جوان و بی قرار اخلال گران برای هفته 10 فوریه از طریق 14 را درمان شارون او به عنوان تنظیم برای او واقعیت جدید. به علاوه جزئیات کایل و لولا فروپاشی را دور و چند نفر نهفته تغییر چشمگیر. در نهایت آدم و شانس ممکن است بازی خود را در Phyllis.

شارون (شارون مورد) تا اول درمان با توجه به آماتور ورزش ها صابون. او نمی تواند باور کند که زندگی اش است تا به سرعت تغییر کند اما شارون متوجه او تا به مقدار زیادی از حمایت ویژه از ری (Jordi Vilasuso), ماریا (Camryn گرایمز), ایمان (Alyvia Alyn Lind) و نیک (جاشوا فردا). او به عنوان آماده به عنوان او همیشه خواهد بود اما شارون غم انگیز است وقتی که او به نظر می رسد شیمی درمانی پمپ. بصری درایوهای همه چیز در خانه برای او و شارون راه سختی پیش رو هستیم. متاسفانه شارون مجبور است برای تنظیم به واقعیت جدید مهم نیست که چقدر از او بخواهد که او رو به مبارزه از زندگی خود را در برابر سرطان پستان.

در جای دیگر جک (پیتر برگمن) به کایل (مایکل Mealor) یک هشدار است. جک در نقطه ای که او تاسف اقدامات خود را 30 سال پیش. او را شکست بسیاری از قلب و جک می دهد پسر او برخی از مشاوره است که او آرزو او گرفته بود در آن زمان. هنگامی که کایل می گوید جک که او را دوست دارد تابستان (شکارچی کینگ) و همچنین لولا (ساشا Calle) خود را پدر می تواند درک انسان بسیار وضعیت. بعد از آن در هفته جک طرح نتیجه معکوس و او را هیجان زده در مورد وضعیت.

نیک (جاشوا فردا) و فیلیس (Michelle Stafford) در مورد تابستان است. آنها نگران هستند که کایل به پایان خواهد رسید تا از صدمه زدن به او به خصوص پس از او تا به سرعت به پایان رسید و همه چیز با لولا. وجود دارد حداقل یک فرصت معقول است که کایل و لولا ندارد و تابستان پدر و مادر نمی خواهید برای دیدن Kyle شکستن قلب او دوباره. آن را به اندازه کافی دشوار بود سال گذشته پس از تابستان اهدا بخشی از کبد به تابستان و کایل به پایان رسید تا ترک او تنها پس از چند هفته.

Rey کوره کایل پس از لولا اجازه می دهد او را می دانم که کایل با او را شکست چرا که او هنوز هم دوست دارد تابستان است. چند بار ری هشدار داد Kyle نه به صدمه زدن به خود و کایل وعده ری او می خواهم افتخار لولا برای تمام زندگی خود را. در حال حاضر ری می پرسد کایل به پاسخ برای صدمه زدن به لولا و این مطمئن است به یک بی دست و پا مکالمه بین soon-to-be ex-brothers-in-law.

همه چیز خواهد بیلی (جیسون تامپسون) و ویکتوریا (آملیا Heinle) می شود کمک به پدر در برنامه ریزی حرکت بعدی خود. ویکتور (Eric Braeden) تا به حال بیلی مورد بررسی قرار گرفته و او در گذشت همراه تصاویر بیلی و آماندا (Mishael Morgan) به ویکتوریا و او مواجه بیلی در مورد آنها ، در حالی که آماندا و بیلی اصرار دارند که آنها هرگز عبور فیزیکی خط هر ویکتور مشترک خود را با دختر او خشمگین است. او در حال رفتن برای رفتن بیلی jugular. ویکتوریا است که دیگر با اعتماد به نفس بیلی می تواند یک پدر خوب را به فرزندان خود و او قصد دارد برای انجام کاری در مورد آن.

بعد آماندا می شود کمک از بیلی. سابق او نامزد ریپلی ترنر (مسیحی Keyes) نشان داد در شهرستان جنوا و ریپلی می خواهد به صحبت کردن با آماندا اما او علاقه مند نیست. بیلی باعث می شود مطمئن شوید که ریپلی را انجام نمی چیزی بد به آماندا.

یک مهمان غیر منتظره شگفتی ویکتور جلوتر از خود را جشن. آن را به خوبی می تواند خود را نوه نوح (رابرت آدامسون) که وجود دارد خواهد بود برای ویکتور شب بزرگ.

در نهایت آدم (مارک گراسمن) و فرصت (دانی بواز) جاده اما نه با هم. آدم شوکه شده است برای پیدا کردن شانس در لاس وگاس زمانی که او در دیدار با رضا (Tina Casciani). رضا نیست هیجان زده برای دیدن فرصت و نه آدم. به علاوه نه انسان متوجه می شود که فیلیس (Michelle Stafford) است گوش دادن در شهرستان گنوا. تمام راز در مورد به ضربه آسمان بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im