“جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش: Neil ایجاد خیره کننده میراث

جوان و بی قرار پیشنمایش برای هفته مارس 18 از طریق 22 teases یک فلاش بک از پنج قسمت پر از زمستان خانواده در شهرستان گنوا در طول سال است. دیدن لحظه ای نیل زمستان اولین بار در شهر وارد شده و گرفتن خانواده بهترین و بدترین لحظات.

روز دوشنبه سازمان دیده بان به عنوان Kristoff سنت جان خود را می سازد Y&R اولین زمانی که Drucilla (Victoria Rowell) عبور از مسیرهای با یک تازه استخدام نیل زمستان در Jabot با توجه به آماتور ورزش ها صابونs. آنها تا پایان معاشقه کمی و درو متوجه می شود که او می تواند با استفاده از نیل به Nate (Nathan Purdee) حسادت. اولیویا (Tonya Lee Williams) و Nate نمی بینم چشم به چشم و کاترین (جین کوپر) دریافت اخبار نگران کننده در مورد پسرش براک (Beau Kazer) در این قسمت است که در ابتدا پخش در فوریه 13, 1991.

در روز سه شنبه, نگاهی به سفر به مارس 6, 1994 هنگامی که مالکوم (Shemar Moore) نیل را (سنت جان) جدا برادر را نشان می دهد تا به طور غیر منتظره در شهرستان جنوا و نیل نیست که هیجان زده برای دیدن او. به علاوه کریکت (Lauralee بل) به پایان می رسد تا در یک پیچیده جنگ در دادگاه در حالی که ویکتور (Eric Braeden) کمک می کند تا امید (Signy Coleman) حتی اگر آن را یک انتخاب سخت برای او را.

توسط شنبه, چیزهایی که با زمستان های خانواده مو به عنوان اعضای متعدد آمده به دوان است (Bryton جیمز) نجات زمانی که او خود را میبیند در گیر یک شیر در قفس در یک قسمت که در اصل پخش شده در فوریه 9, 2005. به علاوه کوین (گرگ Rikaart) به پایان می رسد تا تبدیل بیش از یک جدید ترک در حالی که نیکی (ملودی توماس اسکات) bares روح او به بابی Marsino (جان انوش).

برای پنج شنبه, عضویت در نیل او به عنوان جستجوها در کالیفرنیا برای لیلی (Christel خلیل) و دانیل (Michael Graziadei) در یک داستان که در اصل پخش در ژوئن 29, 2005. به علاوه فیلیس (Michelle Stafford) و نیک (جاشوا فردا) پیوستن به او برای کمک به پیدا کردن بچه ها در حالی که Drucilla باقی می ماند در شهرستان جنوا به نگه داشتن مالکوم از رفتن به پیدا کردن لیلی. همچنین مایکل (مسیحی Le Blanc) می یابد در مورد اشلی (Eileen Davidson) تام فیشر (Roscoe متولد) اتصال.

در نهایت در روز جمعه, نگاهی به سفر به 7 دسامبر 2006 و دیدن لحظه ای که نیل و Drucilla اتخاذ دوون رسمی است. لیلی هیجان زده است که او به طور ناگهانی برادر و دوان اذعان می کند که او در حال حاضر احساس می شود که Dru و نیل شدند پدر و مادر خود را. تصویب باعث می شود همه چیز رسمی برای زمستان ، به علاوه سازمان دیده بان به عنوان جک (پیتر برگمن) و اشلی را جدی قصد دارد برای حفظ گلوریا (جودیت Chapman) در خط در حالی که جیل (جس والتون) حفاری به همه چیز به سعی کنید برای پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد گذشته او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>