“جوان و بی قرار هفتگی پیشنمایش: ویکتور پاکستان به له جک

جوان و بی قرار پیش نمایش برای این هفته مه 11, اذیت کردن, یک هفته با صابون تمام زمان بزرگترین رقابت. کاترین و جیل, ویکتور و جک نیکی و شارون و سوسن و هیلاری دوک آن را در مد دراماتیک.

روز دوشنبه کلاسیک لحظات از 30 ژوئن سال 1998 را نشان می دهد که جیل (جس والتون) جستجو برای حقیقت منجر به حماسه رویارویی با کاترین (جین کوپر) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. جیل به شدت می خواهد به دانستن آنچه که فیلیپ چپ او و کی جلب او را در حمله. همه چیز دیوانه و پس از جدی توهین این دو تا پایان در یک درگیری فیزیکی و جیل را تهدید می کند به کاترین زندگی.

به علاوه شارون (شارون مورد) نگرانی در مورد گریس (Jennifer Gareis) نفوذ در نیک (جاشوا فردا) پس از او به فضل و ارتقاء. در نهایت مایکل (مسیحی Le Blanc) است که دایان وکیل و او به پایان می رسد تا باعث بسیاری از مشکلات برای ویکتور (Eric Braeden) و نیکی (ملودی توماس اسکات) با پرسش از مشروعیت خود را از دید بیمارستان عروسی.

برای روز سه شنبه flashback بیننده را یک قسمت از 1 اکتبر 1993. در آن ویکتور (Eric Braeden) برگ دشمنان خود را حیرت زده کرد زمانی که او به طور غیر منتظره بازده به شهرستان گنوا. همه فکر می کردند او مرده بود اما به جای ویکتور زندگی کرده بود در امید در مزرعه ای در کانزاس است. او را برای بازگشت به دلیل جک (پیتر برگمن) رئیس نیومن شرکت و ویکتور نمی تواند آن را داشته باشند. او را دعوت بحرانی مردم به یک جمع آوری از اهمیت زیادی در جایی که دیگری ؟ ردیف ستون ،

روز چهارشنبه بیننده را تا حدودی جدیدتر داستان که در اصل پخش شده در ژوئن 15, 2012. نیکی (توماس اسکات) اعلام جنگ علیه شارون (مورد) و تماس او با پا لگد کردن. همه چیز وحشی بین این دو به عنوان آنها شرکت در یک درگیری فیزیکی و مقامات درگیر که منجر به یک وضعیت بی دست و پا. در جای دیگر فیلیس (Michelle Stafford) و نیک (فردا) در برخورد با یک تراژدی به دلیل فیلیس از دست یک بارداری.

روز شنبه در یک داستان از 21 ژوئن 1999, ویکتور (Braeden) در جک (پیتر برگمن) و براد (همین Diamont). ویکتور امید به دست آوردن مجدد کنترل از نیومن شرکت و در انجام این کار او را تهدید به سرکوب جک در طول یک خشونت انفجار در دفتر مدیر عامل در نیومن. به علاوه, اشلی (Eileen Davidson) خودش را در وسط به عنوان براد شگفتی اگر او در ابوت یا نیومن طرف در مبارزه است. در نهایت کریستین (Lauralee بل) و پل (Doug Davidson) آماده شدن برای والدین, اما آنها در نهایت نا امید زمانی که کریس می یابد و از او باردار نیست.

در نهایت روز جمعه در یک فلاش بک از مه 22, 2014 پخش. در نمایش لیلی (Christel خلیل) می دهد هیلاری (Mishael Morgan) یک بیداری بی ادب در قالب یک پارچ آب از او به عنوان. لیلی راضی نیست که هیلاری و نیل (Kristoff سنت جان) آشنایی هستند. به علاوه شارون (مورد) مبارزه با این واقعیت که ماریا (Camryn گرایمز) در شهرستان جنوا به عنوان او و نیک (جاشوا فردا) به یاد داشته باشید Cassie (Camryn گرایمز). در نهایت نیکی (توماس اسکات) و پل (Davidson) تعجب می کنم که چگونه ایان بخش (Ray Wise) به پایان رسید تا حمله کردند و مورد ضرب و شتم در یک کوچه. نیکی التماس پل به گوش دادن به ایان داستان و کاهش به بررسی بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>