جوان و بی قرار اخلال گران برای دو هفته پیش رو هفته از 17 فوریه نشان می دهد که دوان همچنان به سعی کنید برای پیدا کردن ثروت از دست رفته خود را. به علاوه نیکی میزبان ویکتور جشن و سرور جیل با این نسخهها کار برای حفظ بیلی در خط و آدم برگ چلسی حیرت زده کرد.

دوون (Bryton جیمز) به شرح زیر سرب در پول خود را با توجه به آماتور ورزش ها صابون. او ثروت خود را به عصا (Daniel Goddard) پس ظاهرا تصدیق خواهد داد که کاترین صدراعظم می خواستم عصا به او وارث. اما همه که تبدیل به یک طرح هماهنگ توسط کالین (تریستان راجرز) و او در زمان پول از عصا و چپ. البته نیشکر است که ظاهرا در اروپا با دوقلوها و دوون در تلاش است با کسب و کار خود را که بدان معنی است که او تا به حال اجازه دهید به ماریا (Camryn گرایمز) بروید و قدرت ارتباطات است. دوون متعهد به پیدا کردن خود را در اواخر مادر بزرگ ثروت و او اجرا می شود در یک تعقیب و گریز سعی کنید برای بازیابی پول.

در ضمن آماندا (Mishael Morgan) که حداقل خودش را در کالین کلاهبرداری در مشکل است. سابق او نامزد ریپلی ترنر (مسیحی Keyes) به پایان خواهد رسید تا wreaking ویران در شهرستان جنوا و او را به مقدار زیادی از کمک به ایمن ماندن. بیلی (جیسون تامپسون) احتمالا مرحله سعی کنید برای کمک به, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای وکیل.

همچنین در این روز بزرگ در نهایت می آید و نیکی (ملودی توماس اسکات) میزبان جشن و سرور برای نیومن شرکت سالگرد 50 و ویکتور نیومن (Eric Braeden). همه جمع آوری, به مناسبت, و حتی ویکتور اولین بار, همسرم, جولیا (مگ بنت) بازگشت به جشن سبیل. قسمت خواهد شد در فوریه 18, 19 و 20 و مانند اکثر نیومن آن را به پایان خواهد رسید با صدای بلند.

آدم (مارک گراسمن) stuns چلسی (Melissa کلر اگان) با آخرین حرکت می کند. او مورد بحث احتمالا در حال حرکت به پاریس با روز ولنتاین و به نظر می رسد مانند آدم را ممکن است خوب است که امکان. این زن و شوهر مطمئنا تقسیم زمان بین جنوا و شهر پاریس است. این حرکت همچنین می تواند به چیزی برای انجام با فیلیس (Michelle Stafford) بدانند چه آدم و شانس با هم در لاس وگاس. فیلیس طول می کشد کنترل و او را خوب بکار بردن قدرت او است.

سرانجام جیل (جس والتون) نشان می دهد تا به نگه داشتن پسرش بیلی در خط. او نیست با ترک ویکتوریا (آملی Heinle) اما او می شود و او را درگیر در آخرین پروژه و نگه می دارد که بیلی به چیزی علاقه مند تا شاید او نمی خواهد مارپیچی خارج از کنترل راه او در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de