“جوان و بی قرار’ بازی دو هفته پیش رو: ویکتور ایستاده

جوان و بی قرار اخلال گران برای دو هفته پیش رو هفته از آوریل 13, اذیت کردن, که Nate و آماندا عاشقانه رشد می کند در حالی که بیلی تعقیب چیزی بزرگ است. به علاوه جک باعث می شود گیج کننده کشف و ویکتور می دهد و اتمام حجت.

Nate (Sean Dominic) و آماندا (Mishael Morgan) نزدیکتر با توجه به آماتور ورزش ها صابون. آماندا به تازگی جرأت به دکتر می دانم که او را آماده برای یک تاریخ واقعی و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد رابطه خود را به جلو حرکت خواهد کرد. پس از برخورد با ریپلی ترنر (مسیحی Keyes) و یادگیری او را در زندان برای جنایت, آماندا در نهایت آماده برای متوقف کردن زندگی در ترس و تمرکز بر روی چیزهای مثبت در زندگی است. او و Nate یک جرقه و آن را رشد خواهد کرد به یک شعله به عنوان آنها را وادار به شناختن یکدیگر بهتر و صرف مقدار زیادی از زمان با هم. آنها هر دو کار برای دوون (Bryton جیمز) و النا (Brytni Sarpy) درمانگاه به طوری که آنها مقدار زیادی مشترک است. این یک مشکل است, آماندا هنوز هم به نظر می رسد درست مثل هیلاری (Mishael Morgan) و آن را به احتمال زیاد آنها به نحوی مرتبط است. که درام می تواند در نهایت رانندگی گوه بین زن و شوهر خوشحال.

در همین حال ویکتور (Eric Braeden) قرار می دهد جلو اتمام حجت. به نظر می رسد مانند او به آدم (مارک گراسمن) خواسته راه بیش از حد به سرعت. کسانی که نزدیک به ویکتور مانند نیکی (ملودی توماس اسکات) متوجه شدم که او باید برخی از دلیل و یا طرح در آثار زیرا او هرگز فقط دست نیومن شرکت به آدم یا هر کس دیگری. سبیل نمی کشد بیش از حد خوب بودن تهدید. در حال حاضر ویکتور اجازه می دهد تا آن را شناخته شده است که او تمایلی به ادامه راه همه چیز شده اند.

در جای دیگر بیلی (جیسون تامپسون) می رود و پس از یک منجر شود. او یک احساس تازه ای از هدف وقتی که می آید به کار خود را در صدر اعظم. او می خواهد به مطمئن شوید که او می شود مقدار زیادی از کسب و کار خود و لیلی (Christel خلیل) ارتباطی جدید را بدست آورد. این ارتباط می تواند در یک قیمت می آیند ، بیلی گذشته عمده طرح به پایان رسید و در فاجعه هنگامی که لیلی نمیفهمد او تحریف یک نامزد برای یک کار.

جک (پیتر برگمن) کشف چیزی گیج کننده است. به تازگی تئو (تایلر جانسون) شده است نقشه برای پایین آوردن کایل (مایکل Mealor) و بیش Jabot. جک از دست خلق و خوی خود را با هر دو مردان و او دقیق یک سری از عواقب آنها ، تئو به نظر می رسید به آن را سرد اما جک ممکن است پیدا کردن سرنخ در مورد آنچه در جریان است با این شرکت است. این می تواند در نهایت منجر به تئو احتمالی سقوط, چرا که حتی اگر جک است که با تمرکز بیشتر بر روی دینا (مارلا Adams) او هنوز هم در خانواده شرکت می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>