“جوان و بی قرار’ اخلال گران برای جمعه: نیک باعث می شود خیره کننده انتخاب

جوان و بی قرار اخلال گران برای روز شنبه, مه 6 را یک شب از حساب برای آدم و ویکتور به عنوان بعد از آن تصمیم می گیرد و اگر او می تواند اعتماد خود را و یا نه این زمان. به علاوه فیلیس در نهایت می آید تمیز با نیک آنها به عنوان آسیب پذیر با یکدیگر در طول طوفان.

ویکتور (Eric Braeden) و آدم (مارک گراسمن) پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک در حالی که آنها گیر کرده در مزرعه در طول طوفان با توجه به آماتور ورزش ها صابون. چلسی (Melissa کلر اگان) و کانر (یهودا Mackey) وجود دارد بیش از حد و طوفان کانر نگران بنابراین هر دو ویکتور و آدم کار برای اطمینان دادن به پسر بچه کوچک است.

همانطور که برای ویکتور و آدم سبیل شگفتی اگر او می تواند اعتماد پسر خود را به بیش از نیومن شرکت در حالی که ویکتوریا (آملیا Heinle) همچنان خود را بازیابی. همیشه دشوار است برای گفتن با آدم. این دو باید یکدیگر صدمه دیده چند بار قبل از آن نیست که آدم سعی کردم به علت ویکتور مرگ با دو برابر دارو را. وجود دارد مقدار زیادی گفته می شود اما برخی از چیزهایی که فوق العاده دشوار است به چشم پوشی است. در نهایت هر آنچه که ویکتور تصمیم می گیرد می تواند بر رابطه اش با آدم و همچنین به عنوان کسب و کار او چنان سخت کار برای ساخت برای بقیه عمر خود را پس از آن بسیار مهم است انتخاب.

در جای دیگر فیلیس (Michelle Stafford) می آید و تمیز با نیک (جاشوا فردا). او تمام سختی فیلیس است که هنوز هم یک فرد با احساسات و او اجازه می دهد که سابق او می دانم که او را زخمی وجود چقدر او پنهان درد. فیلیس اذعان می کند که او تمایلی به دریافت دوباره صدمه دیده است. این نبوده است که مدت طولانی از نیک و فیلیس با هم بودند اما او ریخته او بعد از شهادت در برابر نیکی (ملودی توماس اسکات) ویکتوریا و شارون (شارون مورد) در J. T. (تاد Luckinbill) محاکمه. که برش فیلیس عمیق.

همانطور که برای نیک او در حال حاضر بدست هم و شکسته با چلسی در پی فروپاشی خود را با فیلیس و او در می یابد خودش به تنهایی یک بار دیگر. هر دو فیلیس و نیک کاملا مطمئن شوید که آنها در حال بهتر است که دوستان بدون توجه به چگونه جذاب و هیجان انگیز آنها پیدا کردن هر یک از دیگر. آنها کاملا نمی خواهد راه رفتن پایین جاده که آنها شده اند با هم در بسیاری از مواقع قبل از اینکه از آنجا که آن را تنها به پایان می رسد در اندوه و ویرانی. بله آنها در تابستان (شکارچی کینگ) از معامله اما در بیشتر قسمت ها, همه چیز تبدیل به بدبختی. به هیچ وجه آنها می خواهند با هم دوباره. البته همه که تغییر خواهد کرد زمانی که نیک بوسه Phyllis.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>