جوان و بی قرار اخلال گران برای هفته 17 فوریه به ارمغان می آورد نیکی را جشن تجلیل ویکتور و نیومن شرکت. همه چیز پایان با صدای زمانی که کسی تصادفات ، به علاوه فیلیس می شود با استفاده از راز او را کشف و در مورد آدم و شانس و آدم stuns چلسی.

دوون (Bryton جیمز) به شرح زیر سرب در پول خود را با توجه به آماتور ورزش ها صابون. برای سال در حال حاضر او را به تلاش برای شناسایی و کالین (تریستان راجرز) و ثروت از دست رفته خود را و آن را مانند به نظر می رسد دوان است در نهایت محکم کردن طناب دار در conman.

در ضمن فیلیس (Michelle Stafford) با آدم (مارک گراسمن). فیلیس نکات است که او در نهایت آموخته آنچه اتفاق افتاده در لاس وگاس اما آدم باور نمی او. پس از گرفتن هیچ جا با آدم فیلیس روش های چلسی (melissa کلر اگان) با مقابله به نگه داشتن او سکوت آدم جنایات.

نیکی (ملودی توماس اسکات) میزبان سخاوتمند جشن به جشن 50 سالگرد نیومن شرکت و ویکتور (Eric Braeden). در آن جیل (جس والتون) باعث می شود یک نان تست به ویکتور. همچنین نوح (رابرت آدامسون) نشان می دهد تا برای ادای احترام به پدر بزرگ خود را. ویکتور اولین بار, همسرم, جولیا (مگ بنت) و همچنین برادرش مت (رابرت Parucha) حضور در جشن تعجب آور سبیل. دید از بالا, موفق به ایجاد یک لیست مهمان ویکتور نمی خواهد به راحتی فراموش کرده ام به عنوان او می رود همه را برای ویکتور. ویکتور reminisces با خانواده و دوستان در جمع آوری و سپس او را دریافت تعجب از ویکتوریا (آملیا Heinle) و نیک (جاشوا فردا). آنها را به ویکتور ماکت ماشین او سوار هنگامی که او به فروش اقلام خارج از تنه خود را.

در جشن Phylis طعنه ابی (Melissa Ordway) و به او می آموزد که او سابق, هتل, شریک موفق به حفاری تا خاک در هر دو احتمال (دانی بواز) و آدم. ابی و متوجه می شود که فیلیس blackmails چلسی به فروش او سهام جایزه ققنوس. ابی مواجه Phyllis. سپس نیک (جاشوا فردا) فکر می کند که فیلیس است تکان دهنده گلدان با خواهر خود را. بعد فیلیس بوسه نیک و جرقه پرواز. قبل از همه چیز است, آدم ها حرکت برگ چلسی حیرت زده کرد.

تکان دهنده قبل از آن به پایان می رسد نیومن شرکت های حزب دریافت یک مهمان ناخواسته در قالب ریپلی ترنر (مسیحی Keyes) و در نتیجه هرج و مرج است. ریپلی است که آماندا (Mishael Morgan) ex-نامزد و او فکر او می خواهم در رفته راه خود را در هفته گذشته اما آماندا اشتباه مرگبار بود. شهرستان گنوا جدیدترین وکیل یابد و خودش را دچار مشکل جدی است.

سرانجام جیل موفق به پیدا کردن یک پروژه و او طناب در بیلی (Jason Thompson) به نگه داشتن او را در خط به عنوان او را تهدید به مارپیچی خارج از کنترل پس از تقسیم خود از ویکتوریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im