“جوان و بی قرار’ پیش نمایش برای چهار شنبه: لورن, وضوح بالا در یک استخر

جوان و بی قرار پیش نمایش برای چهار شنبه, جولای 8 teases flashback لحظات از اوت 3, 2000. فیلیس و مایکل لذت بردن از زمان با هم است که برگ های کریستین کالایی در حالی که نیل به ارمغان می آورد اولیویا و او یک فرانک صحبت با درو در مورد لیلی. سرانجام لورن بوسه دوست پسر خود بیلی که برگ مک وضعیتی وخیم.

فیلیس (Michelle Stafford) ساخته شده با امواج مایکل (مسیحی Le Blanc) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. فیلیس و مایکل را دیدم یکدیگر در Gina را که در سمت چپ کریستین (Lauralee بل) ناراحت چرا که او احساس کردند که فیلیس امر باعث ایجاد مشکل برای او. اما مایکل تلاش برای اطمینان بخشیدن به کریس که فیلیس گذشته بود چرا که او یک حرفه ای و نمی شد همه چیز در مورد ایجاد مسائل برای دیگران.

نیل (Kristoff سنت جان) فشرده Drucilla (Victoria Rowell) در حقیقت از آنجا که او نگران است که لیلی ممکن است بر این باورند که آنها تا به حال یک داستان عاشقانه شکوفایی دوباره. درو و نیل به توافق صحبت لیلی و خلق و خوی او انتظارات آنها را با هم برگردیم. خانواده در جشن که اولیویا (Tonya Lee Williams) از بیمارستان به خانه آمد اما مشکلات خود را به مراتب بیش از.

Lauren Woodland attends CBS Daytime Emmy Awards After Party at Pasadena Convention Center on May 05, 2019 in Pasadena, California.
  لئون بنت / گتی ایماژ

بریتنی (Lauren Woodland) تبدیل شده تا گرما با بیلی (پس از آن دیوید تام). مک (اشلی Bashioum) دوست بیلی و او در واقع او را دوست داشت برگشت. این بریتنی است که بیلی و مک حسادت کردم وقتی که او را دیدم آنها را بوسیدن. بیلی چرا مک او اجتناب و او گفت: آن بود چرا که او نمی تواند تحمل دیدن او و بریتنی با هم. مک رو حسادت در یک رابطه جنسی در یک استخر تصویری برای Jabot.

مک و همچنین خودش را در مشکل با جیل (جس والتون). به نظر می رسید که اگر چه کاترین (جین کوپر) احساس اعتماد به نفس در مورد مک هویت او را به عنوان نوه جیل تا به حال برخی از سوالات. زمانی که کاترین تبدیل به پل (Doug Davidson) برای کمک به او حتی شروع به سوال مک انگیزه. اگر چه پل اطمینان کی که جیل نمی تواند علت هر گونه مشکلات او به ذکر است که اگر مک رخ داده است به دروغ گفتن در مورد هویت او پس از آن همه شرط خاموش بودند.

همانطور که برای جیل او تبدیل به جک (پیتر برگمن) برای کمک به. او نمی مانند مک و او متوجه شد پسرش بیلی او. جیل پرسید: جک به کمک فشار بیلی به سمت بریتنی.

سرانجام نیک (جاشوا فردا) نگران شارون (شارون مورد). او از او خواست اگر او بیش از همه چیز که مت (راسل لارنس) را به همه کسانی که سال پیش و شارون اطمینان او را که او خوب با چیزهایی که آن روزها. متاسفانه بعد کسی معرفی شارون کارتر بود که واقعا مت و او در بر داشت خودش را در ترس و لرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>