“جوان و بی قرار’ اخلال گران برای پنج شنبه: چوپان Stuns چلسی

جوان و بی قرار اخلال گران برای روز شنبه, مارس 21, اذیت کردن, اصلی, بمب, برای, آدم, زمانی که او در نهایت می آموزد که چه ویکتور نگه داشته است راز این همه سال. به علاوه چوپان و کوین گرفتن یک دوش کودک برای نوزاد جدید خود را و چوپان برگ چلسی حیرت زده کرد.

ویکتور (Eric Braeden) آیا کنترل خسارت با توجه به آماتور ورزش ها صابون. هنگامی که ویکتوریا (آملیا Heinle) نشان می دهد که او قصد دارد با استفاده از الهام (ماریا DiDomenico) برای پایین آوردن آدم (مارک گراسمن) نیکی (ملودی توماس اسکات) می گوید دخترش حقیقت در مورد آنچه که ویکتور در حال انجام است. به جای حمایت کردن و اجازه دادن به ویکتور مراقبت از همه چیز, چند, ویکتوریا اجرا می شود مستقیما به آدم و اشاره دارد که چیزی بسیار بزرگتر در رفتن و کلمات او را ترک آدم spooked.

در همین حال ویکتور مذاکرات با الهام و او به پایان می رسد تا در حال آماده شدن برای ترک جنوا شهرستان پس از او می شنود آنچه او برای گفتن دارد. در نهایت آدم می رود به ویکتور مایل اطمینان. در حالی که ویکتور تلاش می کند برای جلب رضایت آدم از مرد جوان خواست قرارداد را بلافاصله. یک بار دیگر, چند, نیکی overhears و او به پایان می رسد تا blurting از ویکتور راز بزرگ و به همین دلیل او را نگه داشته و راز در مورد آنچه اتفاق افتاده است به پدر Alyssa در کانزاس این همه سال. جزئیات خیره کننده هستند و آنها را ترک آدم وضعیتی وخیم. همه چیز با نیومن شرکت در هوا. به علاوه ویکتوریا هنوز هم به نظر می رسد مصمم به مراقبت از تمام وضعیت خود است که مطمئن شوید که به ترک ویکتور خشمگین. چیزهایی که ممکن است بیش از حد رفته به توقف هر چند در این نقطه است.

در جای دیگر یک کودک دوش می گیرد برای چوپان زن (الیزابت Hendrickson) و کوین (گرگ Rikaart). اگر چه همه چیز در حال سقوط از هم جدا برای Newmans در مرتع پرورش احشام در صدراعظم و مستغلات, همه چیز در آینده نوزاد پسر. کل منطقه تزئین شده است در آبی به جشن یک کمی که کوین و چوپان انتظار دارند در هفته های آینده. اگر چه آدم است در برخورد با, خانوادگی, درام, چلسی (Melissa کلر اگان) و کانر (یهودا مککی) در دست است به اطمینان حاصل شود که حزب تجلیل از مادر به شود و می رود بدون دردسر. کانر حتی به چوپان کمی شیرین در حال حاضر. به افتخار خاله و عمو به شود لورن (تریسی Bregman) و مایکل (مسیحی LeBlanc) نیز در آن حضور داشتند به احترام به پدر و مادر انتظار.

قبل از همه چیز به پایان می رسد چوپان زن می پرسد چلسی به یاد ماندنی به نفع است که می تواند در نهایت تغییر رابطه خود و نوزاد را در زندگی برای همیشه لطفا برای. خوشبختانه این چیزی است که چلسی به نظر می رسد مایل به انجام و شاید همه چیز به پایان خواهد رسید تا کار را به خوبی برای دو نفر از دوستانتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>