“جوان و بی قرار’ پیش نمایش برای جمعه: کاترین می گوید: ‘من’

جوان و بی قرار پیش نمایش برای چهار شنبه, آوریل 1 teases کلاسیک قسمت که در اصل پخش شده در مارس 4, 2009. کاترین و مورفی در نهایت همه چیز را, رسمی, اما جیل کردن و تقریبا نتواند خوبان رویداد. به علاوه ویکتور می یابد که نیل به یک کار جدید با کاترین.

کاترین (جین کوپر) و مورفی (Michael Fairman) یک عروسی با توجه به آماتور ورزش ها صابون. به زودی پس از چوپان (الیزابت Hendrickson) و بیلی (بیلی میلر) گره خورده است گره کی و مورفی مجموعه را به یک سفر پایین راهرو. حتی اگر جیل (جس والتون) تا به حال عمده کیک مبارزه با کاترین در بیلی و چوپان عروسی او آماده برای شرکت در عروسی.

اما به طور معمول وجود دارد درام اطراف عروسی و جیل خودش را می یابد به معنای واقعی کلمه گره خورده است که نگه می دارد او را از نشان دادن تا در زمان. خوشبختانه هنگامی که او خودش را از درهم و برهم کردن عصا (Daniel Goddard) کمک می کند تا آرامش جیل و او قادر به آن را قبل از تمام رویداد به پایان می رسد. این بدان معنی نیست که پذیرش خواهد بود قایقرانی صاف برای عروس و داماد هر چند به دلیل وجود برخی موانع است که تهدید به خراب کردن جشن برای تازه ازدواج کرده. کی یابد و خودش را در کار با مایکل (مسیحی LeBlanc) برای کمک به حفظ کوین (گرگ Rikaart) و کهربا (آدرین Frantz) از گرفتن مشکل است. امیدوارم همه چیز به پایان رسید تا کار برای کاترین و مورفی چرا که آنها برنامه ریزی برای سفر به جهان با یکدیگر دارند و برخی از ماجراهای دوست داشتنی.

البته بیلی و چوپان نیست با داشتن بسیار سرگرم کننده با توجه به بیلی می یابد خود را به حسرت برای مکنزی جای خود را با نام تجاری جدید ،

ویکتور (Eric Braeden) می آموزد که کاترین استخدام نیل (Kristoff سنت جان). زمان بینندگان خواهد این شانس را به لذت بردن از دیدن صحنه های سنت جان که گذشت به طور غیر منتظره در ماه فوریه 2019 در سن 52.

سبیل به عنوان بهترین مرد برای مورفی. در طول مراسم عروسی نیل اجازه می دهد ویکتور می دانیم که به جای کار برای نیومن شرکت او را در صدر اعظم از حالا آن را ترک نمی کند ویکتور بسیار خوشحال است. به علاوه نیل را عیب همراه با اشلی (Eileen Davidson) بارداری مشکلات برگ ویکتور کشیده در جهات مختلف.

جک (پیتر برگمن) می خواهد به اطمینان حاصل شود که ویکتور طول می کشد مراقبت از خواهر خود را پس از او شنوایی فانتوم گریه نوزادان و تجربه دیگر نگران کننده علائم مانند لکه بینی. ویکتور اجازه می دهد تا جک می دانید که همسر خود را اولویت خود را. البته اشلی در بالای ذهن خود را حتی اگر ویکتور نیست به احتمال زیاد رفتن به اجازه دهید همه چیز با نیل ترک شرکت خود را به راحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>