“جوان و بی قرار’ ستاره شکارچی کینگ Teases تابستان و کایل آینده

جوان و بی قرار ستاره شکارچی کینگ بحث خود را بر روی صفحه نمایش alter ego تابستان عاشقانه با اولین عشق Kyle ابوت با Soap Opera Digest. او به برخی از بینش به آینده برای این دو که به تازگی پیوست پس از فراز و فرودهای بسیاری در طول سال.

خلاصه بعد از یک ازدواج است که کایل (مایکل Mealor) ارائه شده تابستان (شکارچی کینگ) در ارز برای اهدای یک قطعه از کبد به لولا (ساشا Calle) کایل و تابستان طلاق گرفته است. سپس کایل به سرعت ازدواج لولا و در حالی که آنها تا به حال یک دوره ماه عسل. این مسائل با آنها ارتباط بودند هرگز حل و فصل شود و کایل نگه داشته و احساس کشیده نسبت به تابستان به خصوص از آنجایی که آنها با هم کار می کرد در Jabot.

شاه اشاره کرد که او بیش از حد شگفت زده در مورد شخصیت او هم با کایل.

“این هرگز از قلمرو امکان است که در تابستان و کایل شد رفتن به پشت هم حداقل در چشم من چون آنها یکدیگر را برای اولین بار عاشق” شاه اعتراف کرد “من احساس می کنم مانند آنها به نوعی با هم گره خورده است که از طریق آن. به عنوان بازی تابستان من می خواهم که برای او. او آن را می خواهد تا بد. من واقعا هیجان زده بود که من به عنوان خوانده شده که آنها با هم برگردیم.”

آن ضرری ندارد که خارج از صفحه نمایش Mealor و پادشاه نیز یک دوستی فوق العاده که در آن آنها خنده و لذت بردن از شرکت های یکدیگر بین صحنه و در حال اجرا خط.

“من عاشق کار با مایکل [Mealor]” بازیگر گفت.

در حالی که بسیاری از بینندگان ناراضی بودند برای دیدن کایل و لولا پایان ازدواج خود را به سرعت و بدون دادن واقعا آن را مناسب سعی کنید در تابستان و کایل نیز باید مقدار زیادی از طرفداران پس از آنها بوده ام پس آنها کودکان بودند. کایل یک ابوت و تابستان است نیومن و آنها هر دو درک فشار بالا مانند مشخصات خانواده و شغل.

“من احساس می کنم هیچ کس درک یکدیگر در سطوح دیوانه خود را خانواده. من فکر می کنم آنها یک بازی خوب است. من می خواهم آنها را با هم.”

هنگامی که زمان داستان به سمت چپ خاموش کایل و تابستان تا به حال فقط تیمی برای خنثی کردن تئو (تایلر جانسون) در سخنرانی های خود به جک (پیتر برگمن) به آمده تا با تمرکز جدید برای Jabot. کایل به پایان رسید تا تحت تاثیر قرار دادن پدر و تئو مجبور به ترک با دم خود را بین پاهای خود را در روز تولد خود را کمتر.

در حال حاضر سی روز درام است که در وقفه با توجه به سرعت پایین تولید در میان coronavirus همه گیر و ماندن در خانه سفارشات و در جای خود از قسمت جدید این صابون در موضوع هفته reruns. هنگامی که داستان جدید شروع دوباره, به احتمال زیاد, Kyle و تابستان همچنان به حرکت رو به جلو در روابط خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>