“جوان و بی قرار هفتگی پیشنمایش: نیک و فیلیس به سختی آن را به ‘من’

جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش برای این هفته از 15 ژوئن طریق 19 teases یک هفته کامل از مراسم عروسی در شهرستان گنوا. نیک حتی لذت می برد دو مراسم به عنوان او روابط گره دو بار به زنان مختلف است. به علاوه سازمان دیده بان ویکتور و نیکی مالکوم و اولیویا و کریکت و دنی گفت: “من” و بطور منظم احساس برخی از فوق العاده عاشقانه لحظه های کلاسیک قسمت است که طیف وسیعی از سال 1990 تا 2013.

نگاهی به سفر به 19 فوریه سال 1996 در روز دوشنبه و به عنوان دیده بان نیک (جاشوا فردا) و شارون (شارون مورد) راه رفتن پایین راهرو حتی اگر نیکی (ملودی توماس اسکات) اشیاء به اتحادیه خود را با توجه به آماتور ورزش ها صابون. چند روز قبل از کریکت (Lauralee بل) متوجه او نمی تواند ازدواج پل (Doug Davidson) و در حال حاضر او یابد و خودش را پاره بین او و دنی (Michael Damian). دنی است که همه بیش از حد خوشحال برای این شانس را به اعتراف به این پرونده است. سپس به عنوان دینا (مارلا Adams) بسته به ترک شهر, کاترین (جین کوپر) را تشویق می کند او به دنبال جان (جری داگلاس).

در روز سه شنبه آن را به یک فلاش بک به تاریخ 16 نوامبر سال 1990 زمانی که کریکت و دنی رفتن تمام راه را به هاوایی برای ازدواج یک دختر فوق العاده زیبا مراسم است. در ضمن در شهرستان گنوا نیکی نگه می دارد یک راز بزرگ از ویکتور (Eric Braeden) اما او خوب است در دانستن همه چیز, بنابراین هر آنچه که او مخفی شده است ممکن نیست باقی بماند و آرام برای بیش از حد طولانی است.

برای روز شنبه, لذت بردن از یک داستان از 11 ژوئیه سال 1997 زمانی که در جمع خانواده و دوستان مالکوم (Shemar Moore) و اولیویا را (Tonya Lee Williams) عروسی. آن است که همه صاف, اگر چه, چرا ویکتوریا (هدر تام) مرده است در مجموعه باعث برخی مشکلات قابل توجهی را برای نینا (Tricia بازیگران) و رایان (اسکات ریوز).

روز پنج شنبه در سفر به اکتبر 24, 2006, برای دیدن یکی دیگر از نیک عروسی. این زمان آن است که نیک و فیلیس (Michelle Stafford) که راه رفتن پایین راهرو به سمت سعادت عروسی. اما خود مراسم طول می کشد چرخش غیر منتظره. آتش سوزی نزدیک به خروج طرح های خود را و سپس بعد از آنها ارز, قول آنها متوجه است که آنها می توانند شروع ماه عسل خود را به دلیل آب گرفتگی ماه عسل سوئیت. در جای دیگر, لیلی (Davetta Sherwood) زمین در آب گرم. متاسفانه دختر جوان اقدامات در نهایت صدمه زدن به چیزهایی که به جای کمک به.

سرانجام در روز جمعه بطور منظم احساس ویکتور و نیکی را پر از خطر عروسی بعد از 3 مارس 2013. لذت بردن از یک متقاطع از Y&R‘s, خواهر, اپرا صابون جسورانه و زیباهنگامی که اریک فورستر (جان مککوک) نشان می دهد در شهرستان جنوا و reunites با دوستان قدیمی. حتی اشلی (Eileen Davidson) باعث تعجب بازگشت به شهر فقط در زمان برای ویکتور و نیکی به کراوات گره یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید