“جوان و بی قرار هفتگی اخلال گران: تم کلاسیک کاترین صدراعظم

جوان و بی قرار اخلال گران در این هفته از 27 آوریل تا مه 1, اذیت کردن که فردا روز درام خواهد شد پنج کلاسیک قسمت شامل لحظات بزرگ از جنوا شهر افسانه کاترین صدراعظم. به تصویر کشیده شده توسط جین کوپر خانم C نقطه اتکاء در Genao شهرستان از سال 1973 تا 2013. به دلیل تولید در اپرا صابون تعطیل است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن دیگر قسمت های جدید به هوا. هر هفته از هم اکنون تا شروع تیراندازی دوباره sudser را پخش کلاسیک قسمت با تم های مختلف بر اساس بزرگترین داستان نشان می دهد نامی از گذشته است.

روز دوشنبه صابون را درجه یک کلاسیک قسمت از تاریخ 1 مارس سال 1990 با توجه به آماتور ورزش ها صابون. این رجعت به چند عنصر از هیجان از جمله کاترین را (جین کوپر) فرار کاساندرا (نینا Arvesen) در معرض خطر و کریکت (Lauralee بل) مبارک برای دیدن دنی (Michael Damian) دوباره. داگ دیویدسون, که به تصویر می کشد پل ویلیامز را معرفی قسمت و او طول می کشد بینندگان آشکار است که کی فرار a look-a-like غاصب به نام حاشیه Cotrok (جین Cooper) که او را ربوده و به جای او. استر (کیت Linder) کمک خانم C کشش این طرح است.

در ضمن سهشنبه امکانات جدیدتر کلاسیک تجربه ای که در ابتدا پخش شده در جولای 5, 2004. در داستان کاترین خانواده و دوستان مرحله یک مداخله برای او چرا که همه چیز به طور کامل خارج از کنترل در زندگی خود با اعتیاد است. به علاوه دانیل (Michael Graziadei) می آموزد زندگی تغییر اخبار که پدر بیولوژیکی نیست دنی.

چهارشنبه flashback ادامه از شنبه داستان که پخش اولین بار در جولای 6, 2004. کاترین مداخله حرکت رو به جلو به مردم سعی در متقاعد کردن او برای دریافت کمک. به علاوه کریکت و فیلیس (میشل Staford) استدلال می کنند. همچنین نیک (جاشوا فردا) در مقابل کامرون (لیندن اشبی) بیش از آنچه که اتفاق افتاده با شارون (شارون مورد).

برای روز پنجشنبه encore Y&R تکرار فوق العاده لحظه به یاد ماندنی از صابون تاریخچه. این قسمت در اصل پخش شده در مارس 3, 2009 و ویژگی های آن کاترین و جیل (جس والتون) حماسه کیک مبارزه است. دیگران از شهرستان گنوا نگاه در وحشت به عنوان کاترین و جیل ارز barbs و سپس دوشس بغل یک تکه قابل توجهی از کیک عروسی و شکسته آن را به او کینه جویی. نه به outdone جیل reciprocates و یکی از شگفت آور ترین کیک دعوا از همه زمان آغاز شد. به علاوه هر کس جمع آوری برای بیلی (بیلی میلر) و چوپان (الیزابت Hendrickson) عروسی.

در نهایت روز جمعه در شبکه rebroadcasts نشان می دهد که پخش اولین بار در مه 4, 2009. در طول تکرار بینندگان می توانید بطور منظم احساس قطعات و کاترین مورفی (Michael Fairman) عروسی. ویکتور (Eric Braeden) می آموزد که کاترین استخدام نیل (Kristoff سنت جان).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>