“جوان و بی قرار’ پیش نمایش برای جمعه: گلوریا میآید از کریسمس حال حاضر

جوان و بی قرار پیشنمایش جمعه 17 جولای به ارمغان می آورد کریسمس در ماه ژوئیه با یک قسمت که در اصل پخش شده در دسامبر 21, 2016. در کلاسیک داستان گلوریا ارائه خودش را به عنوان یک هدیه — به معنای واقعی کلمه. کوین می ایستد تا برای چوپان زن در برابر مادر خود را به خشم در روابط خود را. در Newmans ویکتور و نیکی چهره خود را به چالش است.

در آینده جوان و بی قرار, گلوریا (جودیت Chapman) بازگشت به جنوا شهر فقط در زمان برای تعطیلات با توجه به آماتور ورزش ها صابون. لورن (تریسی Bregman) و مایکل (مسیحی LeBlanc) برنامه ریزی شده برای لذت بردن از تعطیلات با کوین (گرگ Rikaart) چوپان (الیزابت Hendrickson) و بلا. ساده, آرام, لحظات خانواده بودند و آنچه آنها می خواهم امیدوار به. اما در حالی که انتظار بقیه گروه Fenmore بالدوین پذیرفته شده تحویل زیادی در حال حاضر. Glo تعجب آنها را زمانی که او شروع به پریدن کرد از زیادی پیچیده جعبه. او ساخته شده خود را در, هدیه, اما نه همه احساس هیجان زده در مورد تعجب است. مادر خوشحال بود, اگر چه, و او گفت که او در نظر گرفته شده برای لذت بردن از بودن با هر دو پسران او برای تعطیلات به این زمان است. زن و شوهر تعجب که چگونه آنها شامل در لیست شیطان سانتا اما نمی توانید هیچ توضیحی.

Kate Linder (Esther Valentine), Elizabeth Hendrickson (Chloe Mitchell), Greg Rikaart (Kevin Fisher), Judith Chapman (Gloria Bardwell), and Christian Le Blanc (Michael Baldwin( and Tracey Bregman (Lauren Fenmore) on The Young and the Restless.
  مونتی Brinton / CBS

غیر منتظره بازدید کننده به نظر می رسید کمتر شاد هر چند که او و دخترش را نشان داد تا با خود مهم دیگر. Glo تا به حال مقدار زیادی از افتضاح چیزهایی برای گفتن در مورد پسر او را انتخاب است. با این حال کوین ایستاده بود توسط چوپان زن و بلا هنگامی که مادر خود آنها را مورد حمله قرار. او فرض کرد که دختر کوچک او پسر است اما این که تا به حال تایید شده است. حتی پس از او مطمئن مادر خود را که آنها با هم به عنوان یک خانواده شاد. امکان جدید مادر بزرگ خود حفاری در هر چند با تعجب در مورد بلا و مادر را بعد از عبور از یک بیمارستان روانی که نمی توان کسی را خوشحال به شنیدن.

یکی دیگر از داستان در فردا را جوان و بی قرار نشان داد ویکتور (Eric Braeden) و نیکی (ملودی توماس اسکات) به عنوان آنها درگیر یک چالش واقعی نیومن ، کل درام با سالی تبدیل به مسیحی چپ نیکی احساس آبی به عنوان او قرار داده هدایای زیر درخت کریسمس. او می خواهم به خرید یک قطار به صورت سالی و معلوم شد که او حتی نمی وجود دارد. ویکتور به یاد همسرش که پسر کوچک هنوز زنده بود — او نیک (جاشوا فردا) پسر به جای دیلن را (Steve Burton). اگر چه آن را به حال شده است کاملا یک شوک به همه از جمله ایمان (Alyvia Alyn Lind) آنها می تواند آرامش را در این واقعیت است که نیک بود و او پسر کوچک خود را به عقب, و او هنوز هم بخشی از نیومن ، سبیل قول داد به اطمینان حاصل شود که ایمان به پایان رسید تا داشتن فوق العاده, بی خیال, جشن, هر چند با وجود تمام آنچه که اتفاق افتاده بود در ماه های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>