“جوان و بی قرار هفتگی اخلال گران: دوان است بمب پذیرش

جوان و بی قرار هفتگی اخلال گران برای هفته مارس 2 تا 6 را طوفان یخ به جنوا شهر به عنوان تعدادی از ساکنان تجربه مشکلات در ارتباط با نرم و صاف کردن جاده و سقوط شاخه درخت. به علاوه ویکتوریا می آموزد حقیقت از حمله به او در حالی که بیلی و آماندا کشف ارتباط خود را. در نهایت ماریا به پایان می رسد تا توفنده و سوزش و دوان قطره بمب.

نیکی (ملودی توماس اسکات) است که نگران دخترش ویکتوریا (آملیا Heinle) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. ویکتوریا بیدار است و او می خواهد پاسخ. در نهایت خانواده او در نهایت می گوید ویکتوریا که ریپلی (مسیحی Keyes) با چاقو به او فکر او بود و آماندا (Mishael Morgan). ویکتوریا ابراز تعجب او که آماندا با حضور در جشن, اما آنها اجازه دهید او را می دانم که او با بیلی (جیسون تامپسون). ویکتوریا است هیجان زده به شنیدن این که او بیان که او را به طور کامل به پایان رسید با سابق خود را. به عنوان هفته همراه ویکتوریا می شود بازدید از نی (تریستان دریاچه Leabu) که از مدرسه به خانه آمد به اطمینان حاصل شود که مادر خود را خوب است.

در جای دیگر بیلی تسلی آماندا به عنوان آنها همچنان به مقابله با گناه خود را در مورد آنچه اتفاق افتاده است به ویکتوریا. جنوا شهرستان PD دستگیر ریپلی و او شده بود در راه بازگشت به شهر به سعی کنید به آماندا. او و بیلی کشف ارتباط خود را.

در حالی که ویکتوریا بهبود ویکتور (Eric Braeden) باعث می شود یک تصمیم گیری دشوار در مورد شرکت خود را. او تصمیم می گیرد که اگر کسی به در تا شارژ ویکتوریا می توانید از بازگشت به کار. بعد در طول طوفان یخ ویکتور می یابد و زمینه های مشترک با آدم (مارک گراسمن) زمانی که آنها به هم چسبیده در مرتع پرورش احشام.

در ضمن شارون (شارون مورد) در نهایت احساس راحت و به او باز می شود تا به جک (پیتر برگمن) در مورد سرطان. او به او می دهد برخی از مشاوره صدا و شارون گوش در حالی که جک می گوید او در مورد دینا (مارلا آدامز). بعد Ashely (Eileen Davidson) بازده به شهرستان جنوا و او و جک مراقبت از کسب و کار ناتمام. به نظر می رسد مانند آنها ممکن است مجبور به خداحافظی به مادر خود را به زودی.

ماریا (Camryn گرایمز) طرح چپ چپ می رود. تسا (Cait فربنکس) پیاده روی در Mariah پس از او فریب خورده با لیندسی (Kirby Bliss Blanton). او امیدوار به پیروزی تسا را دوست دارم اما همه چیز اشتباه و تسا ممکن است هرگز قادر به اعتماد ماریا دوباره.

چوپان زن (الیزابت Hendrickson) جلب کوین (گرگ Rikaart) در یک تله است. او موافقت کرد برای کار با شانس (دانی بواز) اما این احتمال وجود دارد که کوین نشده است به طور کامل باز با چوپان در مورد آنچه که او انجام سابق FBI agent.

همانطور که برای لورن (تریسی برگمن) و مایکل (مسیحی LeBlanc) آنها آب و طوفان با هم. یخ می رسد و آن افتضاح به بار میآورد در این شهر و ساکنان آن است. به نظر می رسد مانند لورن و مایکل در یک بیت از یک مبارزه, اما آنها به احتمال زیاد خواهد شد بسیاری از وقت خود را با هم در طول خطرناک آب و هوا.

النا (Brytni Sarpy) و نیت (Sean Dominic) استفاده از مهارت های خود را و کمک به یک فرد در پریشانی. جارد (مایکل Maclane) نشان می دهد و او نیاز به کمک به طوفان نابسامانی همه چیز. بعد دوان (Bryton جیمز) باعث می شود یک بمب پذیرش. او پول خود را به عقب, اما دوان برنامه ای برای انجام کارهای متفاوت این زمان و این ممکن است راه او شروع می شود او فصل بعد.

در نهایت فیلیس (Michelle Stafford) می آید پاک است. او و نیک (جاشوا فردا) تا پایان وقت هم در طول طوفان به دلیل آن را بیش از حد یخی برای فیلیس را ترک کنند و همه چیز می تواند گرم بین آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>