Parasite, Judy, Harriet, Marriage Story, Joker

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: انگل جودی, Harriet, ازدواج, داستان, Joker. کلاژ توسط ناظر

یک بازنگری هالیوود دوره قطعه. اراذل و اوباش حماسه. طلاق درام. یک طنز-کتاب منشاء داستان. یک جنگ حماسی. یک فیلم در مورد زنان جوان با زنان است. داخلی چیز غریب از کره جنوبی. نازی طنز. و خوب قدیمی از مد افتاده فیلم در مورد ماشین واقعا سریع. چه موضوع این سال صف اسکار-نامزد دریافت جایزه بهترین تصویر نامزد به ما بگویید که در مورد جهان امروز ؟ همان چیزی که آن را همیشه می کند: که تغییرات همه چیز و همه چیز باقی می ماند همان.

همچنین نگاه کنید به: 2020 اسکار نامزد: لیست کامل

خواهد یک فیلم کره جنوبی مانند انگل باید امن بسیاری از نامزدهای 10 سال پیش ؟ پنج سال پیش ؟ احتمالا نه. اما باید آن را به راحتی باقی می ماند در شرکت دنج کرایه های آمریکایی مانند فورد v. فراری. آیا زنان کوچک بازسازی کرده و حتی جذاب بوده است به استودیو سر قبل از ظهور یک فیلمساز مانند Greta Gerwig? تردید. اما در حالی که او همواره به رسمیت شناختن در این مراسم بزرگترین مسابقه او را توبیخ در بهترین مدیر دسته. آکادمی جوایز سالانه فشار و کشش پیشرفت و سنت گرایی توزیع بهترین عکس مهتاب (a, گی, سیاه, درام) در سال 2016 پس دادن آن به سبز کتاب (گرد و خاکی سفید مصرانه فیلم) دو سال بعد.

ما هنوز هم به نظر می رسد به یک راه طولانی از زمانی که اسکار واقعا منعکس کننده پهنای گسترده ای از تجربیات افرادی که تماشای آنها در تلویزیون. در حالی که ما صبورانه منتظر است که زمان برای آمدن به اینجا است که ما فکر می کنیم خواهد بود رفتن به خانه با طلا در این سال در هر یک از 24 دسته بندی.

Laura Dern and Scarlett Johansson in Marriage Story

لورا درن و اسکارلت جوهانسون در ازدواج داستان. Netflix

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

“حرفه ای اسکار” یکی از خسته کننده ترین inevitabilities از فصل جوایز و ما آن را دیده ام در عطا لئوناردو دی کاپریو (The Revenant) و جولین مور (هنوز آلیس) هر دو از آنها به نظر می رسید پاداش برای بدن خود را از کار به عنوان کار در دست. همان نتیجه به نظر می رسد اما برای برخی از, Laura dern, که به نوبه خود به عنوان یک قاتل وکیل طلاق در ازدواج داستان نیست بسیار قابل توجه به عنوان آن است که نشان می دهد از دنده قوام از این سه بار نامزد. به مراتب هیجان انگیز تر و شایسته این افتخار است که خون تازه فلورانس Pugh برجسته از زنان کمییا اسکارلت جوهانسون قلب تپنده جوجو خرگوش. مارگوت رابی زمان خواهد آمد اما نه برای بمبو کتی بیتس حضور در اینجا برای ریچارد Jewell احساس می کند مانند یک استخوان-پرتاب به یک معشوق کهنه—که بدون شک لبه واقعا مستحق برنده: زرنگ ستاره جنیفر لوپز.

برنده خواهد شد: Laura Dern, ازدواج, داستان
می تواند برنده: اسکارلت جوهانسون جوجو خرگوش
باید برنده: فلورانس Pugh, زنان کوچک

Brad Pitt and Leonardo DiCaprio in Once Upon a Time in Hollywood

براد پیت و لئوناردو دی کاپریو در Once Upon a Time in Hollywood. تصاویر سونی

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

با توجه به براد پیت را در غوطه وری کامل به نقش خود به عنوان بدلکاری صخره غرفه در کوئنتین تارانتینو است روزی روزگاری…در هالیوودآن را ایمن می گویند عملکرد نیست خیلی کشش برای بازیگر. مانند پیت غرفه تجسم سرد—یک زحمت خوش تیپ صاف اپراتور که پر و بال نمی تواند حتی ژولیده توسط منسون ، پیت سزاوار پیروزی که در آینده راه خود را, اما مهم ترین فریاد خواهد بود به QT برای خود نقطه-در ریخته گری. تنها بالقوه فویل در اینجا این است که این Irishman‘s Joe Pesci است که خود را نامزد شرکت ستاره Al Pacino نشان داد که استادانه و بازگشت به انجمن خوش آمدید اوباش نوع. در ضمن هر کس دوست دارد تام هنکس و اما دو بار برنده خواهد گذشت این سال برای بازی آقای راجرز در یک روز زیبا در محلهبه عنوان سر آنتونی هاپکینز به نقش خود به عنوان پاپ بندیکت در دو پاپ.

برنده خواهد شد: Brad Pitt, Once Upon a Time…در هالیوود
می تواند برنده: Joe Pesci , The Irishman
باید برنده: Brad Pitt, Once Upon a Time…در هالیوود

Renee Zellweger in Judy

رنی زلوگر در Judy. LD سرگرمی

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

هیچ حس وجود دارد شرط بندی در برابر یک چیز مطمئن و رنی زلوگر کار به عنوان جودی گارلند در Judy به نظر می رسد از قبل مقدر برای پیروزی در اینجا. گذشته از زلوگر واقعی آواز و ترسناک نقطه-در رفتار خود تجدید حیات حرفه ای (که آزادانه راستا با حلقه گل را) را مهر و موم پاکت برای او پیروزی است. چارلیز ترون و سینتیا Erivo نیز نامزد دریافت جایزه برای بازی واقعی مردم (madadi در بمب و Harriet Tubman در هریتبود) اما نه از خود فیلم و نه روایات شخصی را به ثمر رساند عشق به اندازه کافی برای ناراحتی. Saoirse Ronan—که nod برای زنان کمی ساخته شده است که او جوانترین بازیگر تاریخ به نمره چهار نامزد—دارای یک جایزه اسکار در آینده اما در این سال نیست. و در حالی که اسکارلت جوهانسون را خام توانمند و achingly کار انسانی در ازدواج داستان است که در نهایت شایسته ترین آن را هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی برای از خط خارج زلوگر طلایی قدم زدن به تریبون.

برنده خواهد شد: رنه زلوگر جودی
می تواند برنده: اسکارلت جوهانسون ازدواج داستان
باید برنده: اسکارلت جوهانسون ازدواج داستان

joaquin phoenix joker

خواکین فونیکس در بذله گو. Warner Bros.

بهترین بازیگر نقش اول مرد

آدم راننده ممکن است هیجان انگیز ترین بازیگر کار امروز است. یک جولیارد آموزش دیده نظامی دامپزشک او درشت و در عین حال بسیار حساس به ظاهر غافل از خود را غیر متعارف خوش رویی و ستودنی عاقلانه در مورد حرفه ای خود را انتخاب کند. او عملکرد بسیار مخربی در ازدواج داستان باید او را برنده این جایزه اما پیشرو جوایز خود را به یک پیروزی برای Joaquin Phoenix, آخرین بازیگر به بازی دلقک شاهزاده جرم و جنایت در بذله گو. ققنوس شده است این جاده دو بار قبل از (برای راه رفتن روی خط و کارشناسی ارشد) و chameleonic کار به عنوان یک کشف vigilante است نوازنده مسائل حتی اگر آن را محدودتر کنار راننده عذاب divorcé. مهار این فیلم که دارای بیشتر از نامزدهای دیگر در این سال (11) آن خواهید بود به اندازه کافی برای نه تنها شکست درایور بلکه لئوناردو دی کاپریو (Once Upon a Time…در هالیوود), Jonathan Pryce (دو پاپ) و حتی آنتونیو باندراس (درد و جلال) که بیش از پرداخت دیون خود را در گذشته به رسمیت شناخته شود.

برنده خواهد شد: Joaquin Phoenix, Joker
می تواند برنده: آنتونیو باندراس, درد و شکوه
باید برنده: آدام درایور ازدواج داستان

Sam Mendes took home two Golden Globes for 1917

مدیر سام مندس برنده دو گلدن گلوب برای 1917—بهترین کارگردان و بهترین حرکت تصویر (درام). پل Drinkwater/NBCUniversal Media, LLC via Getty Images

بهترین مدیر

مارتین اسکورسیزی را تغییر چشم انداز سینمای آمریکا. بیشتر موافق او بزرگترین زندگی فیلمساز آمریکایی. هنوز هم خود را وسیع سه-ساعت-plus اوباش saga The Irishman سختی است فیلم را از طریق حتی اگر آن را روشن است که وجود دارد یک استاد در کار است. کوئنتین تارانتینو, هالیوود enfant terrible, را نیز به دست آورده شهرت خود را برای سازش تسلط و یک بار پس از یک زمان…در هالیوود است او شخصی ترین فیلم تاریخ, به رغم مجادلات آن را ساخته. Joker helmer تاد فیلیپس است که بچه های جدید در اینجا, و در حالی که بسیاری ادعا می کنند او شرکت تصمیم گرفتند سبکی و موضوعی لمس از اسکورسیزی در اوایل کار او سخاوتمندانه اذعان کرد برای فارغ التحصیل شدن از خماری به غنی تیره تفسیر در جامعه مشکلات. با انگل, بونگ جون هو سمان خود را به عنوان یک dizzyingly همه کاره, مدیر مرور یک نوع هجوم کلاس طنز طریق هر تصور احساسات و آرایه ای از ترد تصاویری. اما هیچ یک از این مردان به نظر می رسد آماده برای سرنگونی یک پیروزی برای سام مندس که wildly بلند پروازانه 1917 تبدیل ساده غرور از یک ماموریت نجات به آن چیز نادر: مفرد فیلم جنگ برای سنین.

برنده خواهد شد: سام مندس, 1917
می تواند برنده: بونگ جون هو انگل
باید برنده: بونگ جون هو انگل

George MacKay in 1917.

جورج مک کی در سال 1917 به کارگردانی سام مندس. فرانسوا Duhamel / Universal Pictures و تصاویر دریم

بهترین تصویر

با توجه به نحوه کاملا مدیون هالیوود تبدیل شدن به ابرقهرمان نوع آن دلگرم کننده است که آکادمی نمی غار و به بهترین تصویر اشاره به مارول نیروی عظیم منهدم کننده آخر Avengers: Endgame. هنوز این فیلم که آیا رک ترین نامزد این سال است Joker, یک شبه اسپین آف گفت: نوع است که فقط اتفاق می افتد به انجام یک بیت اعتبار بیشتر و واقعی در جهان طنین. آیا معنی آن را خروج مرحله به چپ با جایزه بالا ؟ احتمالا نه. اگر پیشرو جوایز هر نشانه این مسابقه پایین می آید به حماسه جنگ جهانی اول در سال 1917کوئنتین تارانتینو خونین بلوغ ژاپنی, قدیمی, ولنتاین, Once Upon a Time…در هالیوود و بونگ جون هو به کره جنوبی شاهکار انگل. برخی ممکن است احساس کنید که اسکورسیزی هنوز هم یک سگ در مبارزه با The Irishman, اما آن را سخت به تصور کنید که مردم به اندازه کافی محبت است که فیلم را به محل آن را در شماره یک در برگه های رای خود. همان می رود برای جوجو خرگوش, زنان کوچک, فورد v. فراریو متاسفانه ازدواج داستان. کامل فیلم که موفق به هیجان انگیز, کمدی, درام, طنز, ترسناک, تلنگر های عاشقانه و آمدن از سن داستان همه در یک بار انگل بدون شک این فیلم از سال. اما به عنوان آن می شود تنزل به حل و فصل برای بهترین بین المللی فیلم, راه پاک برای سال 1917کاملا بهنگام دیر گل tour de force که wows بینندگان با آن تک به جادوگری سکس دهنی, انگشت کردن در حالی که در رگ و ریشه دل خود را.

برنده خواهد شد: 1917
می تواند برنده: انگل
باید برنده: انگل

کسانی هستند که دسته عمده. در اینجا این است که چگونه بقیه از میدان خواهد لرزش…

بهترین فیلمنامه اصلی

برنده خواهد شد: Once Upon a Time…در هالیوود
می تواند برنده: انگل
باید برنده: ازدواج داستان

Little Women 2019 Review Cast Interviews

L-R: Eliza Scanlen, Saiorse Ronan, Greta Gerwig از زنان کمی. کارل Timpone/BFA.com

بهترین فیلمنامه اقتباسی

برنده خواهد شد: زنان کوچک
می تواند برنده: Jojo خرگوش
باید برنده: زنان کوچک

بهترین ویرایش فیلم

برنده خواهد شد: فورد v. فراری
می تواند برنده: انگل
باید برنده: انگل

بهترین فیلمبرداری

برنده خواهد شد: 1917
می تواند برنده: Once Upon a Time…در هالیوود
باید برنده: 1917

بهترین طراحی تولید

برنده خواهد شد: Once Upon a Time…در هالیوود
می تواند برنده: 1917
باید برنده: Once Upon a Time…در هالیوود

بهترین طراحی صحنه و لباس

برنده خواهد شد: زنان کوچک
می تواند برنده: Once Upon a Time…در هالیوود
باید برنده: Once Upon a Time…در هالیوود

Charlize Theron, Nicole Kidman and Margot Robbie in Bombshell.

Charlize Theron, نیکول کیدمن و مارگوت رابی در بمب. هیلاری Bronwyn گیل SMPSP

بهترین آرایش و مو

برنده خواهد شد: بمب
می تواند برنده: Joker
باید برنده: بمب

بهترین امتیاز اصلی

برنده خواهد شد: Joker
می تواند برنده: 1917
باید برنده: Joker

Cynthia Erivo in Harriet

سینتیا Erivo در هریت. تمرکز امکانات

بهترین آهنگ اصلی

برنده خواهد شد: “i’m Gonna Love Me Again” از Rocketman
می تواند برنده: “ایستادن” از هریت
باید برنده: “i’m Gonna Love Me Again” از Rocketman

بهترین ویرایش صدا

برنده خواهد شد: 1917
می تواند برنده: فورد v. فراری
باید برنده: 1917

بهترین میکس صدا

برنده خواهد شد: 1917
می تواند برنده: فورد v. فراری
باید برنده: 1917

بهترین جلوه های بصری

برنده خواهد شد: 1917
می تواند برنده: Avengers: Endgame
باید برنده: 1917

بنابراین-سد پارک و Woo-sik Choi در انگل. نئون

بهترین بین المللی فیلم

برنده خواهد شد: انگل
می تواند برنده: درد و شکوه
باید برنده: انگل

بهترین انیمیشن های

برنده خواهد شد: داستان اسباب بازی 4
می تواند برنده: Missing Link
باید برنده: من از دست من بدن

بهترین فیلم مستند

برنده خواهد شد: آمریکا کارخانه
می تواند برنده: برای Sama
باید برنده: غار

بهترین انیمیشن کوتاه

برنده خواهد شد: عشق مو
می تواند برنده: به یاد ماندنی
باید برنده: به یاد ماندنی

بهترین Live-Action کوتاه

برنده خواهد شد: Brotherhood
می تواند برنده: همسایگان پنجره
باید برنده: نفتا باشگاه فوتبال

بهترین مستند کوتاه

برنده خواهد شد: آموزش اسکیت در Warzone (اگر شما یک دختر هستید)
می تواند برنده: St. Louis سوپرمن
باید برنده: آموزش اسکیت در Warzone (اگر شما یک دختر هستید)

برای یادآوری دیدن لیست کامل ما را از این سال نامزد جایزه اسکار فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im