“جوان و بی قرار هفتگی پیشنمایش: عاشقانه قوانین جنوا شهرستان

جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش برای این هفته از تاریخ 8 ژوئن تا 12 teases کل یک هفته پر از عاشقانه در شهرستان جنوا به عنوان بسیاری از زوج های مورد علاقه تجربه لحظات صمیمانه در قسمت که پخش اولین بار از سال 1986 تا 2012.

دوشنبه به ارمغان می آورد کلاسیک لحظات از 18 ژوئیه سال 1986 زمانی که ویکتور (Eric Braeden) عاشقانه اشلی (Eileen Davidson) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. به علاوه نیکی (ملودی توماس اسکات) است wined و dined توسط مت (رابرت Parucha) با وجود این بی دست و پا و وضعیت زندگی او مات و ویکتور را در مرتع پرورش احشام. اشلی نمی توانم باور کنم که همه چیز با ویکتور در نهایت اتفاق می افتد و او هدیه خود را با یک گرند مدل از یک قایق بادبانی گفتن او معامله واقعی است او هدیه عروسی در حالی که نیکی زیاده روی در من گرفت شامپاین با ویکتور برادر. به علاوه, John Abbott (جری داگلاس) شیفته جوانا منینگ (سوزان Seaforth هایس) زمانی که او نشان می دهد که او چشمان خود را برداشته و پس از او به دنبال کمی خسته است.

برای سه شنبه داستان از 7 ژوئن سال 2001 لذت بینندگان. لذت بردن از در حالی که نیک (جاشوا فردا) حمل و نقل شارون (شارون مورد) به دور زمین و لذت بردن از آنها یک چادر و لباس همراه با خوشمزه جشن و رقص است که باعث می شود شارون احساس به عنوان اگر او شده است دور whisked. به علاوه ایزابلا (Eva Longoria) با این نسخهها کار سخت و سعی کنید به نگه داشتن پل (Doug Davidson) و کریستین (Lauralee بل) از هم جدا.

توسط چهارشنبه داستان تگرگ از 5 مه 2005 زمانی که مایکل (مسیحی Le Blanc) طول می کشد یک قمار بزرگ. زیرا او می داند که او باید خطر زیادی برای پیروزی بزرگ مایکل پیشنهاد لورن (تریسی Bregman). متاسفانه همه است که با داشتن یک زمان مبارک به دلیل نیک (جاشوا فردا) و شارون (شارون مورد) به شدت در انتظار کلمه در Cassie (Camryn گرایمز) وضعیت و اخبار است و نه بزرگ.

پنج شنبه به ارمغان می آورد آستانه سال جدید از یک قسمت که در اصل پخش شده در دسامبر 30, 2019. در آن چوپان (الیزابت Hendrickson) ادعای عشق او به کوین (گرگ Rikaart) پس از آنها صرف بیشتر از شب به تنهایی. در آخرین لحظه او او را می یابد و آنها را تا پایان و اعلام کرد که چقدر آنها را لذت بردن از هر یک از دیگر. به علاوه و دانیل (Michael Graziadei) می گوید: سلام به سال جدید در ابی را (پس از آن Emme Rylan) شرکت.

در نهایت برای جمعه بطور منظم احساس عاشقانه قسمت که پخش شد اولین بار در 14 فوریه 2012. دیدن لحظه ای که لیلی (Christel خلیل) و عصا (Daniel Goddard) رفتن به Provence فرانسه همراه با خانواده و دوستان خود. آنها را جمع آوری برای دومین عروسی در یک مکان خیره کننده. به علاوه ویکتور (Eric Braeden) و نیکی (ملودی توماس اسکات) پیدا کردن خود را در مورد ویکتوریا (آملیا Heinle) آینده با بیلی (سپس Billy Miller).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>