“جوان و بی قرار’ اخلال گران در روز چهارشنبه: Devon & آماندا رسیدن به درک

جوان و بی قرار اخلال گران برای چهار شنبه, مارس 25 آشکار یک کل درک جدید بین دوان و آماندا زمانی که آنها در نهایت پیدا کردن چیزی به کار نسبت به هم است که کمک به دیگران در شهرستان گنوا.

آماندا (Mishael Morgan) و دوان (Bryton جیمز) قادر به یافتن زمینه های مشترک با توجه به آماتور ورزش ها صابون. آماندا ورود در شهرستان گنوا چپ دوون حیرت زده کرد چرا که او نگاه بسیار شبیه به اواخر خود را با همسر هیلاری (Mishael Morgan). به علاوه, Amanda درگیر شد در کالین (تریستان راجرز) جعلی خواهد طرح به پایان رسید که با کالین سرقت کاترین صدر اعظم ثروت بنابراین به طور طبیعی, دوون فرض بدترین. آن را به نظر می رسید بیش از حد از یک تصادف که آماندا بود که هیلاری را در انیمه. برای یک زمان دوون درمان نیست آماندا بسیار خوب و دوست دخترش النا (Brytni Sarpy) بود و نه هیجان زده در مورد او یا. دوون همچنین اعتراف کرد که با دیدن آماندا به او گفت که او می خواهم از دست رفته در Hilary و فرزند متولد نشده خود را که ساخته شده همه چیز سخت تر برای او در طول این زمان.

اما با وجود از دست دادن ثروت خود را برای یک زمان و با وجود عزاداری هیلاری و نوزاد خود را دوان و النا موفق به ایجاد یک جدید فوق العاده درمانگاه با Nate (Sean Dominic) کمک کند. درمانگاه خود را کمک خواهد کرد که کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر در شهرستان گنوا تضمین این که مردم باید دسترسی به مراقبت های پزشکی و این یک چیز فوق العاده بوده و قادر به انجام. بعد از شنیدن برنامه های خود و دیدن برخی از افرادی که در این درمانگاه کمک خواهد کرد که آماندا هم متوجه شدم که او می خواست به انجام بخشی خود را برای کمک به مردم بیش از حد نیاز به جای حرکت رو به جلو با شرکت های بزرگ و یا انواع دیگر از مشتریان.

به نظر می رسد مانند دوان و النا به پایان خواهد رسید استقبال آماندا کمک به رغم گذشته خود تفاوت دارد. پس از همه, هدف اصلی خود را برای کمک به کسانی که کمتر خوش شانس و بسیاری از مشتریان خود را نیز ممکن است نیاز به خدمات حقوقی که آماندا می تواند ارائه دهد. این یک پیروزی برای همه تا زمانی که دوان می توانید مسئولیت رسیدگی به دیدن کسی که به نظر می رسد درست مثل هیلاری در روز و روز را.

صحبت از به دنبال مانند هیلاری آماندا به تازگی افتتاح شد تا به مقابله و در مورد گذشته و او به اشتراک گذاشته است که او می خواهم در خانواده ها. زمانی که Nate خواسته در مورد آماندا به دنبال او بیولوژیکی خانواده او بود بیش از حد باز حتی به بحث در مورد آن. با توجه به این که آماندا نمی دانید که بسیار در مورد آنها وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول است که او هیلاری را دوقلو که بدون شک می تواند یک شوک برای همه, و, آن می تواند یک تفاوت بزرگ برای دوون در او چگونه رفتار آماندا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>