“جوان و بی قرار’ اخلال گران هفتگی پیش نمایش ویدئو: نیک تکان دهنده انتخاب

جوان و بی قرار اخلال گران هفتگی پیش نمایش ویدئو برای 30 مارس تا آوریل 3 teases که چیز گرم در شهرستان گنوا. ریسک بالاتر نسبت به همیشه نیک و فیلیس در نهایت تصمیم گیری آینده خود را — آنها را یا نمی کنند ؟ به علاوه آدم تبدیل می شود تا دمای هوا در ویکتور زمانی که او blackmails پدرش.

فیلیس (Michelle Stafford) اعلام کرد که او و نیک (جاشوا فردا) نمی توانید به عقب با هم و سپس او اشاره می کند که آنها را به فکر می کنم همه چیز را از طریق. در این مرحله آنها لذت بردم چند رول در هی با هم, اما هر زمان که آنها هر دو می گویند نیست هر چیزی واقعی است. آخرین باری که سعی کردم به یک رابطه عاشقانه را این همه از هم جدا افتاد که فیلیس شهادت در برابر نیکی (ملودی توماس اسکات), Victoria (آملیا Heinle) و شارون (شارون مورد) در طول J. T. (تاد Luckinbill) محاکمه. اگر چه آن نشده است که به مدت طولانی از J. T. بازگشت و زنده است و هیچ چیز در واقع اتفاق افتاده است به زنان دیگر نیک به نظر می رسد که نقل مکان کرد در گذشته خشم خود را در Phyllis.

البته نیکی وحشت زمانی که او متوجه می شود که همه چیز در حال گرم کردن بین پسر و فیلیس. او berates نیک و می پرسد که چگونه او می تواند حتی در نظر درگیر شدن با او را دوباره. در حالی که نیک را دوست دارد مادر او ممکن است مایل به گرفتن مشاوره خود را در زندگی عشق خود را. به نظر می رسد نیک و فیلیس ممکن است آن را به دیگری را امتحان کنید با وجود چه هر کس دیگری احساس می کند در مورد مراسم خود را. فیلیس میسازد که همه در خط زمانی که او نیک می پرسد اگر او می خواهد به آن سرعت و یا پایان آن همه حق در آن وجود دارد.

در جای دیگر علی (مارک گراسمن) دارای محصولات ویکتور (Eric Braeden) و او از ترس به استفاده از آنها. او می داند که ویکتور کشته الهام (ماریا DiDomenico) پدر همه کسانی که سال پیش در کانزاس است. هنگامی که آدم در برابر ویکتور سبیل مدعی است که پسر خود را بدون اثبات قرار است بد عمل. اما آدم به تولید یک پاکت پر شده با تمام جزئیات. سپس آدم می گوید ویکتور که تنها چیزی که او را به انجام است هشدار مقامات و ارائه آنها را اثبات و ویکتور به پایان خواهد رسید تا رفتن به زندان است. انتقام این است که یک ظرف به بهترین وجه در خدمت سرد است و این یکی از چندین سال در ساخت. پس از همه, Victor قاب آدم برای قتل او مرتکب نشده و آدم به پایان رسید تا با صرف وقت در زندان و دور از چلسی (Melissa کلر اگان) و کانر (یهودا Mackey) به دلیل آن است. در حال حاضر جداول تبدیل شده است و آدم در حال برنامه ریزی برای باج خواهی پدرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>