“جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش: The Life And Times Of The Abbotts

جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش برای این هفته از ژوئن 1 تا 5 teases یک هفته پر شده با برخی از مهم ترین لحظات برای یکی از شهرستان گنوا قابل توجه ترین خانواده — the Abbotts. موضوع هفته ویژگی های کلاسیک و فلاش بک قسمت از اوایل 1990s از طریق سال گذشته است.

روز دوشنبه نگاهی به سفر به 11 ژانویه سال 1991 به سازمان دیده بان به عنوان جمع خانواده و دوستان شاهد nuptials از Traci (بث Maitland) و براد (همین Diamont) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. لحظه ای صمیمی بین اشلی (Eileen Davidson) و داماد را تهدید به خراب کردن روز اما Traci حرکت رو به جلو و به پایان می رسد تا شب دور رقص با براد پس از آنها گفت: “من.” به همراه کاترین (جین کوپر) و دینا (Adams) از توطئه علیه جیل (والتون) چرا که نه مانند و نه می خواهد او را با جان (جری داگلاس) و نیکی (ملودی توماس اسکات) خودش را می یابد در حال مبارزه با الکل.

یک فلاش بک به 17 سپتامبر سال 1999 می آید در روز سه شنبه هنگامی که جک (پیتر برگمن) بوی موفقیت به عنوان جان ابوت دوباره کنترل Jabot. جک میزبان شام و اجازه می دهد تا پدر خود را می دانم که او یک معامله با ویکتور (Eric Braeden) به دست آوردن مجدد Jabot و جان فوق العاده شاد در مورد اخبار. به علاوه ویکتور و اشلی را اصلاح كند و او لطف او را برای بازگشت این شرکت به خانواده او.

روز شنبه به ارمغان می آورد ویژه داستان از 10 سپتامبر سال 2001. جک پیشنهاد به فیلیس (Michelle Stafford) و او stuns او و مهمانان خود را با در حال اجرا است. به علاوه افزایش تنش میان Traci و اشلی به دلیل براد. Traci و Coleen زندگی ترتیبات باعث اشلی غم و اندوه اما Traci نیست مایل به تغییر هر چیزی مگر اینکه خواهر او مذاکرات خود را در مورد آن.

یک قسمت که در اصل پخش شده در 24 اوت سال 2006 برنامه ریزی شده برای روز شنبه. روز به ارمغان می آورد و غم لحظه به خانواده سوگوار از دست دادن جان ابوت کوین (گرگ Rikaart) و مایکل (مسیحی Le Blanc) کمک گلوریا (جودیت Chapman) مبارزه برای او جایی در میان Abbotts حتی اگر جک صلح با او. متاسفانه جک می گوید Glo زمان اشتباه برای تشییع جنازه او به پایان می رسد تا از دست رفته آن را به طور کامل باعث می شود که بچه ها او را عصبانی. همه چیز تند و زننده زمانی که گلوریا خانواده در برابر جک در مورد فریب خود را.

سرانجام در روز جمعه آن را کریسمس در ماه ژوئن با یک قسط اول که پخش شده در دسامبر 24, 2019. دینا به یاد Abbotts از معنای واقعی کریسمس. به علاوه کایل (مایکل Mealor) و لولا (ساشا Calle) خود را جشن کریسمس برای اولین بار به عنوان یک زن و شوهر ازدواج با برخی از تزئینات درخت و صحبت در مورد آینده خود را. در همان زمان بیلی (جیسون تامپسون) نگه می دارد یک راز از خانواده اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>