“جوان و بی قرار’ ستاره شکارچی کینگ مذاکرات در تابستان بر روی صفحه نمایش رقیب

جوان و بی قرار ستاره صحبت با Soap Opera Digest در مورد او بر روی صفحه نمایش را تغییر دهید نفس رقیب ابی. این هیچ راز است که در تابستان و ابی نیست معمولی خواهرزاده و خاله رابطه است. آنها بوده ام در گلوی یکدیگر چندین بار در طول سال اما از روی صفحه نمایش است که یک داستان متفاوت است. تابستان بازیگر صحبت در مورد زندگی واقعی دوستی با ابی بازیگر Melissa Ordway.

“این خیلی خنده دار است زیرا ما فقط نفرت هر یک از دیگر بر روی صفحه نمایش” پادشاه گفت: این مجله. “ابی و تابستان نمی تواند ایستاده یکی دیگر. ما همیشه به شوخی در بین صحنه. گفتم: ‘تو بدترین عمه همیشه!’ او را مانند ‘تو بدترین زاده تا کنون!’ و ما همیشه باید به یکدیگر معنی به نظر می رسد.”

در داستان ابی و تابستان به ندرت یک نوع کلمه برای گفتن در مورد هر یک از دیگر. که ممکن است به چیزی برای انجام با سابقه خود را از مردان مشکلات. در تابستان عمه ابی خواب با شوهرش, Austin (متی اتکینسون) که آیا هر چیزی به تقویت رابطه خود را. آنها اغلب در گلو یکدیگر و بدست فیزیکی به دعوا با یکدیگر در زمان های مختلف.

وجود خود را بر روی صفحه نمایش دشمنی شاه و Ordway دوستان خوب هنگامی که دوربین را متوقف نورد.

“پس از آن ما می بینید و من مثل بغل کردن او. این خیلی خنده دار است که ما باید به مانند ما از یکدیگر متنفر است” پادشاه گفت.

به علاوه از آنجایی که آنها باید یک زمان خوب با هم پادشاه و Ordway مبارزه به نوبه خود به خود تغییر غرور وقتی که آن زمان به ساقه صحنه با هم. در زمان آنها باید سعی کنید سخت است چرا که دوستی خود را بسیار متفاوت از رابطه شخصیت خود را به اشتراک بگذارید.

“چند روز واقعا سخت است چرا که یکی از ما هنوز هم یا خنده و پس از آن ما نمی تواند متوقف شود. اما من می پرستمش ملیسا. او یکی از شیرین ترین مردم” بازیگر بوده.

او همچنین نشان داد که Ordway که مادر دو می رسد در مجموعه در ساعت اندکی از صبح لباس پوشیدن و در لباس های زیبا در حالی که پادشاه را نشان می دهد تا در لباس خواب. برای پادشاه Ordway شبیه Superwoman در چگونه به خوبی او موفق پدر و مادر و کار برای فردا روز درام.

صابون در حال حاضر در حال پخش theme هفته از reruns با توجه به تولید آن shutdown در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما در جریان داستان ابی و تابستان خود را در تقابل چون تابستان و کایل (مایکل Mealor) را با هم ترک لولا (ساشا Calle) دل شکسته. لولا توسط آشپز در ابی رستوران جامعه و زنان نیز دوستان است. ابی درک نمی تابستان و کایل را ریونیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>