“جوان و بی قرار’ پیش نمایش برای چهار شنبه: Traci حاضر به تکان دادن

جوان و بی قرار پیشنمایش یکشنبه, ژوئن 3, teases یک قسمت از 10 سپتامبر سال 2001 آوردن بیشتر بزرگ ابوت خانواده لحظات. جک تلاش می کند برای متقاعد کردن فیلیس که آنها به معنای بود و از او می پرسد او را به ازدواج با او. به علاوه Traci و اشلی برخورد بیش از براد اما Traci متعهد به کالین دانستن پدر او است.

جک (پیتر برگمن) پیشنهاد فیلیس (Michelle Stafford) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. به نظر می رسد او جلب کردن گارد ظاهر این سوال در مقابل همه مهمانان خود را که نیز بسیار شگفت زده کرد. به جای پاسخ دادن به جک فیلیس اجرا می شود. مایکل (مسیحی LeBlanc) تلاش می کند به صحبت با فیلیس و اطمینان او را که جک او را دوست دارد و پس از آن جک می آید. فیلیس و جک لغزش دور به صحبت کردن با یکدیگر به صورت خصوصی.

هنگامی که به تنهایی جک bares تمام قلب خود را به Phyllis. او متقاعد شده است که آنها به معنای برای هر یک از دیگر. اما جک می خواهد بچه ها و فیلیس نمی دهد او یک کودک است که به نظر می رسد مانند بسیار بزرگ موانع. هر زمان آنها بوده است جدی در مورد هر یک از دیگر, آن را بد به پایان رسید و فیلیس معتقد است این زمان نمی تواند متفاوت باشد برای آنها. جک گوش به فیلیس اما او فکر نمی کند که او حق است. اما او در نهایت می گوید که اگر او واقعا معنی ندارد, پس از آن او خواهد شد او را به تنهایی ترک.

در جای دیگر, افزایش تنش میان Traci (بث Maitland) و اشلی (Eileen Davidson). براد (همین Diamont) و اشلی در یک رابطه عاشقانه اما براد با Traci و کالین است که فوق العاده بی دست و پا برای همه. جان (جری داگلاس) می خواهد به صحبت کردن با Traci در مورد وضعیت زندگی با براد. او اجازه می دهد تا Traci می دانیم که رابطه او با براد سرقت اشلی شادی و Traci نیست شوکه کرد. اما برای Traci اولویت اصلی توسط کالین و که او می شود به طور منظم در تماس با پدر او است. Traci نیست حتی کوچکترین کمی علاقه مند در تغییر این وضعیت مگر اینکه اشلی می پرسد او را به, و تا کنون خاکستر نمی خواست او را به انجام هر کاری متفاوت است. Traci قصد دارد برای ادامه ماندن با براد تا اشلی صداهای نظر خود را در مورد وضعیت.

در نهایت اشلی نگرانی که براد هرگز دیدن ابی به عنوان یک دختر از او کالین و وجود دارد برخی از تنش های بین آنها را. راه حل ساده است نه یک, هر چند پس از کالین است که براد در گوشت و خون و Traci است اشلی, خواهر, ساخت کالین خواهر زاده او. آنچه یک وب سایت درهم.

همچنین آماده شدن برای دیدن پل (Doug Davidson), Victor (Eric Braeden), ایزابلا (Eva Longoria) کسی (Camryn گرایمز) و بیشتر در قسمت فلاش بک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>