جوان و بی قرار اخلال گران برای دو هفته پیش رو, مارس 24 به ارمغان می آورد یک اتمام حجت از ویکتور در حالی که نیکی می کند یک کشف غیر منتظره. به علاوه جک و اشلی لذت بردن از یک لحظه و ابی یابد و خودش را در گوشه ای.

پس از نیکی (ملودی توماس اسکات) جشن جشن نیومن شرکت و همسرش به پایان رسید و در هرج و مرج, ویکتور (Eric Braeden) ارائه می شود اتمام حجت با توجه به آماتور ورزش ها صابون. پس از ریپلی (مسیحی Keyes) سقوط نیکی (ملودی توماس اسکات) جشن ویکتور می خواهد پاسخ و او می خواهد آنها را بلافاصله. زمانی که ویکتور خواسته چیزی اتفاق می افتد, و یا دیگری. هر که در پایان دریافت از خشم بدون شک آرزو می کنم او می خواهم ساخته شده انتخاب های مختلف در زمان سبیل به پایان رسید.

در ضمن جک (پیتر برگمن) و اشلی (Eileen Davidson) تا به حال برخی از بار خشن به تازگی. او بسیار بد انتقام برادر خود را در فرم از او فکر می کنم که John Abbott نبود پدر بیولوژیکی خود را. سپس, زمانی که او در نهایت نمیفهمد همه چیز تند و زننده بازدهی طرح از خود خواهر, اشلی چپ جک و کسب و کار خانواده را ویران کرد با در نظر گرفتن اختراع ثبت شده خود و رفتن به شروع یک شرکت رقیب من زیبایی در پاریس. به تازگی آنها پیوست و این دو شرکت و شروع به کار دوباره با هم و به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در حال بهبودی خود را شکسته ارتباط است. در آن رگ جک باعث می شود یک حرکت به اشلی و آن را می تواند در نهایت تغییر مقدار زیادی از چیزهایی برای این خواهر و برادر.

در جای دیگر ابی (Melissa Ordway) گوشه است. او رفت و به طول های بزرگ به خلاص شدن از شر فیلیس (Michelle Stafford) به عنوان شریک کسب و کار در گراند هتل ققنوس. اما فیلیس موفق به از بین بردن worm راه خود را به کسب و کار است که ایده او در ابتدا با تهدید چلسی (Melissa کلر اگان) برای حفظ آدم (مارک گراسمن) در خارج از زندان. در حال حاضر فیلیس است hellbent هل دادن ابی ، به نظر می رسد که فیلیس هدف نهایی. فیلیس احساس می کند مانند هتل است نوزاد خود و آدم (مارک گراسمن) به پایان رسید تا برش او را از آن و در حال حاضر او یابد و خودش را با دست بالا در برابر هر کسی که انجام داده اشتباه در چند ماه گذشته ،

در نهایت نیکی باعث می شود غیر منتظره اتصال. شارون (شارون مورد) بیشتر نگه داشته او را تشخیص سرطان سینه تحت کاری ادامه داده اند. فیلیس موفق به پیدا کردن و شارون مشترک خبری با نیک (جاشوا فردا) ری (Jordi Vilasuso) و فرزندان او. اما او نه می خواستم به احساس ترحم بقیه مردم در شهرستان گنوا بنابراین هر کسی که می داند نگه داشته است اخبار و آرام. پس از نیکی متوجه چند چیز شارون انجام داده است او متوجه می شود که او ex-دختر-در-قانون بیمار است. نیکی واکنش به شارون سرطان همه را شگفت زده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im