“جوان و بی قرار’ ستاره گرگ Rikaart Teases Kevin & Chloe آینده

جوان و بی قرار ستاره گرگ Rikaart به تازگی به طعنه آینده خود را بر روی صفحه نمایش را تغییر دهید نفس کوین رابطه با چوپان به Soap Opera Digest. او انتظار داشت که زن و شوهر اولین نوزاد پسر با هم زمانی که نشان می دهد در رفت وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یکی از آخرین داستان جدید ویژه حمام نوزاد خود را, و او بود که نزدیک شدن به زایمان.

چوپان زن (الیزابت Hendrickson) تا به حال دو دختر — Delia که گذشت و بلا که به پایان رسید تا بودن کوین دختر. این بار متفاوت است, هر چند, چرا که آنها با داشتن یک پسر و کوین هرگز پدر یک پسر قبل از. او بیشترین ارتباط با پدر خود و است که باعث شده تا برخی از نگرانی برای تکنولوژی ویز. Rikaart طعنه که شخصیت او ممکن است در مورد چند چیز که می آید به بالا بردن یک جنس های مختلف.

“من فکر می کنم او باید برخی از اضطراب در مورد آن. او با اشاره به چوپان زن است که او می ترسم که او ممکن است با تصویب برخی از صفات بد و با یک پسر به نظر می رسد مانند وجود دارد ممکن است بیشتر از یک شانس است که اتفاق می افتد. بنابراین من فکر می کنم او تا به برخی از عصبانیت بیش از اینکه یک پدر به پسر” او گفت:.

چیز دیگری که این بازیگر صحبت در مورد اینکه آیا یا نه این زن و شوهر خواهد ازدواج هنگامی که جوان و بی قرار شروع تولید دوباره. او مطمئن نیستید که چه داستان طرح بودند اما او احساس او تا به حال یک دسته خوب در آنچه که آنها نیاز به اقامت متعهد به یکدیگر و بالا بردن خانواده خود را با هم.

Kevin (Greg Rikaart) and Chloe (Elizabeth Hendrickson) are reunited on the CBS series THE YOUNG AND THE RESTLESS.
  مونتی Brinton / CBS

“من احساس می کنم که کوین و چوپان باید یک چیز خوب است و به نظر می رسد که به اندازه کافی برای آنها… من فکر می کنم کوین و چوپان زن باید احساس قشنگ پیوند می خورند وقتی که می آید به پدر و مادر, به طوری که آنها واقعا نیاز است که مجوز ازدواج” گفت: Rikaart.

دیگر امکان هیجان انگیز است که بازیگر به نظر می رسد به مانند بود که امکان یکی از فرزندان خود را به گرفتن برخی از چوپان یا کوین کمتر صفات مطلوب. آنها هر دو شناخته شده و به صورت نقشه و گرفتن مقدار زیادی از مشکلات در شهرستان گنوا در دور و خیلی نزدیک تر گذشته است. Rikaart گفت: این مجله که او می تواند زن و شوهر نیاز به کشف کردن که چگونه به مقابله با مشکل خود را فرزند بسیار شبیه به مادران آنها — استر (کیت Linder) و گلوریا (جودیت چاپمن) — تا به حال به انجام.

در حالی که انتظار زن و شوهر زندگی می کردند در صدراعظم عمارت زمانی که جوان و بی قرار را متوقف فیلمبرداری با توجه به COVID-19 بازیگر گفت که او بر این باور است که آنها ممکن است به محل خود را مدتی به زودی به خصوص با توجه خود را بر روی صفحه نمایش شریک امادگی برای طراحی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>