“جوان و بی قرار هفتگی اخلال گران: Mariah آغاز می شود زندگی بدون تسا

جوان و بی قرار هفتگی اخلال گران برای هفته مارس 23 طریق 27 نشان می دهد که آدم عمیق حفاری به ویکتور گذشته و نیک در برابر چلسی بیش از او رفتار متفاوت هنگامی که او را با آدم. به علاوه ماریا به نظر می رسد در زندگی بدون تسا در حالی که دوان و آماندا رسیدن به درک.

آدم (مارک گراسمن) به نظر می رسد به ویکتور (Eric Braeden) گذشته با توجه به آماتور ورزش ها صابون. او حواس وجود دارد ماهی چیزی در مورد او گام به پدر مرگ و دوست دوران کودکی خود را در مرگ پدر پس آدم قصد دارد برای رسیدن به انتهای آن است. اگر او اشتباه آدم متوجه می شود او می تواند شروع یک جنگ با او نیومن اما این که شانس او را مایل به سمت راست در حال حاضر. قبل از پایان هفته آدم را نشان می دهد رنگ واقعی خود را.

هنگامی که نیک (جاشوا فردا) سوالات چلسی (Melissa کلر اگان) در مورد آنچه که او تا به او در دفاع از نامزدش. چلسی مقصر نیک برای باور نیست که آدم می خواهد صلح حتی اگر او آگاه است که آدم در حال کار بر روی گرفتن کالا در ویکتور و آوردن او را. نیک بزارید دوست دختر سابق خود را می دانم که او یک فرد کاملا متفاوت زمانی که او با آدم و آن را نه یک تعریف.

در جای دیگر نیکی (ملودی توماس اسکات) هشدار ویکتوریا (آملیا Heinle). این مادر نگران می خواهد به اطمینان حاصل شود دختر او دوباره سلامت خود را. در آن رگ نیکی نشان می دهد که ویکتوریا می رود به یک آبگرم اما این چیزی است که او را علاقه مند به انجام. با وجود ویکتوریا امتناع نیکی خواستار او را به مطمئن شوید که او روانی و سلامت فیزیکی هستند و واقعا بهتر از قبل از او میپرد پشت به موش نژاد.

در نهایت بیلی (جیسون تامپسون) و نیک استدلال می کنند. آنها به احتمال زیاد برخورد بیش از ویکتوریا اما این ممکن است به چیزی برای انجام با کسب و کار و این واقعیت که جیل (جس والتون) اجاره اسب سیاه, دفاتر, و در حال حاضر بیلی کار می کند وجود دارد.

پس از دو شکست خورده عذر خواهی ماریا (Camryn گرایمز) آماده به چهره زندگی بدون تسا (Cait فربنکس). ماریا رو پیشنهاد کار در شیکاگو اما او نشانی ‘ تی می خواهید به نگاهی است که به دلیل شارون (شارون مورد) سرطان پستان است. حتی اگر تسا هرگز بخشد او ماریا ممکن است قادر به پیدا کردن یک شغل جدید در بخش صدراعظم شرکت. لیلی (Christel خلیل) و بیلی به احتمال زیاد نیاز به کمک گرفتن از همه چیز و در حال اجرا.

در ضمن آماندا (Mishael Morgan) و دوان (Bryton جیمز) پیدا کردن زمینه های مشترک. از زمانی که او را وارد در شهرستان گنوا آن شده است عجیب و غریب برای دوون پس آماندا به نظر می رسد درست مثل هیلاری (Mishael Morgan) اما آنها در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه برای همکاری وجود دارد و آن را حتی به نظر می رسد مانند آنها ممکن است با هم کار جدید درمانگاه بهداشت.

در نهایت فیلیس و نیک همچنان به اذیت کردن هر یک از دیگر. البته تابستان (شکارچی کینگ) و کایل (مایکل Mealor) هر دو متوجه است که چیزی است که پدر و مادر او در حال اتصال دوباره. به عنوان بخشی از بازی آنها در حال بازی فیلیس نشان می دهد تا در نیک را برای یک معامله کسب و کار بین نیومن شرکت و جایزه ققنوس. متاسفانه برای نیک, Phyllis برگ او مایل بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>