“جوان و بی قرار هفتگی پیشنمایش: نیکی & ویکتور داستان عشق

جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش teases یک هفته پنج کلاسیک قسمت های نیکی و ویکتور دهه داستان عشق. شروع در سال 1981 و رفتن را از طریق 2002 بینندگان خواهد بود درمان به امتیاز بالا از این یاد soap opera رابطه زن و شوهر.

دوشنبه فلاش بک لحظه پخش در ابتدا در تاریخ 31 اکتبر سال 1981. در این نشان می دهد که اتفاق افتاد نزدیک به چهار دهه پیش نیکی (ملودی توماس اسکات) بازديد ویکتور (Eric Braeden) در مرتع پرورش احشام برای اولین بار با توجه به آماتور ورزش ها صابون. اگر چه ویکتور می خواهد خود را به آزمون شیمی او همچنین می خواهد برای پیدا کردن اگر نیکی در یک جوینده طلا. با برخی از کمک از یک دوست خوب, سرهنگ داگلاس آستین (مایکل ایوانز) ویکتور به پایان می رسد تا تظاهر به ساقی از مانور و او افراد خود را به سرهنگ هوی و هوس در حالی که او می شود به نیکی می دانید بهتر است.

روز سه شنبه در یک داستان از اوت 17, 1987, نیکی رویاهای reuniting با ویکتور پس از اشلی (Eileen Davidson) است که خارج از تصویر. در حالی که اشلی موفق به حفظ ویکتور از نیکی و آنها را به اشتراک گذاری یک دختر, ابی (Melissa Ordway). علاوه بر این, اشلی نیز از دست رفته در دوران بارداری و آدم gaslighted او. اما ویکتور همیشه به پایان می رسد تا با نیکی حتی اگر او سهام یک ارتباط قوی با اشلی. به علاوه طرفداران طولانی قدردانی از دیدن فیلیپ (تهم Bierdz) که او قصد دارد برای آینده اش با کریکت (Lauralee بل).

روز چهارشنبه در یک لحظه از ژوئن 2, 1990 نیکی طول می کشد در مرکز صحنه در ردیف ستون و او تلاش می کند برای گرفتن ویکتور چشم با یک عملکرد است که harkens به روز خود را در شاخه فرعی رودخانه که در آن ویکتور و نیکی برای اولین بار ملاقات کرد. به علاوه بینندگان را به دیدن Drucilla (Victoria Rowell) دوباره او یابد و خودش را در مشکل. سپس شیلا (Kimberlin قهوه ای) موفق به منحرف کردن اذهان اسکات (پیتر بارتون) دور از لورن (تریسی Bregman).

فردا برای اولین بار در پخش روز شنبه کلاسیک قسمت در 14 آوریل سال 1998 است. در آن ویکتور و نیکی نمی تواند انکار جاذبه خود را چیزی است که آنها متوجه شده در طول سال. به علاوه نیک (جاشوا فردا) می یابد و ازدواج او با شارون (شارون مورد) مبارزه. سرانجام کاترین (جین کوپر) چه او را در می یابد و راه را برای دخالت در جیل (جس والتون) کیت Dennison را (Granville ون Dusen) رابطه است که مطمئن شوید که به ترک جیل خشمگین باید به او در پیدا کردن.

در نهایت روز جمعه فلاش بک می آید از 5 سپتامبر 2002 و این یک روز خاص برای Newmans. ویکتور و نیکی تبادل پاکستان یک بار دیگر به عنوان دو بفهماند در چشمگیر ردیف ستون ، در حالی که آنها می گویند “من” اشلی نگه می دارد یک راز بزرگ است که می تواند مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>