“جوان و بی قرار’ بازی دو هفته پیش رو: Mariah التماس بخشش

جوان و بی قرار اخلال گران برای دو هفته پیش رو هفته مارس 16 آوردن آماندا با تکیه بر مقابله و در حالی که آدم و ویکتور دوباره به گذشته. به علاوه جک تلاش می کند تا به نگه داشتن برادرزاده اش تئو تحت کنترل و ماریا در نهایت کار به تسا او را ببخشد.

آماندا (Mishael Morgan) confides در Nate (Sean Dominic) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. این هیچ راز است که Nate دوست دارد و آنها به مقدار زیادی از زمان با هم. اما آماندا اتصال به بیلی (Jason Thompson) به نظر می رسد قوی تر است. البته بعد از بیلی و آماندا بوسه بیلی است و تحقق آن ممکن است معنی او و آماندا نمی حرکت رو به جلو در روابط خود را. در حال حاضر آماندا نوبت به مقابله و برای حمایت از او به عنوان حرکت رو به جلو با زندگی پس از برخوردهای اخیر با ex-نامزد ریپلی ترنر (مسیحی Keyes).

در ضمن آدم (مارک گراسمن) سوالات ویکتور (Eric Braeden) در مورد گذشته است. آدم خوشحال نشده بود که ویکتور تصمیم گرفت به جای نیک (جاشوا فردا) در نیومن مدیر عامل شرکت صندلی در حالی که ویکتوریا (آملیا Heinle) بازیابی از زخم چاقو. او قول داد به عنوان رئیس این شرکت و او ممکن است یک راه عالی برای انجام این کار — به دنبال ویکتور گذشته كرده و مقدار زیادی وجود دارد. به علاوه آدم و ویکتور رابطه همیشه تلاش می کرد به دلیل راه آدم بزرگ بدون او. این احتمال وجود دارد آدم می کشد سبیل به وظیفه در مورد اینکه چرا او اجازه داده است که به اتفاق می افتد.

در جای دیگر جک (پیتر برگمن) کار می کند برای حفظ تئو (تایلر جانسون) تحت کنترل است. چیزهایی که بین تئو و کایل (مایکل Mealor) نیست و در همه بهبود یافته پس از کایل و لولا (ساشا Calle) تقسیم و کایل شروع به قدمت تابستان (شکارچی کینگ). پس از تئو و لولا در حال رشد و نزدیک آن را پرسیده دشمنی بین دو نفر از دوستان. جک یک شرکت به اجرا به عنوان به خوبی به عنوان یک خانواده برای نگه داشتن با هم, و او می ترسد که تئو در حال رفتن به فشار همه چیز بیش از حد, بنابراین جک تلاش می کند به سلطنت برادرزاده اش.

در نهایت ماریا (Camryn گرایمز) می خواهد بخشیده شود. در طول رابطه خود Mariah بخشوده تسا (Cait فربنکس) چندین و چند بار و در حال حاضر ماریا درخواست دوست دختر خود را به انجام همان ، البته تسا نمی تقلب در Mariah اما تس هم شکستن اعتماد او. آنها در تلاش برای حرکت گذشته تسا بسیاری نهفته است و حذفیات. در حال حاضر آن را Mariah را به نوبه خود برای به دست آوردن بخشش. او برای متقاعد کردن تسا که گذشت در قضاوت موقت بود و هرگز دوباره اتفاق می افتد که می تواند در نهایت یک چیز دشوار است برای اثبات و پیگیری از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>