی. اما پس از آن کلاس های مجازی شد بسیاری از زمان, یکی از راه های ارتباطی است. وجود دارد به ندرت هر چیزی آنلاین است که اجازه ارتباط دو طرفه در زمان واقعی است.”

تیاو لحظه Balamurugan (IRS – ’97 دسته ای) یکی از اعضای موسس خدمات مدنی Guru—یک پلت فرم آنلاین دهکده های مختلف کارمندان دولت برای کمک به نامزدها مشتاق به من گفت در مورد ارتباط وجود دارد که بین خود ابتکار و Rajnikanth, من می دانستم که این داستان من می خواستم به دنبال!

ارتقاء

“این همه آغاز شده به عنوان غیر رسمی ‘Rajni فن گروه در واتساپ در میان یک دسته از ما افسران. قصد این بود که به صرف برخی از زمان با هم در خارج از محیط اداری به شیوه ای آرام. آن را بسیار خود ما استرس منفجر یاخوردکننده. در این دوره از مکالمات ما جمع شده بودند که هر یک از ما می خواست برای کمک به جزوات تحقق بخشیدن به رویاهای خود. و در نتیجه از که Rajni گروه فن “متولد شد – خدمات مدنی گورو” روایت Balamurugan.

در این گفتگو Balamurugan همراه با دیگر اعضای خدمات مدنی گورو صحبت در مورد مربیگری پلت فرم برخی از راهنمایی های مفید برای مشتاق کارمندان و بیشتر در عشق مشترک خود را برای Thalaivar.

از هفته Fan Club به خدمات مدنی گورو

هفته

آن را تقریبا هشت سال پیش که خدمات مدنی گورو به وجود آمد. و توضیح داد که چگونه آنها این کار داده شده که هر یک افسر مستقر شد در بخش های مختلف کشور Balamurugan اطلاع “به دریافت بیش از مسائل تدارکاتی ما تصمیم گرفت تا آن را مجازی. اما پس از آن کلاس های مجازی شد بسیاری از زمان, یکی از راه های ارتباطی است. وجود دارد به ندرت هر چیزی آنلاین است که اجازه ارتباط دو طرفه در زمان واقعی است.”

آن Anwaruddin (IFS 1994), Balamurugan (IRS 1997), مانیان (IFS 1998), Manivannan (IAS 1998), Ravichander (IRTS 2001), Sudharsan (IRTS 2003) الکس پل منون (IAS 2006) و سلما فهیم (2006) که با هم و تشکیل یک گروه در واتساپ و بعد از انتقال به تلگراف یکی دیگر از خدمات مسنجر است که اجازه می دهد تا به صورت دو طرفه در زمان واقعی ارتباطات است.

“در حال حاضر تمام است که دانش آموز نیاز به یک لپ تاپ یا تلفن همراه با اتصال به اینترنت. آنها می توانند ما هر گونه سوال بپرسید و دریافت متصل به دیگران که در حال آماده شدن برای امتحان و گرفتن مشاوره از کسانی که پاک آزمون در حال حاضر” توضیح می دهد که P Manivannan.

چگونه است که از تلگرام استفاده می شود ؟

Telegram نرم افزار منبع: Pixaby

تلگرام یک ابر مبتنی بر خدمات پیام رسانی فوری و توضیح میدهد که چگونه این گروه با استفاده از این سرویس Ravichander می گوید: “این است که اجباری برای همه مشتاق که ثبت نام به تلگراف حساب. یک گروه در تلگرام ایجاد شده است که در آن تمام مربیان و انتخاب جزوات در حال حاضر. تمام کلاس های روزانه انجام شده توسط مربیان در چت-حالت یا/و صدای-mode.”

خاص مربی-حکیم گروه نیز وجود داشته باشد به نظارت و پیگیری فعالیت های هر یک از انتخاب طالب. کلاس های انجام شده طبق یک برنامه از پیش تعیین شده است که طراحی شده است برای پوشش دادن به کل برنامه درسی حداقل سه ماه قبل از prelims.

وقتی پرسیده شد که اگر مربیان پوشش تمام افراد Balamurugan می گوید: “بله. همه افراد آموزش داده می شوند. با توجه به اختیاری کاغذ بسته به نیاز خاص مربیان گرفته که تا به حال خاص که اختیاری موضوع دعوت به راهنمای جزوات.”

تمام ارتباطات انجام شده است از طریق زبان انگلیسی.

چگونه می جزوات انتخاب شده ؟

Millions of aspirants attempt to clear the UPSC exams every year. (Source: Facebook/IAS Coaching Academy Center)
میلیون ها نفر از جزوات تلاش برای روشن شدن UPSC امتحانات هر سال است. (منبع: Facebook/IAS مربیگری آکادمی مرکز)

تبلیغات برای ثبت نام منتشر شده است از طریق رسانه های اجتماعی و حدود 1000-1200 جزوات ثبت نام برای مربیگری برنامه. یک فرآیند غربالگری انجام شده است را انتخاب کنید اختصاصی ترین و صادقانه جزوات میان ثبت نام بسیاری است. تعدادی از جزوات انتخاب شده است محدود به حدود 300 مناسب برای اطمینان از دست نگه داشتن و هدایت شخصی.

ارتقاء

“فرآیند غربالگری است مکانیزمی که از طریق آن جزوات مورد نظر انتخاب می شوند که می تواند به حفظ این دقیق برنامه مشاوره و اکسل. بسیاری از جزوات که ثبت نام هستند یا شاغل و یا قادر به حضور در هر یک به طور منظم مربیگری. فرآیند غربالگری آزمون مورد نیاز برای اطمینان از اینکه آیا آنها می توانند تراز برنامه دقیق خود را با دیگر تعهدات” سهام Ravichander.

در طول فرآیند غربالگری تمام جزوات داده می شود روزانه تکالیف است که باید ظرف مدت زمان داده شده. مربیان ارزیابی تکالیف بر اساس زمان ارسال و کیفیت و غیره. و سپس تصمیم گیری در این جزوات که می توانید در ادامه با این برنامه.

در دسته سال گذشته از 250 جزوات بودند که آموزش دیده Balamurugan می گوید که هفت موفق به روشن UPSC معاینه و تبدیل شدن به افسران.

مطالعه الگوی است که با این نسخهها کار

با تجربه داشتن tutored در بسیاری از جزوات در طول سال Ravichander می گوید: “طالب است که جدی در مورد ترک خوردگی بررسی نیازهای دو سال به طور متوسط.”

توضیح داد که بیشتر او می گوید: “یک سال به خواندن درسی و درک خطوط و سال دوم به قدرت مطالعه است.”

Ravichander را تشویق می کند جزوات به استفاده از دستمال (قرمز کهربا سبز) روش مطالعه. “در اینجا این درسی است که به سه قسمت تقسيم بسته به اینکه چقدر مهم است که برای سال خاص با ‘Red’ بودن مهم است.”

در حالی که داوطلبان باید مطالعه درسی تحت قرمز با حداکثر شدت کهربا و سبز برنامه درسی در حال مطالعه در یک شیوه ای مشترک با بقیه گروه در نتیجه کاهش زمان گرفته شده به طور کلی.

راهنمایی برای دانش آموزان مشتاق

بازنمودی منبع تصویر.

این تیم از بوروکرات است مربی بیش از 300 دانش آموزان بیش از هشت سال است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها را نیز یاد گرفتیم به عنوان مربی که ممکن است کمک به دانش آموزان آماده شدن برای خدمات ملکی.

Balamurugan سهام با ما برخی از راهنمایی است که او احساس می کند به دانش آموزان کمک کند.

1. درمان هر و همه امتحانات رقابتی مانند شما را در یک نبرد است. او می گوید: “هر نبرد در این جهان است که دو بار برنده ابتدا در ذهن داشته باشند.” دنده خود را برای کار و اطمینان حاصل شود که شما آن را به همه شما.

2. ورود به حالت آماده با نهایت اعتماد به نفس. “مگر در مواردی که شما اعتماد به نفس از پیروزی در نبرد شما نمی توانید برنده شدن در این آزمون است.”

3. به اعتماد به نفس جزوات نیاز به قرار دادن در تلاش زیاد در حالی که آماده شدن. Manivannan دیگر عضو بنیانگذار می گوید: “اعتماد به نفس می آید از آماده سازی خوب است. آماده سازی خوب است هنگامی که شما ace مدل مقالات به طور مداوم می گوید:” Manivannan.

4. آن را نیز بسیار مهم برای دانشجویان جزوات به استراتژی. و توضیح داد که چگونه آنها آموزش جزوات Ravichander می گوید: “استراتژی ما سه مولفه – دانستن برنامه درسی خوب ساخت گزینه های هوشمند و خواندن هوشمندانه (دستمال روش) ها و تمرین آزمون تا یک چهارم اعتماد به نفس.”

5. پیدا کردن لنگر یا مربی که کمک خواهد کرد که شما را از طریق این مرحله. کسی که در حد ارشد و با تجربه به شما کمک خواهد کرد جزر و مد از طریق این دوره با ارائه حمایت و تشویق به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است.

شخصی به دور از مربیگری جزوات

“رضایت” Balamurugan می گوید. “در زمان ما آماده شد یکی از چیزهایی که ما از دست رفته بیشتر شد مربی.”

در واقع بسیاری از مربیان که در حال حاضر بخشی از تیم هستند و از شهرهای کوچک که خود را هیچ هدایت زمانی که آنها آماده می شدند.

“پس این است که راه ما را به بازگشت به جامعه و به خصوص دانش آموزان که نمی توانیم مربیگری اما کسانی که آن را سزاوار است. این مشاوره که ما در حال تلاش برای ارائه به خوبی می تواند فاصله بین دانش آموزان و خدمات ملکی” لبخند Manivannan.


همچنین بخوانید: من چه باید جدول زمان برای UPSC آماده سازی بود ؟ 3 IAS افسران پاسخ


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>