“جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش: Devon و هیلاری کراوات گره

جوان و بی قرار هفتگی پیش نمایش برای جولای 20 از طریق 24 teases فن مورد علاقه های شما از جمله داستان از آغاز صابون. سازمان دیده بان کی کشیدن, کتی پری دیدار جنوا شهر نیل و درو و دوان و هیلاری را nuptials.

روز دوشنبه بینندگان رسیدن به نگاهی به سفر به اول هر جوان و بی قرار قسمت با توجه به آماتور ورزش ها صابون. لذت بردن از این دو برای اولین بار 30 دقیقه قسمت است که در اصل پخش شده در مارس 26 و 27, 1973. اولین مرموز براد الیوت (تام Hallick) وارد شهرستان گنوا از طریق یک گرد و خاکی کامیون پس از یک سری از وقایع ناگوار که در سمت چپ همسر باردار خود را باور او درگذشت. بعدی افسانه ای بروکس و پرورش خانواده ها معرفی شدند و از آنها باقی مانده است هسته اصلی داستان برای چندین سال قبل از Newmans و Abbotts به پایان رسید تا گرفتن در مرکز صحنه.

سهشنبه, تماشای تلویزیون را برای اولین بار در هر جراحی کشیدن صورت است که در ابتدا پخش شده در مارس 29, 1984. کاترین (جین کوپر) دیدم نتایج خود را جراحی کشیدن صورت همراه با هر کس دیگری. در همان زمان کریکت (Lauralee بل) شروع به مدل سازی حرفه ای در Jabot همان چیزی است که او قبل از او یک وکیل است.

برای شنبه بیننده را یک قسمت از آوریل 12, 1993. در آن تازه ازدواج کرده نیل (Kristoff سنت جان) و درو (Victoria Rowell) جشن عروسی خود را با خانواده و دوستان است. براد (همین Diamont) برداشته شیشه ای برای تست دوستان خود را قبل از آنها به سمت چپ برای خود افسانه ماه عسل در آنتیگوا. در این میان مایکل (مسیحی LeBlanc) رسم انتقام خود را.

Bryton James as Devon and Mishael Morgan as Hilary on The Young and the Restless.
  مونتی Brinton / CBS

لحن در روز پنج شنبه به فلاش بک به تاریخ 2 ژوئن 2008. Katy Perry مهمان-ستاره دار در جوان و بی قرار. او به پایان رسید تا سرقت نور افکن در بی سبک هنگامی که او مطرح شده برای یک عکس برای تبدیل شدن به مجله را پوشش مدل. هنگامی که او وارد شدند او به پایان رسید تا نیاز به صبر در جک (پیتر برگمن) و نیک (جاشوا فردا) به پایان بحث خود را بیش از که بود ، آنها حتی نمی تواند توافق بر نحوه لباس پوشیدن برای خواننده. این مجله در دردسر بزرگ و آنها مطمئن نبودند اگر حتی کتی پری را تا پایان صرفه جویی در همه چیز.

در نهایت چک کردن لحظه ای کلاسیک از اوت 14, 2015, در روز جمعه. نیل ساخته شده جبران در دوون (Bryton جیمز) و هیلاری را (Mishael Morgan) عروسی. هیلاری مشکوک است که نیل بود تا به چیزی عجیب و غریب. اما آنها صحبت کردیم همه چیز و نیل به او گفت که در حالی که آن را به چالش کشیدن بیش از درد او خیانت او برنامه ریزی برای حرکت به التیام درد. او اصرار داشت که هیلاری و دوان به راحتی تنفس و او حتی گفته است که مراسم عروسی خود را هدیه به آنها. هیلاری یک عروس خیره کننده و دوان سعی کردم به صحبت کردن با او قبل از مراسم اما او موفق به قرار دادن او را. عروسی شروع شد و کسی در راه می رفت زمانی که وزیر خواست برای هر گونه اعتراض خود را به اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>