“جوان و بی قرار’ ستاره Jordi Vilasuso نشان می دهد تمام خانواده خود را در نبرد با کروناویروس

جوان و بی قرار ستاره Jordi Vilasuso که به تصویر می کشد ری روسالس در نشان دادن, نشان داد در روز پنج شنبه که خانواده او تا به مبارزه با COVID-19 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک ویدئو که به طول انجامید بیش از هشت و نیم دقیقه Jordi و همسرش, Kaitlyn توضیح داد که آنها همراه با دو دختر خود را گرفتار این ویروس. زن و شوهر اشاره کرد که خود را منجی بود که آنها در معرض کسی دیگری که تست مثبت برای COVID-19 و روز بعد زمانی است که امن تر در خانه و اقدامات به اثر رفت. از آنجا که نه Jordi و نه Kaitlyn بودند نه در قبل از آنها آگاه بودند آنها به این بیماری است.

Kaitlyn شروع به داشتن علائم و Jordi آغاز شده در حال اجرا یک تب است ، او تجربه بسیار سخت تر علائم از او و نیاز به یک استنشاقی برای کمک به او تنفس در یک نقطه. این بازیگر نشان داد که او تا به حال یک تب برای سه روز و احساس بیمار به طور کلی. هر دو دختران خود را کردم ویروس و آنها گزارش دادند که “خفیف” علائم است که کودکان در واقع شامل پنومونی برای دختران خود بود که فوق العاده ترسناک. در حال حاضر همه به نظر می رسد سالم و بهبود پس از رمان coronavirus که هر دو آنها اشاره کرد احساس می کردم که هیچ چیز آنها می خواهم همیشه قبل از تجربه.

در عید پاک یکشنبه خواهد بود سه هفته پس از اولین تجربه اولین علائم و Jordi و بچه های خود را دنبال کرد و در مدت کوتاهی پس از او. این بازیگر و همسرش نماز به کسانی که رنج می برند از این بیماری است. آنها همچنین تشکر از همه در خط مقدم است که کمک به کسانی که بیمار هستند و همچنین کسانی که در حال تضمین میکند که مردم هنوز هم می تواند ضرورت. در پایان آنها به مردم توصیه می شود لطفا به ماندن در خانه.

بیش از 11,000 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید در Jordi را مجدد از همسرش تصویری. به علاوه بیش از 550 نفر سمت چپ نشاط بخشی و مثبت پیام برای بازیگر و خانواده خود را به عنوان آنها بهبود می یابند. بسیاری از کسانی که پاسخ داده بودند Jordi را Y&R co-stars. او دومین بازیگر نقش اول مرد از سی روز درام که تا به حال COVID-19. گرگ Rikaart (کوین فیشر) قبلا نشان داد که او تا به حال بیماری است.

“Omg! واقعا؟! من خیلی متاسفم!!!!!!! عشق به همه شما!” نوشت: Melissa Ordway که به تصویر می کشد ابی نیومن در sudser.

“اوه نه!! من متاسفم شما بچه ها!! شما خیلی قوی است. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری. ارسال شما تمام عشق ما” چلسی Lawson بازیگر, ملیسا, Claire اگان پاسخ داد.

“اوه ، این دیوانه است. نعمت به شما و خانواده خود را. چه یک کابوس است که باید شده اند. ما تمام شده است ترس از این امکان. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری و برای اجازه دادن به هر کس می دانم که شما بچه ها امن هستند و از طریق قطعات سخت. امیدوارم که شما بچه ها احساس بهتر!” گفت رابرت آدامسون که نوح نیومن در صابون.

Kaitlyn اشاره کرد که او را از به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر از تجربه خود را برای کمک به دیگران که در حال تحمل این ویروس در امیدوار است که واقعیت خود را ممکن است کمک به دیگران که در حال مرور این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>