“جوان و بی قرار’ جشن نقطه عطفی در میان Coronavirus همه گیر

در روز پنج شنبه جوان و بی قرار جشن یک نقطه عطف مهم با وجود اینکه تعطیل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

CBS روز, درام, پخش برای اولین بار در 47 سال پیش و این نشان می دهد جشن لحظه با طرفداران در رسانه های اجتماعی. در یک صدای جیر جیر آن تشکر بینندگان خود را برای وفاداری و پشتیبانی از اپرا صابون در طول نزدیک به پنج دهه پس از اولین آن. چند تن از بازیگران نیز در زمان به حساب های خود را برای به اشتراک گذاشتن تبریک و شاد خاطرات از وقت خود را کمک به داستانی جنوا شهر و ساکنان آن را به زندگی است.

کایل ابوت بازیگر مایکل Mealor توییتی در مورد نشان می دهد سالگرد.

“کاملا باور نکردنی! افتخار می کنم که تصویری بر روی صفحه رادار در این یاد ماندنی نقطه عطف! تبریک به @YandR_CBS و به همه طرفداران! ما شما را دوست دارم!” او نوشت.

بازیگر Eileen Davidson که به تصویر می کشد اشلی ابوت مشترک زیبا رجعت تصویر از خودش را با صابون خالق لایحه بل. او اعتبار او همراه با همسرش لی فیلیپ بل که به تازگی درگذشت در سن 91 با تغییر زندگی خود را. در عکس های سیاه و سفید یک جوان دیویدسون دست برگزار می شود با افسانه ای خالق.

در ضمن پل ویلیامز portrayer, داگ, Davidson, ترجمه یک فن تصویری از یک ویرایش Y&R باز کردن این برنامه شامل چندین صابون را veteran بازیگران.

بینندگان عاشق کمک به مناسبت چنین روز مهم و بسیاری از مشترک برخی از چیزهای مورد علاقه خود را در مورد تماشای, و بسیاری نیز شامل چه مدت آنها را تماشا کرده ام نشان می دهد.

“من از آغاز و ادامه خواهد داد به دیده بان از مرگ من روز” متعهد یک فن.

“فاو soap opera – دوست داشتم زمانی که من به ماندن خانه از مدرسه در روز بیمار و تماشای با مادر بزرگ من. او نوشت: نامه ای به نشان می دهد هنگامی که از آنجا که او خیلی ناراحت بود در مورد یک داستان با ویکتور و نیکی” دیگری به یاد می آورد.

“خوشحال 47 سالگرد…من به تماشای این نمایش از ابتدا با توجه به مادر من. او عاشق این نشان می دهد…آن را نگه دارید…مراقبت” به یاد یک سوم زمان بیننده.

که نشان می دهد برای اولین بار پخش شد فقط نیم ساعت طولانی, پخش هر روز هفته. این فرمت تغییر به یک ساعت طول قسمت های در اوایل سال 1980. پیشرو امروز خانواده هایی هستند Newmans, Abbotts و روسا. اما آنها همیشه پوسته بالایی از شهرستان گنوا. در اصل بروکس خانواده به خوبی به انجام و پرورش, خانواده مشغول به کار بود کلاس. جیل (جس والتون) بخشی از پرورش و دیگر شخصیت های اصلی دیگر موجود در این صابون را داستان.

Y&R به تازگی تمدید چهار سال از طریق 2024 که صابون به آن 51 روز تولد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>