این 5 متحده آماده برای تمدید مستند فراتر از مه 3

دهلی نو: پس از دهلی دولت COVID-19 کمیته پیشنهاد به گسترش مداوم مستند تا اواسط ماه مه پنج متحده نیز تکرار همان روحیه است.

دیگر پنج کشور آماده است که به گسترش مستند در عمده نقاط فراتر از مه 3 Odisha, Maharashtra, Madhya Pradesh, غرب بنگال و پنجاب.

اخبار اخباری فقط قبل از این جلسه برنامه ریزی شده PM مودی با رئیس وزرای خارجه همه کشورها و سرزمین های اتحادیه.

دولت دهلی نو اعلام کرده بود یک مستند در دهلی نو در تاریخ 23 مارس به دنبال یک ملت-شبکه مستند توسط مرکز از نیمه شب از 24 مارس تا آوریل 14.

این مستند تمدید شد آوریل 3 توسط مرکز. به دهلی نو دارای تعداد زیادی از مهار مناطق پس از آن تصمیم به گسترش آن تا مارس 16 برای این بیماری همه گیر منحنی صاف.

از سوی دیگر گجرات, آندرا پرادش, Haryana, هیماچال پرادش و کارناتاکا و تامیل نادو گفت: آنها به دنبال خواهد داشت هر وزارت خانه امور (MHA) می گوید.

کارشناسان هشدار داده اند که اگر مستند محدودیت ها کاسته قبل از مسطح منحنی موارد می تواند “شعله ور شد”.

در هند تعداد کل coronavirus موارد عبور 26000 علامت روز یکشنبه با نزدیک به 2000 تازه COVID-19 موارد گزارش شده در طول 24 ساعت از سراسر کشور تا کنون از کشته شدن بیش از 800 نفر در هند.

منبع: با ورودی از آژانس


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>