“جوان و بی قرار هفتگی پیشنمایش: Paul پاکستان به عشق کریستین برای همیشه

جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش برای این هفته از 29 ژوئن تا ژوئیه 3 teases پل و کریستین حماسه داستان عشق. Y&R را درجه پنج قسمت اختصاص داده شده برای نشان دادن رابطه خود را از سال 1994 از طریق 2003 از جمله ایزابلا تلاش در کریس زندگی.

دوشنبه به ارمغان می آورد یک فلاش بک از 21 سپتامبر 1994. پل (Doug Davidson) کشیده از همه متوقف می شود به پیشنهاد کریستین (Lauralee بل). او در زمان او را به شام قرار داده و یک سنگ بزرگ بر روی دست خود را, اما هنگامی که آن زمان برای پاسخ به کریس نمی دهد. شارون کالینز (شارون مورد) مجموعه مناظر خود را در نیک (جاشوا فردا) و از آنها لذت می برد تولد او را در جای خود اما قابل توجه خود را به دیگران حسادت کردم. در نهایت ویکتور (Eric Braeden) ساخته شده یک قربانی برای محافظت از نیومن شرکت زمانی که ویکتوریا (سپس هدر تام) ریختن لباس های او را برای یک مجله گسترش و ویکتور تلاش برای خرید هر کپی کنید.

در سه شنبه, سفر به تاریخ 14 دسامبر سال 1994 هنگامی که پولس مادر مری ویلیامز (کارولین Conwell) ساخته شده تعجب ظاهر در کریستین دوش عروس. با وجود اولیه تمایل به می گویند بله به پل او به پایان رسید تا پذیرش و برنامه ریزی عروسی. Drucilla (Victoria Rowell) مشترک خبر تعجب آور است که چپ کسانی که می دانستند که او را حیرت زده کرد. نیکی (ملودی توماس اسکات) نگرانی در مورد نیک علاقه شارون که تبدیل به یک موضوع مشترک در سراسر زندگی خود را.

Actor Doug Davidson attends the "Salute to the Young and the Restless" at the 30th Anniversary screening at the Museum of Television & Radio on March 25, 2003 in Beverly Hills, California.
  Frederick M. Brown / گتی ایماژ

چهار شنبه, نگاهی به سفر پایین راهرو برای کریستین و پل روز عروسی در دسامبر 29, 1994. خود مراسم در زمان تکان دهنده تبدیل شود. اولیویا (Tonya Lee Williams) تلاش دست خود را در خواستگاری هنگامی که او زوج مالکوم (Shemar Moore) و استفانی (Vivica A. Fox). دنی (Michael Damian) جلب اعتماد در Katherine (جین کوپر) و از کی تا به حال مقدار زیادی از افکار خود را در مورد وحی است.

زنگ عروسی زنگ دوباره روز پنج شنبه با یک رجعت از 7 مرداد سال 1996. کریستین و پل راه می رفت پایین راهرو و گره پس از یک مسیر پر سر و صدا را به “من انجام دهد.” در ضمن فیلیس (Michelle Stafford) ساخته شده غیر منتظره اعتراف و نیل (Kristoff سنت جان) نگران اولیویا که بود غیر معمول نیست برای او.

روز جمعه لذت بردن از داستان از 15 آگوست 2003. پل قطع ایزابلا (Eva Longoria) انتقام توطئه علیه کریستین. ایزابلا توضیح داد که چگونه او راه اندازی کریستین و سپس او را هل داد سر او را تحت bathwater. پل نشان داد تا فقط در زمان برای کشف کردن آنچه اتفاق می افتد و او موفق به جلو کریس در زمان برای کمک به نجات زندگی خود را حتی اگر ایزابلا سعی کردم به او صدمه دیده قبل از مایکل (مسیحی LeBlanc) قرار دادن یک توقف به رفتار او و مقامات نشان داد تا بیش از حد. فیلیس (Michelle Stafford) آموخته ویکتوریا علاقه دیمون (Keith همیلتون کاب) اگر چه ویکتوریا گفت که همه چیز با دیمون صرفا کسب و کار. نیکی ایستاده بود زمین خود را در Jabot پس از درو سوال وفاداری خود را به این شرکت به دلیل ویکتور بود ،

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>