“جوان و بی قرار’ برجسته مارک گراسمن را امی در طول روز نامزدی حلقه

جوان و بی قرار هایلایت آدم نیومن بازیگر مارک گراسمن را امی در طول روز نامزدی حلقه امروز در آن Instagram account. CBS روز, درام, نمایش کلیپ که خود را نامزد فرستاده شده در برای در نظر گرفتن پیش از 47 سالانه جایزه امی در طول روز که هوا در این شبکه در روز جمعه 26 ژوئن در 8 p. m. روز تازه وارد است که نامزد برجسته بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال درام.

طرفداران منتظر حدود سه سال برای آدم به بازگشت از مرده این زمان و وقتی که مارک گراسمن نشان داد در داستان به عنوان Spider — یک مرد در لس وگاس بود که یک کارت کوسه. در نهایت هر چند عنکبوت به خاطر آن است که او آدم ولخرج بازگشت و یک بار دیگر. در ابتدا او را به یاد چه چیزهایی بودند با شارون (شارون مورد) اما بعد از آن او و چلسی (Melissa کلر اگان) ملحق به جمع آوری کانر (یهودا Mackey) هم به عنوان یک خانواده است.

در کلیپ اول آدم مواجه پدرش ویکتور (Eric Braeden). او با عصبانیت متهم سبیل و با استفاده از فراموشی به قالب او را به پسر او همیشه می خواستم به او بود. البته آدم حفظ خاطرات خود و خنثی است که طرح. سپس بعد آدم چپ پدرش سر در گم با گفتن او را که ویکتور زد او را بیش از. البته ویکتور تا به حال هیچ ایده چه پسر خود را به معنای به هنگامی که او تا به حال نشده است درگیر — بیلی (جیسون تامپسون) سعی به اجرا کردن آدم و Chloe (الیزابت Hendrickson) به پایان رسید تا هل دادن آدم از راه. آدم التماس پدر خود را در آینه نگاه کنید تا ببینید کسی که تا به حال هیچ امیدی.

بعدی آدم گفت شارون. او می خواست همه از او, اما شارون تنها مجاز آدم کسری. آدم پیشنهاد شده اما شارون کاهش یافته است که او را بیبهره. شارون هنوز هم می خواستم به دوستان اما آدم تا به حال هیچ برنامه ای از پذیرش آن نوع از حد از او. در نهایت آدم ایستاده خود زمین و گفت: شارون به ترک و هرگز دوباره. تا کنون در داستان آدم حتی نمی دانند که شارون در حال مبارزه با سرطان پستان پس از آن به نظر می رسید که او به شدت دقت خداحافظی کردم واقعا طریق به او.

سرانجام گریان آدم گفت: ویکتور که همه او تا به حال همیشه می خواستم در تمام زندگی پدر خود را احترام. آدم می خواست ویکتور احترام حتی بیش از پدر دوست دارم. ویکتور گفت: آدم که او می دانست که. در نهایت آدم به نام ویکتور “پدر” و گفت: ویکتور که او واقعا می خواست آمرزش اما آن باقی مانده است معلوم نیست اگر ویکتور خواهد بود قادر به ارائه آدم با آنچه او می خواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>