“جوان و بی قرار هفتگی بازی: چلسی باعث مشکل

جوان و بی قرار اخلال گران در این هفته از 30 مارس تا آوریل 3, اذیت کردن درگیری میان نیک و بیلی به عنوان به خوبی به عنوان ویکتور و آدم. به علاوه شانس ابی و ادامه کار برای پایین آوردن فیلیس در حالی که او می سازد یک انتخاب سخت مورد او ممکن است در رابطه با نیک.

نیک (جاشوا فردا) به بیلی (جیسون تامپسون) اتمام حجت با توجه به آماتور ورزش ها صابون. نیک است و نه هیجان زده است که جیل (جس والتون) اجاره خود را پیر Dark Horse دفاتر برای بیلی و لیلی (Christel خلیل). در حال حاضر که ویکتوریا (آملیا Heinle) در بیمارستان نیک اجازه می دهد تا بیلی می دانم که او نه خوش آمدید. بیلی تلاش می کند به فشار راه خود را به دیدن ویکتوریا به هر حال اما پس از او می یابد او می تواند خوب باشد او پیش می رود و برگ. حتی پس از آن را بسیار بعید است که نیک خود را دریافت کنید آرزو می کنم که بیلی از ویکتوریا برای زندگی خوب است.

در جای دیگر تئو (تایلر جانسون) ادامه حفاری برای پیدا کردن خاک در کایل (مایکل Mealor). با وجود جک (پیتر برگمن) هشدارهای مکرر تئو مجموعه ای مرده در پایین آوردن کایل و مصرف بیش از Jabot در این فرآیند است. با جک عقب کشیدن از خانواده شرکت در طول دینا را (مارلا Adams) نهایی روز تئو احتمالا چهره او می تواند دور با آن. جک حواس پرتی ممکن است به این معنی که او متوجه نیست چه تئو در حال تلاش برای انجام.

در این میان شانس (دانی بواز) و ابی (Melissa Ordway) توطئه علیه فیلیس (Michelle Stafford). آنها فراموش نکرده اند که او با استفاده از باج خواهی به دست آوردن مجدد کنترل از گراند هتل ققنوس. همیشه از فیلیس ثبت شده آدم (مارک گراسمن) و شانس در لاس وگاس او شده است به دنبال یک فرصت به او را پایین اما تا کنون فیلیس باقی مانده است صدمه ندیده است. ابی می خواهد به گرفتن انتقام او نیز پس از او و شانس ادامه کار برای پیدا کردن یک راه برای خلاص شدن از شر خود را فیلیس مشکل یک بار و برای همه است.

صحبت از فیلیس او و نیک تصمیم خود را در ارتباط است. ایده این است که یا از سرعت آن و یا تماس با همه چیز ، بدون توجه به انتخاب آنها می خواهند به تصمیم گیری قبل از هفته است و اگر چه آنها هر دو در حفظ و گفت: مراسم یک ایده بد است آنها نمی توانند دوری از یکدیگر است. به نظر می رسد مانند آنها ممکن است سعی کنید به تصمیم به قرار دادن ترمز در همه چیز, اما در پایان, آنها ممکن است قادر به انجام این کار است.

به عنوان او اغلب می کند, چلسی (Melissa کلر اگان) stirs تا چیز. او وعده داده شده برای حمایت از آدم در جنگ علیه ویکتور مهم نیست چه نتیجه. برای انجام این کار, چلسی بازگشته است به هنرمند con گذشته کار به ترفند الهام (ماریا DiDomenico) به کمک آدم با بررسی است.

در نهایت آماندا (Mishael Morgan) طول می کشد یک فرصت است. او را گرفته و مقدار زیادی از او نشان داد تا در جنوا شهرستان از جمله تصمیم به ماندن بگیرید. در حال حاضر آماندا ممکن است مایل به قرار دادن خودش در خارج وجود دارد برای عشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>