“جوان و بی قرار’ بازی دو هفته پیش رو: شارون و نیکی اتصال

جوان و بی قرار اخلال گران برای دو هفته پیش رو هفته مارس 9 نشان می دهد که بیلی طول می کشد خطر در حالی که جیل یک طرح مخفی. به علاوه ویکتور باعث می شود قدرت حرکت و نیکی و شارون اوراق قرضه.

بیلی (جیسون تامپسون) طول می کشد خطر با توجه به آماتور ورزش ها صابون. او در نزدیکی پایین سنگ اما بیلی است که هنوز هم در رفتن. جک (پیتر برگمن) توصیه به رفتن به یک جلسه و پس از انجام نیکی (ملودی توماس اسکات). ویکتوریا (آملیا Heinle) به او گفت در هیچ شرایط نامشخص به او را به تنهایی ترک و او را با تمرکز بر گرفتن زندگی خود را به, چگونه آن را قبل از ریپلی (مسیحی Keyes) چاقو ، او تبدیل جیل (جس والتون) پیشنهاد کار و در حال حاضر بیلی می داند که این زمان را به یک فرصت است. در واقع, آن می تواند در نهایت تنها راه بیلی می تواند زندگی خود را در مسیر بازگشت.

در همین حال ویکتور (Eric Braeden) باعث می شود قدرت حرکت می کند. آن را صادقانه تنها نوع حرکت سبیل می سازد. با ویکتوریا (آملیا Heinle) دوره نقاهت او را به اطمینان حاصل شود که نیومن شرکت در حال اجرا است قوی در غیاب او. بازنشسته و یک دلیل اما او به کسی او اعتماد به نگه داشتن همه چیز به خوبی پیش میرود. آدم (مارک گراسمن) می خواستم به گام و ویکتور می خواستم نیک (جاشوا فردا) به مرحله برای ویکتوریا. آدم انگیزه بودند مشکوک چرا که او به تازگی تهدید به شروع Dark Horse دوباره بود که یک رقیب برای کسب و کار خانوادگی.

در جای دیگر جیل (جس والتون) دارای یک طرح مخفی. این هیچ راز که با وجود همه او انجام شود او نتواند کالین (تریستان راجرز). اما جیل وعده داده است او نمی خواهد او را به این زمان. برای کالین هل دادن سخت را به نفع خود همسر خود را دوباره. به جای جیل ممکن است در نهایت انجام کاری را Colin پرداخت برای آنچه که او انجام داد به دوون (Bryton جیمز). حتی اگر دوون نیست مایل به رفتن پس از کالین جیل ممکن است آماده به اجازه دهید او را بدون پرداخت پول برای او بد رفتار. این می تواند باشد که کالین در نهایت تحت فشار قرار دادند جیل بیش از حد.

در نهایت نیکی (ملودی توماس اسکات) و شارون (شارون مورد) اوراق قرضه. تا آنجا که شارون می خواهد همه به درمان او راه آنها معمولا در حال حاضر او هنوز هم نیاز به حمایت دایره به عنوان او مبارزه با سرطان پستان است. اگر چه تحت شرایط عادی وجود ندارد و عشق از دست رفته بین نیکی و شارون نیکی مراحل به حمایت از او ex-پدر و مادر دو تا از نوه های او به عنوان شارون تحت شیمی درمانی و تجربه عوارض جانبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>