“جوان و بی قرار’ پیش نمایش برای شنبه: Traci تقریبا از دست می دهد و رویای او

جوان و بی قرار پیش نمایش برای چهار شنبه, مارس 25 نمی آورد یک روز یادبود جشن به شهرستان گنوا. به جای آن teases پایان دراماتیک از دیوید Kimble را ترور. به علاوه Traci تجربیات یک موضوع نگران کننده با بارداری است. در همان زمان براد تلاش می کند تا تصمیم بگیرند که آیا او باید ازدواج مادر از فرزند خود و ویکتور نگران ویکتوریا آخرین مردیکه خیلی بزن توجه دارد. این داستان پخش اولین بار در اکتبر 7, 1991.

دیوار در نابکار دیوید Kimble (مایکل کوربت) با توجه به آماتور ورزش ها صابون. نینا (Tricia بازیگران) از دست رفته است و فلو (شارون فارل) معتقد است که دختر او ملاقات خود را پایان. معلوم است که نینا صرفا رفت و پنهان تا زمانی که دیوید از بین رفته است. بنابراین بسیاری از مردم در تلاش برای هشدار دادن به نینا که تمام دیوید می خواستم او ارث, اما او نبود مایل به گوش دادن تا زمانی که آن را تقریبا بیش از حد دیر است.

دیوید معتقد است که او به ضرب گلوله سه نفر اما دایان جایگزین گلوله در تفنگ خود را با موم گلوله. دایان Westin (Devon Pierce) یک سلاح و او از ترس به استفاده از آن در مرد بد. او به پایان می رسد تا در جلسه وحشتناک پایان در پایین یک شوت زباله در سطل زباله فشرده ساز که مجموعه شهرستان گنوا رایگان از سلطنت خود را از ترور. پس از دیوید رفته است, نینا می آید از پنهان و مادر او راحت است به یاد بگیرند که دخترش هنوز زنده است.

در جای دیگر Traci (بث Maitland) نگه می دارد یک راز از براد (همین Diamont). Traci باردار است و براد شگفتی اگر او باید با او ازدواج کند. متاسفانه Traci است که با داشتن مشکلات بارداری که براد می داند هیچ چیزی در مورد وجود دارد و نگرانی که کودک نمی خواهد زنده ماندن در شب. Traci بزرگترین رویای تبدیل شدن به یک مادر است و او مایل به انجام آنچه او می تواند برای رسیدن به این هدف است. ممی (ورونیکا Redd) است وجود دارد برای کمک به Traci آن را از طریق فوق العاده وضعیت دشوار است و اگر همه به خوبی می رود, Traci در نهایت به یک مادر.

در نهایت ویکتور (Eric Braeden) است نگران ویکتوریا (هدر تام). او در مورد دختر خود را در تاریخ برای شب و او در تماس های قدیمی خود را nemesis برای کمک به. جک (پیتر برگمن) در واقع موافق با ویکتور در این زمان ، نه انسان فکر می کند که رایان (اسکات ریوز) است که مرد برای ویکی و جک تصمیم می گیرد به پا زدن Ryan خارج از خانه خود را که ویکتور قدردانی. اما ویکتوریا است که نمی تواند در همه خوشحال زمانی که او می یابد که پدر او و جک تیم به سعی کنید برای اجرا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>