جوان و بی قرار رفت و آمد برای هفته مارس 2 را چندین فن مورد علاقه های شما در قالب پل و نی. به علاوه, Jared یک مرد در نیاز و لیندسی موفق به انتقام ویران کردن با ماریا در ارتباط است.

پل ویلیامز بازیگر داگ دیویدسون به نظر می رسد در روز دوشنبه 2 مارس. در ظاهر خود را از پل به روز رسانی ویکتور (Eric Braeden) و نیکی (ملودی توماس اسکات) در مورد جستجو برای ویکتوریا (آملیا هاینه) مهاجم.

این بازیگر به تازگی نشان داد در توییتر که او نیست فیلم برداری هر قسمت دیگر است و هیچ برنامه ریزی شده پس از یک فن او را در مورد آن.

“من هیچ سمت چپ نشان می دهد به هوا و بدون تاریخ برنامه ریزی شده است. من حدس می زنم من به شما اجازه نتیجه گیری های خود را ایم” Davidson.

بسیاری از طرفداران خود را ابراز امید قوی که Y&R, کتاب دیویدسون به عنوان پل دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. پل شهرستان گنوا رئیس پلیس و او دوست خوبی طولانی-زمان بینندگان. این اولین بار نیست که دیویدسون اجازه می دانم که طرفداران در رسانههای اجتماعی که او نمی شامل در آینده داستان. طرفداران این بازیگر شده اند آوازی آنلاین در اجازه دادن به قدرت که می شود در این صابون که آنها را درک دیدن بیشتر درام و داستان کمان برای بازیگر کهنه.

در ضمن تریستان دریاچه Leabu بازگشت به Y&R به عنوان نی Hellstrom با توجه به آماتور ورزش ها صابون. نی نشان می دهد تا برای بررسی در ویکتوریا (آملیا Heinle) پس از او چاقو توسط ریپلی (مسیحی Keyes). او را بیدار و سر به مزرعه او به عنوان بهبود از زمان او را در پزشکی ناشی از کما پس از یک عمل جراحی موفقیت آمیز. اگر چه ویکتوریا به خوبی انجام می دهند از لحاظ جسمی عاطفی او دولت می تواند در نهایت باعث برخی از مشکلات بازیابی. نی بازگشت کمک خواهد کرد که ویکتوریا احساس چیز عادی هستند. آخرین بار او در خانه نی ریزی یک بنای یادبود برای پدرش, J. T. (تاد Luckinbill) که معلوم شود زنده و نی به پایان رسید تا یادگیری است که پدرش شده بود سوء استفاده به مادرش.

در سهشنبه, مارس 3, جارد (مایکل Maclane) نشان می دهد در شهرستان جنوا و او را در پریشانی. Nate (Sean Dominic) و النا (Brytni Sarpy) با استفاده از آموزش های خود را به کمک جارد در زمان خود از نیاز.

لیندسی (Kirby Bliss Blanton) همچنین به نظر می رسد این هفته است. او و ماریا (Camryn گرایمز) تا پایان خواب با هم و سپس تسا (Cait فربنکس) پیاده روی در آنها هنگامی که او به خانه می رسد به تعجب ماریا با یک دیدار است. این معلوم نیست چه مدت لیندسی به پایان خواهد رسید چسبیده در اطراف به خصوص پس از تسا جلب او با ماریا. لیندسی ممکن است خودش کمیاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im