“جوان و بی قرار هفتگی اخلال گران: جک منفجر

جوان و بی قرار هفتگی اخلال گران در این هفته از آوریل 6 تا 10 به ارمغان می آورد بزرگ درام برای ابوت خانواده زمانی که جک در نهایت منفجر می شود بیش از کایل و تئو دشمنی. به علاوه جیل سعی در جبران و نیکی تلاش می کند به بازی مصلح برای Newmans. در نهایت فیلیس موفق به قرار دادن یک توقف به ابی و برنامه های.

جک (پیتر برگمن) مسائل چالش به تئو (تایلر جانسون) و کایل (مایکل Mealor) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. او تا به حال به اندازه کافی از پسرش و برادرزاده مبارزه در محل کار و در حال حاضر در ابوت عمارت. جک میسازد پایین و او را فراهم می کند برخی از سفت عواقب کایل و تئو. این دو تا به حال یک مدت زمان طولانی به حرکت گذشته خود تفاوت هر چند تا کنون هیچ چیز کار می کرد. شاید جک از دست دادن خلق و خوی خود را زنگ خطری.

جیل (جس والتون) گسترش یک شاخه زیتون. به تازگی او و جک وصل و او ممکن است احساس مانند آن است که زمان به وصله کردن با دیگران او تا به حال مسائل در گذشته است. بدون شک نیک (جاشوا فردا) عصبانی بود زمانی که او در بر داشت بیلی (جیسون تامپسون) کار در پیر Dark Horse, دفاتر, اما او نمی تواند به عقب در مقابله او با جیل. بعید به نظر می رسد که او آشتی با کالین (تریستان راجرز) بود که به تازگی در نهایت گرفتار پس از defrauding دوون (Bryton جیمز) از کاترین صدر اعظم ثروت. وجود دارد چند نفر جیل ممکن است بخواهید برای شروع با ،

در جای دیگر فیلیس (Michelle Stafford) توقف ابوالفضل اسلامی حسین (Melissa Ordway) پروژه جدید. پس از فیلیس در زمان کنترل Grand ققنوس ابی خرید ملک در سراسر خیابان و او را در فرایند ایجاد چیزی بزرگتر و بهتر از فیلیس هتل. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد فیلیس موفق به پرتاب یک آچار به ابی این طرح بزرگ و بدون شک نیومن اری برنده زن در حال رفتن به خشمگین زمانی که او می یابد او در پروژه کشف و خنثی شده است.

در همین حال ویکتوریا (آملیا Heinle) می خواهد انتقام. او عصبانی است که آدم (مارک گراسمن) تهدید ویکتور (Eric Braeden) و او قصد ندارم به آن را نشسته. ویکتوریا فقط رفت و برگشت به کار در نیومن شرکت پس از او سلاح سرد و در حال حاضر آدم قصد دارد برای خلاص شدن از او و هیچ راه او را برای رفتن به قبول آن تصمیم است. اما ویکتور حاضر به تکان دادن. چیزی است که وجود دارد ویکتور نیست گفتن مردم و به نظر می رسد او را به دست بیش از همه چیز به آدم در راه است که به نظر نمی رسد بسیار شبیه به سبیل. اما نیکی (ملودی توماس اسکات) با این نسخهها کار برای ایجاد صلح. او تلاش می کند برای تسکین چیزهایی که بین ویکتور و آدم اما او یک کار تقریبا غیر ممکن است با توجه به عمق دشمنی بین پدر و پسر اجرا می شود.

سرانجام نیک (جاشوا فردا) می شنود خبری ناراحت کننده. درست زمانی که به نظر می رسید همه چیز بین او و فیلیس شد او سرد می شود ، به علاوه شارون (شارون مورد) او شیمی درمانی نمی کاهش تومور او به اندازه کافی و در حال حاضر او چهره یک جراحی. سپس نیز وجود دارد این واقعیت است که آدم در جنگ است با این که همه می سازد برای یک زمان دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>